Įkraunama...
Įkraunama...

Parama Šiauliuose

QUOTE(Ragaina @ 2008 01 23, 21:06)
smagu butu smile.gif bent karta sutapciau su jumis smile.gif o del pamoku /kad tik sugebeciau kazkuo padeti  lotuliukas.gif  puskytes 5tokes sasiuvinyje tokiu aukstu materiju uzmatau kad nu  doh.gif /

Na o kaip pati įsivaizduoji savo apsilankymą ten? kokie tavo tikslai?
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif Tik ka grizau i namus... Tai kokie rytojaus planai? Parasykit kas kada einat wink.gif

Nes dabar suprantu, kad Jurate eina su Ragaina popiet, o Elniukas su Ulla ryte.
Ar teisingai supratau?
Atsakyti
QUOTE(Dija24 @ 2008 01 23, 21:20)
Sveikutes  4u.gif  Tik ka grizau i namus... Tai kokie rytojaus planai? Parasykit kas kada einat wink.gif

Nes dabar suprantu, kad Jurate eina su Ragaina popiet, o Elniukas su Ulla ryte.
Ar teisingai supratau?

Aš dar galvoju kada man eiti g.gif ,jei kas eitų po pietų mielai prisijungčiau wub.gif jei ne,tai eisiu ryte rolleyes.gif
Atsakyti
kaipisivaizduoju ir kokie tikslai? smile.gif na.. mano tikslai bendrauti,daug sypsenleiu inesti,daug demesio parodyti..kiekvienas vaika sturi ka papasakoti,apie savo ispudzius,ir t.t. pvz vieno vaikelio /svetimo sutikto kieme/ klausiausi gal koki pusval,kaip jis rado kazkoki grazu lapeli ant zolytes,parsinese namo,o mama pavadino siuksle ir ismete per balkona..o ta sbego jo ieskoti..surado..ir parsineses slepe po lovyte kol nesudziuvo ir pats ji pavadino siuksle ir ismete lotuliukas.gif nenuoseklu,bet tikrai idomu kas vaikui taip aktualu,ir kaip jis saldziai atsidusta baiges istorija nes jo galiausiai isklause suagussysis smile.gif na man patinka tokie visokie pasibendravimai..vaiko suvokimo laipsni nusistatineti..bendrauti..i visus kodel kas is kur atsakineti...
Atsakyti
Taip taip ,su tavim sutinku,kad užtenka vaiko išklausyti ir jis jau būna šiek tiek laimingesnis wub.gif .......
tai gal mes abi po pietų einam g.gif ar kitą dieną 4u.gif

Dija24 o kada tu gali?
Atsakyti
galim po pietu. nuo mazdaug gal puse tryju? tada mano sesuo gryztu is mokyklos su berniukais manais pabuti ? ka manai? parasyk man svao nr,as pasuksiu gryzusi apie 13:30 jau viska zinosiu kada kaip galiu...
Atsakyti
visai nenoriu eit pėškom ryt ryte schmoll.gif

jūrate, greičiau galvok.

dija, o tu iš ryto ar kaip ?
Atsakyti
QUOTE(Elniukas @ 2008 01 23, 22:51)
visai nenoriu eit pėškom ryt ryte  schmoll.gif

dija, o tu iš ryto ar kaip ?


Nu as galeciau ryt ryte. Juk rytoj i kalnus isvaziuoju, tai reikes paskui tases detis, susipirkti dar viska ir pan. Gi dar ne slidinejimo kostiumo nenusipirkau doh.gif Galeciau tave paimti, nes as nezinau kur vaziuoti, o tu jau buvai karta.
Atsakyti
QUOTE(Dija24 @ 2008 01 23, 21:59)
Nu as galeciau ryt ryte. Juk rytoj i kalnus isvaziuoju, tai reikes paskui tases detis, susipirkti dar viska ir pan. Gi dar ne slidinejimo kostiumo nenusipirkau  doh.gif  Galeciau tave paimti, nes as nezinau kur vaziuoti, o tu jau buvai karta.

aišku, na rasim kur ten, navigaciją pasimsiu lotuliukas.gif tik, kokia ten gatvė ir namo numeris ? g.gif

Ūlla, kiba miega ? blink.gif
Papildyta:
radau, kudirkos 22 ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Elniukas @ 2008 01 23, 22:28)
aišku, na rasim kur ten, navigaciją pasimsiu  lotuliukas.gif tik, kokia ten gatvė ir namo numeris ?  g.gif

Ūlla, kiba miega ?  blink.gif
Papildyta:
radau, kudirkos 22  ax.gif


ne, nemiega, popieriukus karpo lotuliukas.gif
Tris naktis nemiga kankino, nuo 3 val. blūdindavau, o dieną dirbt kaip žinia reikėjo biggrin.gif Vakar nulūžau kaip kūdikis tongue.gif

Aš tai gerai žinau, kaip iki ten nueit, šimtą kartų ta gatve vaikščiojau lotuliukas.gif Bet nuo sustojimo tai geras gabalas blink.gif
Atsakyti
Tai merginos nuo 10 einat?
Atsakyti
QUOTE(Jūratė36 @ 2008 01 24, 08:30)
Tai merginos nuo 10 einat?

ja - aš, Dija, Ūlla, varom kartu nuo 10 blush2.gif o tu?
Atsakyti