Įkraunama...
Įkraunama...

Parama Šiauliuose

QUOTE(Elniukas @ 2008 01 24, 09:37)
ja -  aš, Dija, Ūlla, varom kartu nuo 10  blush2.gif  o tu?


Ar neperdaug jūsų ten bus biggrin.gif laimingai jums wub.gif
Aš tada su Ragaina po pietų ... mirksiukas.gif
Gal grįžusios papasakosit kaip sekės bigsmile.gif
Mes tik kokią 15v eisim wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Jūratė36 @ 2008 01 24, 08:50)
Ar neperdaug jūsų ten bus  biggrin.gif  laimingai jums  wub.gif



ne per daug biggrin.gif
aš tai norėčiau į abi grupes nueit bigsmile.gif

Atsakyti
QUOTE(Ūlla @ 2008 01 24, 10:27)
ne per daug  biggrin.gif
aš tai norėčiau į abi grupes nueit bigsmile.gif


Tai gerai ,galim eiti mirksiukas.gif
Atsakyti
Moterytės,negalėsiu šiandien schmoll.gif Kas rytoj galėtų eiti g.gif ? Norėčiau popietų ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Jūratė36 @ 2008 01 24, 14:16)
Moterytės,negalėsiu šiandien  schmoll.gif  Kas rytoj galėtų eiti  g.gif  ? Norėčiau popietų  ax.gif


Bijau prižadėt, bet ryt po pietų kaip ir galėčiau, kokią 14 val., kai vaikai bus pabudę. Bet aš noriu eit į ikimokyklinukų grupę. Šiandien šiek tiek pasiklausinėjau blush2.gif

Atsakyti
QUOTE(Ūlla @ 2008 01 24, 15:27)
Bijau prižadėt, bet ryt po pietų kaip ir galėčiau, kokią 14 val., kai vaikai bus pabudę. Bet aš noriu eit į ikimokyklinukų grupę. Šiandien šiek tiek pasiklausinėjau  blush2.gif

Ir ką pasiklausinėjai g.gif kaip sekės? Ar ilgai buvot? Prašau raportuoti biggrin.gif mirksiukas.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Jūratė36 @ 2008 01 24, 14:42)
Ir ką pasiklausinėjai  g.gif  kaip sekės? Ar ilgai buvot? Prašau raportuoti  biggrin.gif  mirksiukas.gif  wub.gif


vat neraportuosiu tongue.gif
papasakosiu, kai susitiksim 4u.gif
Atsakyti
Žinokit juo toliau, juo labiau pradedu suprast direktorės nenorą, kad mūsų būtų daug. Jei kiekviena paimtume vaiką globai ar įsivaikntume, kas tada??? Be to, auklėtoja užsiminė, kad vaikų mažėja. Mus tai džiugina, o...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ūlla: 24 sausio 2008 - 17:37
norit pasakyti joms pasidare gaila atiduot vaikus i seimas????????? g.gif ne nu...sakes..tegu dziugauja kad vaiku mazeja!!! pamestuju...likimo nuskriaustu!!!>..nieko ..padauges..jei priims ta istatyma privalomaji gimdyti bet kam ir betkada..jokiu abortu net esant stipriam apsigimimui..ot gales dziugauti...is visu pakampiu tamsiu kai prades nesti kudikelius..gales pastatus plesti,erdvint naMUCIUS.. pykstu... verysad.gif verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
laba vakara 4u.gif
niu zinokit as isvis galvoju kad valstybe nera suinteresuota kad kuo daugiau vaikuciu turetu namus unsure.gif nes kiek pasiklausau kiek "kryziaus keliu' turi praeiti seimos ,noredamos pasiimti vaikuti doh.gif nes musu istatymai tai doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
na del kryziaus keliu as kazkodel sutinku ...nes visgi betkam nepridalinsi..mazu ka-naudos zmones iesko.ar psivhologiskai tiesiog nesugebetu,ir ne gera padarytu,o sukenktu vaikui gyvenima galutinai....vaiku teises gerai elgiasi tikrindami ir "filtruodami" seimas iki kaulelio.... bet su tuo gimstamumo didinimu betkokia saskaita..tai ka as zinau...lenkijoj abortai uzdrausti jau 10 metu..bet gimstatumas nepadidejo..nes moterys norincios pasidaryti valymus,susodinamos i autikus lyg kokios turistes ir masiskai vezamos i gretimas salis,kur tai neuzdraUSTA... ir kaip tai atrodo is salies? kaip i susaudyma..dieve dieve...
Atsakyti
Oi mergikės,mane kažkoks kipšas persekioja verysad.gif Negaliu išeiti...Dabar dar dirbu o po to nėr kur mažosios palikti..tai vėl negaliu eiti pas vaikiukus schmoll.gif
Gal čia ta pilnatis veikia blush2.gif Bet tikiuos viskas susitvarkis ,o kaip kitaip wub.gif

Ragaina,gal antradienį vakare ...pasvajokim g.gif

Ūlla..gal nori pas mane ateiti į svečius mirksiukas.gif pavaišinčiau arbata mirksiukas.gif o tu man papasakotum kaip sekės vakar blush2.gif
Atsakyti