Įkraunama...
Įkraunama...

Parama Šiauliuose

QUOTE(Ūlla @ 2008 01 21, 16:52)
Su Elniuku buvom mažiukų grupėje, dvimetukai kažkur, po to dar rodė ikimokyklinukų. Kiti mokykloje buvo, yra įvairių grupių. 4u.gif



kodel sventai tiek metu tikejau ,kad iki 4 metu /ar iki3m/ jie buna kudikiu namuose,ir tik vyresnelius [erkelia i vaiku namus...... g.gif g.gif g.gif kagi..jei visad eisime is ryto,tuomet vyresniuku tiek ir tematysim... bet as net labiau pas mazucius noriu blush2.gif blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Ragaina @ 2008 01 21, 17:01)
kodel sventai tiek metu tikejau ,kad iki 4 metu /ar iki3m/ jie buna kudikiu namuose,ir tik vyresnelius [erkelia i vaiku namus......  g.gif  g.gif  g.gif  kagi..jei visad eisime is ryto,tuomet vyresniuku tiek ir tematysim... bet as net labiau pas mazucius noriu  blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif


Einant iš ryto tai matysi tik mažiukus ir ikimokyklinukus. Pas vyresn. direktorė sakė, kad geriausia eiti nuo 16 val. Jiems reiktų padėti ruošti pamokas ir t.t.
Atsakyti
Nezinau kodel, bet man labiausiai sirdis ir linksta pas maziausius.
Atsakyti
QUOTE(Dija24 @ 2008 01 21, 18:20)
Nezinau kodel, bet man labiausiai sirdis ir linksta pas maziausius.

tai ir man pas mažiukų linksta. su Ūlla eisim pas mažiausius, kita grupė yra truputį vyresni, jau kalbantys. bet jeigu tu pas mas mažiukus norėsi, tai tada galėsim apsikeisti. galėsi ant rankų po 3 iškart nešioti lotuliukas.gif
nes man nėra skirtumo, bet kokiu atveju jausiuosi laiminga wub.gif

P.S. darbužėlių vaikiškų aš neturiu, ir iš kur aš jų paimčiau? g.gif o pliušinių žaislų turiu, bet ir jie jų turi ne mažai. kaip sakė ten, geriau pats bendravimas, o ne dovanos. wub.gif
Atsakyti
O gal dar kas nori lankyti vaikų namuose augančius vaikus? Pabūti su jais ,pabendrauti g.gif rolleyes.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Jūratė36 @ 2008 01 21, 23:17)
O gal dar kas nori lankyti vaikų namuose augančius vaikus? Pabūti su jais ,pabendrauti  g.gif  rolleyes.gif  wub.gif

as tai tikrai labai noreciau ax.gif bet negaliu verysad.gif nes zinau kad paskui naktim nemiegosiu doh.gif vis galvosiu galvosiu .... verysad.gif negaliu i tokias vietas eit verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(edita81 @ 2008 01 22, 09:29)
as tai tikrai labai noreciau  ax.gif  bet negaliu  verysad.gif  nes zinau kad paskui naktim nemiegosiu  doh.gif  vis galvosiu galvosiu .... verysad.gif    negaliu i tokias vietas eit  verysad.gif


Jei noras eiti yra, tai reikia kažkaip peržengti per save g.gif

Taip tylu čia, ar ryt eisim blink.gif Ir kelintą g.gif Jei kuri važiuosit su mašiniuku, tai prigriebkit ir mane, nes mb ryt dirba ne Šiauliuose, tai mašinos man nevidat doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ūlla @ 2008 01 23, 19:02)
Jei noras eiti yra, tai reikia kažkaip peržengti per save  g.gif

Taip tylu čia, ar ryt eisim  blink.gif Ir kelintą  g.gif Jei kuri važiuosit su mašiniuku, tai prigriebkit ir mane, nes mb ryt dirba ne Šiauliuose, tai mašinos man nevidat  doh.gif


Nu o kada jūs planuojat? Aš prisijungsiu rolleyes.gif galiu su mašina cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Jūratė36 @ 2008 01 23, 18:14)
Nu o kada jūs planuojat? Aš prisijungsiu  rolleyes.gif  galiu su mašina  cool.gif

tai gal planuojam apie 10 ten jau buti.

jurate, galetum mane paimt nuo aido - geguziu sankryžos ?
Atsakyti
as rytoj kaip jau sakiau-uzimta iki 13 val unsure.gif unsure.gif esu su masina,net 4 paimt galeciau..bet jus ankstokai einat verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Ragaina @ 2008 01 23, 20:35)
as rytoj kaip jau sakiau-uzimta iki 13 val  unsure.gif  unsure.gif  esu su masina,net 4 paimt galeciau..bet jus ankstokai einat  verysad.gif

Ragaina,gal mes abi einam po pietų mirksiukas.gif Aš gal labiau norėčiau padėti tiems vaikams paruošti pamokas rolleyes.gif ..kažkaip norisi būti naudinga .. o ryte būna daugiausia mažiukai wub.gif
ką sakai g.gif
Atsakyti
smagu butu smile.gif bent karta sutapciau su jumis smile.gif o del pamoku /kad tik sugebeciau kazkuo padeti lotuliukas.gif puskytes 5tokes sasiuvinyje tokiu aukstu materiju uzmatau kad nu doh.gif /
Atsakyti