Įkraunama...
Įkraunama...

Parama Šiauliuose

sutinku...dar laukia sunkus savaitgalis,tai primad pasimkim laisva /dalinai/ o antrad i vakaro puse galim tureti omenyje smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ragaina @ 2008 01 25, 12:12)
sutinku...dar laukia sunkus savaitgalis,tai primad pasimkim laisva /dalinai/ o antrad i vakaro puse galim tureti omenyje smile.gif

Bus matyti.. mirksiukas.gif
Atsakyti
Neduoda ramybės mintys ...yra vaikai,kurie auga vaikų namuose, bet yra ir jų auklėtojos kurios tikrai manau neatsakingai žiūri į jų auklėjimą verysad.gif Žurnaluose pildoma viena o veiksmai schmoll.gif

Kas žino ar yra vaikų auklėjimo ir mokymo planuose žiūrėjimas tv,tarkim "Nekviestos meilės" g.gif cool.gif kitų serialų g.gif g.gif
Atsakyti
Geri klausimai, su Jūrate buvo nukeliavusios penktadienį pas mokyklinukus, aš dar buvau vakar pas ikimokyklinukus, tai visi sposojo tv blink.gif Vaikai kalbėjo apie nekviestas meiles, kitus serialus, Bjankas, filmus, toks jausmas, kad tik tv ir težiūri.

O vakar man kad paaiškino apie vaikų auklėjimą, tai neturėjau ką bepridurt cool.gif

Beje, grįžom su dovanėlėmis nuo vaikų wub.gif

Neiešina iš galvos dviejų berniukų pasakymas, kada pasiimsi mus namo verysad.gif

Vaikai prisifantazavę, kad tėvai juos lanko, bet iš tikrųjų nuo gimimo nėra jų matę...Kai pagalvoji, kad visiškai nieko neturi...

Man kilo tokia mintis, reiktų jiems padaryt asmeninių nuotraukėlių, nes taip ir liks be jokio prisiminimo apie savo vaikystę. Idėja kilo tada, kai vaikai parodė koridoriuje kabančias bendras ,,laimingas" nuotraukas išvykų metu. Be to vakar man vienas berniukas aiškino, čia mašina yra visų, o ta jau mano...Ir ją labai saugo...



Atsakyti
QUOTE
Kas žino ar yra vaikų auklėjimo ir mokymo planuose žiūrėjimas tv,tarkim "Nekviestos meilės"  kitų serialų 

g.gif
Atsakyti
gera ideja su asmeninem foto..faina butu...o as labai megeja fotkinti mazylius visaip idomiai.... /na sakykim esu pusiau prie meno lotuliukas.gif /..padarytume tas foto..bet kas jas ten jiems saugos???iki iseinant suaugusiais?.... kas jiems paduos jas?..sudeti i albumuka ir duoti vaikui?..suplys...piktesni vaikai noredami uzgauti sudraskys ..pasaipiai isjuokdami vaiko taip saugoma daikta...as taip isivaizduoju.... ka daryti?... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ragaina @ 2008 01 27, 17:19)
gera ideja su asmeninem foto..faina butu...o as labai megeja fotkinti mazylius visaip idomiai.... /na sakykim esu pusiau prie meno  lotuliukas.gif /..padarytume tas foto..bet kas jas ten jiems saugos???iki iseinant suaugusiais?.... kas jiems paduos jas?..sudeti i albumuka ir duoti vaikui?..suplys...piktesni vaikai noredami uzgauti sudraskys ..pasaipiai isjuokdami vaiko taip saugoma daikta...as taip isivaizduoju.... ka daryti?... g.gif


žinok kiek teko pastebėt ir matyt, tai netikiu, kad kas suplėšys. Vaikai turi savo spinteles, kur laiko SAVO daiktus. Kike mums turto su Jūrate atnešė parodyt: ir pagyrimo raštus, ir piešinukus ir t.t. Šiuo požiūriu vaikų namų auklėtiniai tikrai ne tokie, kad plėšytų nuotraukas g.gif
Na bet kokiu atveju savo biggrin.gif dviejų vaikų nuotraukas tai tikrai padarysiu biggrin.gif
Be to, juk mes tas nuotraukėles saugosim kompaktuose, tai kad ir kas suplėšytų, tai nebūtų tragedija smile.gif

Atsakyti
zinai ula...as ne taip ir senai /gal 6metai/ tokiosinfo turiu..kad taip nutinka..ir dar blogiau nutinka...ten vyresniukuose..mazdaug kur 10-15m jau.... mano draugytes sesuo viena ten pateko..ta draugyte labai labai vargana..todel neistenge ir savo mazylio ir sesers islaikyt... ateme is girtaujancios motinos ta mergaite.. tai zinokit nu ko tik neisgirsdavom kas vyksta ..tomaukletojom ten svilpt ant visko...tik daugmaz savo "pareigas" ivykdo..atsizymi atejusios i darba..ir per sventes labai gerai pasirodo.... o daugiau vis kova uz buvi tarpo gausybes laukinuku.... nerealiai ten budavo..verkdavau kai pasakodavo..ir stebejau kaip mergaite virsta i arsia merga...ismokusi uz save stovet...ir nebevertinanti jokiu "sirdingu,zmogiskuju"vertybiu...nes turint sirdi "ten neisgyvensi" jos zodziais verysad.gif verysad.gif verysad.gif bet fotografuot a sjuos laaaabi sutinku thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif tebunie kas jau bus,...bet vaikai bent patirs dziaugsmeli..ir gales parodyti kitiem skas lanko smile.gif bus dziaugsmelis visvien...
Atsakyti
Ūlla, ar eisi su manim ketvirtadienį vėl ? blush2.gif
Atsakyti
Taip, kova už būvį ten yra, o kad auklėtojoms dzin, tai faktas. Žinokit šiandien (kaip ir beveik kasdien) pro tuos namus važiavau ir ką sau manot, visuose languose spingsėjo vėl tv doh.gif

Vaikai atšiaurūs. Bet ką galiu pasakyt. Pirmą kartą mane du berniukai (kuriuos aš pasiryžau lankyt)nepalydėjo, teisingiau nežinojo ką daryt man išeinant, nes pasak auklėtojos, jie nežino, kas tas yra blink.gif Tai negi joms sunku vaikus aplamai pamokyt, kaip reikia su svečiais elgtis.Tipo jei jau jų niekas nelanko, tai ir dzin blink.gif Teko paaiškint vaikams. O vakar man besirengiant, nubėgo prie durų (laukinių) ir pasakė, aš tave palydėsiu...
Išvada, vaikai nemokomi, nors aiškinama, kad darome viską doh.gif

Papildyta:
QUOTE(Elniukas @ 2008 01 27, 20:04)
Ūlla, ar eisi su manim ketvirtadienį vėl ?  blush2.gif


šią savaitę jau tris kartus buvau tongue.gif
dėl ketvirtadienio nežinau g.gif Bus matyt 4u.gif susirašysim, tik žinok aš lankysiu dabar tokius berniukus ir pas mažiukus neisiu blush2.gif
savaitgalį tai tikrai planuoju eit, man gi pakeliui smile.gif , kai į svečius pas kai ką einu biggrin.gif Dabar važiuodama visada situaciją pastebiu smile.gif
Atsakyti
tai aš viena likau pas mažiausius ?
durnai gavosi. tai reik ir gal man eiti pas vyresnius su tavimi ? g.gif

beje, palikau savo darbinį parkerį ten, be jo jaučiuosi kaip be rankų. blush2.gif
Atsakyti
as irgi labai noriu pas maziausius 4u.gif 4u.gif 4u.gif bet sia savaite jau darbelio turesiu nuo ryto iki 17 val kasdein..sad.gif jetus kad nesigauna man vis prisijungt verysad.gif verysad.gif verysad.gif
Atsakyti