Įkraunama...
Įkraunama...

Parama Šiauliuose

QUOTE(Elniukas @ 2008 01 18, 23:56)
o koks čia juokas buvo ? kiba kažką būsiu praleidusi  g.gif
manau, kad kažkur apie 10 valandą  g.gif
dija, o tu prisijungsi?

Aha, as prisijungiu. Ketvirtadieni man ryte tinka thumbup.gif
Atsakyti
Elniuk-kartais būna lepteli kokį žodį ne vietoj blush2.gif

Pagalvojau,kad galėtume ir rūbelių nuvežti jei kas turi
Atsakyti
QUOTE(Jūratė36 @ 2008 01 19, 20:26)
Elniuk-kartais būna lepteli kokį žodį ne vietoj  blush2.gif 

Pagalvojau,kad galėtume ir rūbelių nuvežti jei kas turi


Tik jau nepergyvenk, taigi supratom, kad čia tik šiaip biggrin.gif

Dėl rūbelių tai paraysiu vienai forumietei, žadėjo nuvežt 4u.gif
Atsakyti
Sakau,galėtume ir mes nuvežti jei kas turi rūbelių,žaislų g.gif
Tai rašykit kas turit nebereikelingų rūbelių ..
Atsakyti
sveikutes..kaip sunku laika susiderinti...as ketvirtad geiciausiai busiu uzsiemusi iki 13 val...... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ragaina @ 2008 01 20, 14:50)
sveikutes..kaip sunku laika susiderinti...as ketvirtad geiciausiai busiu uzsiemusi iki 13 val......  g.gif


Bus tų ketvirtadienių irnesakyk.gif juk vaikų namai niekur nežada dingti 4u.gif
Galėsim kitą friends.gif
Atsakyti
suprantu kad ju bus...bet artimiausiu metu as kiekviena is ju zadu uzsiemusi buti mazxdaug iki 13h... o stai kitomis dienomis esu laisvutele..o ypac pirmad....na matysim..juk tarkites,viesinkit o as vis seksiu ir kai tik galesiu-sast ir i jusu buri thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Ragaina @ 2008 01 20, 18:54)
suprantu kad ju bus...bet artimiausiu metu as kiekviena is ju zadu uzsiemusi buti mazxdaug iki 13h... o stai kitomis dienomis esu laisvutele..o ypac pirmad....na matysim..juk tarkites,viesinkit o as vis seksiu ir kai tik galesiu-sast ir i jusu buri  thumbup.gif

thumbup.gif drinks_cheers.gif gerai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Dija24 @ 2008 01 18, 23:59)
Aha, as prisijungiu. Ketvirtadieni man ryte tinka  thumbup.gif

puiku thumbup.gif tik i viena grupe po 2 maximum gales eiti. blush2.gif bet man jokio skirtumo pas kuriuos blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Elniukas @ 2008 01 20, 21:37)
puiku  thumbup.gif tik i viena grupe po 2 maximum gales eiti.  blush2.gif bet man jokio skirtumo pas kuriuos  blush2.gif

O tai kiek ten grupiu yra? Ir kokio amziaus vaikai? Papasakokit kaip isvis viskas sekesi? Ar jau bendravote su vaikais? Kaip vaikai jus prieme?
Atsakyti
QUOTE(Dija24 @ 2008 01 20, 22:31)
O tai kiek ten grupiu yra? Ir kokio amziaus vaikai? Papasakokit kaip isvis viskas sekesi? Ar jau bendravote su vaikais? Kaip vaikai jus prieme?

...Vaikai naujus žmones priima labai šiltai ir laukia vėl kito susitikimo..aš šį kartą nelabai rodžiausi..Ūlla su Elniuku buvo tai labai užburiantys žvilgsniai wub.gif o ir apspito visi,rodo savo žaislus ...Vaikų yra maždaug nuo 2 iki 10m Ir grupių nemažai,tik mes kai buvom ,ryte,dauguma buvo mokykloje ... wub.gif
Atsakyti
Su Elniuku buvom mažiukų grupėje, dvimetukai kažkur, po to dar rodė ikimokyklinukų. Kiti mokykloje buvo, yra įvairių grupių. 4u.gif
Atsakyti