Įkraunama...
Įkraunama...

Parama Šiauliuose

QUOTE(Ragaina @ 2008 01 27, 21:26)
as irgi labai noriu pas maziausius  4u.gif  4u.gif  4u.gif  bet sia savaite jau darbelio turesiu nuo ryto iki 17 val kasdein..sad.gif  jetus kad nesigauna man vis prisijungt  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif


O savaitgalį prisjungsi wub.gif
Man atrodo ir savaitgalį gali pas mažiukus nueit, šiaip geriausia eit apie 16 val. arba ryte apie 10 val.
Atsakyti
maniau kad savaitgaliais neinat..savaitgali nieko neveikiu kaip tik su savo berniukais bardakiaujam namuciuose,arba vaziuojam aplankyt ju mociutes 4u.gif 4u.gif 4u.gif tikrai galeciau eiti savaitgali smile.gif
Atsakyti
Eisim, nes patogiausia.
Aš tai buvau užsukus šeštadienį, tai labai smagu buvo thumbup.gif dvi valandos kaip dvi minutės parėjo wub.gif
Atsakyti
Sveikos Šiaulietės -gal dar kas norėtų lankyti mažiukus vaikų namuose? Rašykit drąsiau wub.gif Eikim mirksiukas.gif Jie taip laukia svečių wub.gif Kad ir neapsisprendėt.. globot nebūtina..

Ūlla tai jau įsimylėjai rimtai tuos broliukus? wub.gif Nu kaip kitaip-jie tokie nuostabūs wub.gif Reikės man kažkaip iki kaimo nuvažiuoti ir molio parsivežti,kad kai eisim galėtume su vaikais ką nors palipdyti wub.gif gal ir tu prisijungsi prie mūsų mirksiukas.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Jūratė36 @ 2008 01 28, 23:18)


Ūlla tai jau įsimylėjai rimtai tuos broliukus?  wub.gif  Nu kaip kitaip-jie tokie nuostabūs  wub.gif Reikės man kažkaip iki kaimo nuvažiuoti ir molio parsivežti,kad kai eisim galėtume su vaikais ką nors palipdyti  wub.gif gal ir tu prisijungsi prie mūsų  mirksiukas.gif  biggrin.gif


Tai žinoma eisiu kartu, tik kažin kaip su lipdymais gausis hihihi.gif šiaip aš dabar apsisprendžiau, kad visą laiką tuos brolius lankysiu bigsmile.gif Šiaip viskas labai sudėtinga... Dėl tos globos, kad ir savaitgalinės. Būsiu atvira, man dviejų per daug blush2.gif Nežinau, ar sugebėčiau juos suvaldyt blush2.gif Auklėtoja sakė, kad bet kokiu atveju vaikams kiekvienas apsilankymas naudingas 4u.gif
O kada žadat eit: šeštadienį ar sekmadienį g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ūlla @ 2008 01 29, 10:29)
Tai žinoma eisiu kartu, tik kažin kaip su lipdymais gausis  hihihi.gif šiaip aš dabar apsisprendžiau, kad visą laiką tuos brolius lankysiu  bigsmile.gif Šiaip viskas labai sudėtinga... Dėl tos globos, kad ir savaitgalinės. Būsiu atvira, man dviejų per daug  blush2.gif Nežinau, ar sugebėčiau juos suvaldyt  blush2.gif Auklėtoja sakė, kad bet kokiu atveju vaikams kiekvienas apsilankymas naudingas 4u.gif
O kada žadat eit: šeštadienį ar sekmadienį  g.gif


Labas rytas wub.gif Tu šaunuolė thumbup.gif O dėl suvaldymo ,manau,neturėtum pergyventi irnesakyk.gif Juk žmogiškai galima su visais susikalbėti...visada prisijungsim prie jūsų. Aš tai labai norėčiau tokios vyriškos draugijos blush2.gif Tie broliukai neišeina man iš galvos-taip ir stovi prieš akis blush2.gif unsure.gif Sakau ,gal šeštadienį g.gif Jau dabar galvoju,koks ten laukimas vyksta blush2.gif
Šiaulietės aūūū
Atsakyti
Labas rytas
o tie broliukai kokio amžiaus ?
Atsakyti
QUOTE(Jūratė36 @ 2008 01 29, 09:36)
Labas rytas  wub.gif  Tu šaunuolė  thumbup.gif O dėl suvaldymo ,manau,neturėtum pergyventi  irnesakyk.gif Juk žmogiškai galima su visais susikalbėti...visada prisijungsim prie jūsų. Aš tai labai norėčiau tokios vyriškos draugijos  blush2.gif Tie broliukai neišeina man iš galvos-taip ir stovi prieš akis  blush2.gif  unsure.gif


sakai norėtum vyriškos draugijos biggrin.gif
tuoj konkurencija bus lotuliukas.gif
amžius 5 ir 6 metukai 4u.gif
paskutinį kartą taip siuto, norėjo pasirodyt ir visaip kaip atkreipt dėmesį biggrin.gif judrumas tai jojoj biggrin.gif
vis svarstau, kaip jie namuose elgtųsi bigsmile.gif

ale žinokit aš irgi to šeštadienio laukiu, šiandien važiuoju į tą pusę, tai gal susilaikysiu nenuėjus tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ūlla: 29 sausio 2008 - 10:04
mano vaikinukams-5 ir 6 m smile.gif tai zinokit visko buna doh.gif kartais rodos nuprotesiu nuo ju pestyniu arba dukimo,o kartais taip gera ziureti kad jie du,kad broliukai,kompanija..jei butu vienas turbut nebemoketu gyventi..kartais su vyru isleidziu i reisa tai veina tai kita... likes vaikas visai neranda sau veiklos..tuomet nori sveciuotis visur kur vaiku yra. labai truksta kompanijos.. 4u.gif

o du tai jau ne vienas biggrin.gif dvi galvos visad gudriau uz viena,tai aibiu kai pridirba zinokit dvigubai lotuliukas.gif vienas ideja meta,kitas padeda...arbavienas pusiau ideja,kitas damusha dar "geriau" ir varo abu lotuliukas.gif pamenu kai buvo gal 3-2 m ...vienas landziojo po spintute virtuvej,leidau,o pati tvarkiausi vonioj..mazasis uzmate miltus bet tvirtai uzdaryti,vyresnelis jam atidare thumbup.gif ,mazasis ispyle,vyresnelis is stalciaus padave samciu,o mazasis is buteliuko arbatele ispyle ir abu smagiai makalavo po virtuve lotuliukas.gif jau kai uzmaciau tai rugstu pasidare man biggrin.gif bet smagu... kazkaip va pvz vieno i kiemeli neisleisi..ka vaikas veiks? o jei dar nepazysta vaiku,arba ju nera... o dviese jau visad ras ka veikti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ūlla @ 2008 01 29, 10:04)
sakai norėtum vyriškos draugijos biggrin.gif
tuoj konkurencija bus  lotuliukas.gif
amžius 5 ir 6 metukai  4u.gif
paskutinį kartą taip siuto, norėjo pasirodyt ir visaip kaip atkreipt dėmesį  biggrin.gif judrumas tai jojoj  biggrin.gif
vis svarstau, kaip jie namuose elgtųsi  bigsmile.gif

ale žinokit aš irgi to šeštadienio laukiu, šiandien važiuoju į tą pusę, tai gal susilaikysiu nenuėjus tongue.gif

tai kai eisi pas juos, pranešk būtinai man. mirksiukas.gif
ir ar ketvirtadienį palydėtum mane ten ? vienai man nedrasu dar (neatsimenu kuriso durys blush2.gif ), po to jau eičiau viena.

galvoju, šiandien galėjau nueit, vis tiek nėra ką veikti.
Atsakyti
QUOTE(Elniukas @ 2008 01 29, 13:57)
tai kai eisi pas juos, pranešk būtinai man.  mirksiukas.gif
ir ar ketvirtadienį palydėtum mane ten ? vienai man nedrasu dar (neatsimenu kuriso durys  blush2.gif ), po to jau eičiau viena.

galvoju, šiandien galėjau nueit, vis tiek nėra ką veikti.

Labai nesivaržyk,jei nėra kompanojos eik viena..aišku keliom smagiau kol apsipranti..
Drąsiau mirksiukas.gif Aš ketvirtadienį negaliu schmoll.gif apsiverčiau darbais unsure.gif noriu kuo daugiau visko pasidaryti,kad savaitgalį galėčiau ... wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Jūratė36 @ 2008 01 29, 13:14)
Labai nesivaržyk,jei nėra kompanojos eik viena..aišku keliom smagiau kol apsipranti..
Drąsiau  mirksiukas.gif Aš ketvirtadienį negaliu  schmoll.gif  apsiverčiau darbais  unsure.gif noriu kuo daugiau visko pasidaryti,kad savaitgalį galėčiau ... wub.gif


na, jau buvau šiandien pas didesnių. Ūllai davė pasakų knygą vaikai skaityt, bet ta nusiplovė ir vaikai mane prievartavo doh.gif lotuliukas.gif . 3 pasakas damušiau, apsimečiau kad pavargau, tai atstojo. lotuliukas.gif kai sakoma, vaikystę prisiminiau. biggrin.gif
fantazijos vaikų tai normalios kai paklausi apie tėvus. lanko, atvažiuoja pas juos... bet čia jų tik vaizduotė. jiems čia ne melas.

pas mažiukų buvom užšokę. "atamanas" dėmesio išsireikalavo. lotuliukas.gif pasimušėm kaip visada, prieš tai oro bučiniais apsidalijom. wub.gif

eisiu ketvirtadienį iš ryto pas mažiukų, o dėl šeštadienio jeigu išeis, tai ir vėl eisim pas didesnių.
Atsakyti