Įkraunama...
Įkraunama...

Parama Šiauliuose

sveikos smile.gif esu is siauliu, siuo metu studijuoju. arteja kaledos, taigi labai noreciau nors truputi padetu beglobiams vaikams. manau, kad is draugu ir pazistamu galeciau surinkti zaislu, rubeliu, taip pat noreciau nueiti i vaiku namus bendrauti su vaikais. tik nezinau kur kreiptis. gal kuri mama ka nors organizuoja, labai noreciau prisijungti, is anksto labai dekoju smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lauryte007 @ 2007 11 26, 09:59)
sveikos smile.gif  esu is siauliu, siuo metu studijuoju. arteja kaledos, taigi labai noreciau nors truputi padetu beglobiams vaikams. manau, kad is draugu ir pazistamu galeciau surinkti zaislu, rubeliu, taip pat noreciau nueiti i vaiku namus bendrauti su vaikais. tik nezinau kur kreiptis. gal kuri mama ka nors organizuoja, labai noreciau prisijungti, is anksto labai dekoju smile.gif

surink grupe zmoniu su tokiais paciais norais. poto susiraskite vaiku namu telefona (tukuriuos norite aplankyti)paskambinkite jiems ir susitarkite del apsilankymo datos ir laiko. na aisku tada jau ir dovanas ruosti galite pradeti.
Atsakyti
pamirsta temele?.. unsure.gif unsure.gif unsure.gif prisijungciau...
Atsakyti
O rubelius ir zaislaus naujus ar devetus nestumete?
Atsakyti
Sveikos Mamytės,
pas mus irgi jau kaupiasi rūbeliai,nors neseniai nuvežėm partiją rolleyes.gif
Labai norėčiau ir aš prisijungti prie jūsų blush2.gif

Su šv Kalėdom, MAMYTĖS newyear.gif
Drąsos,sėkmės,rįžto ...
šviesių ir šiltų akimirkų mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Wiqtea @ 2007 12 12, 18:16)
surink grupe zmoniu su tokiais paciais norais. poto susiraskite vaiku namu telefona (tukuriuos norite aplankyti)paskambinkite jiems ir susitarkite del apsilankymo datos ir laiko. na aisku tada jau ir dovanas ruosti galite pradeti.


galėčiau paskambint ir susitart, pvz. į Šiaulių apskrities sutrikusio vystymosi kūdikių namus, jei vis dar yra norinčių wub.gif
Parama visada reikalinga 4u.gif

Rašykite man į a.ž.
Atsakyti
Niekas neatsiliepiat verysad.gif
Juk būtų smagu kartas nuo karto aplankyti vaikučius wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ūlla: 04 sausio 2008 - 16:20
QUOTE(Ūlla @ 2008 01 04, 17:19)
Niekas neatsiliepiat  verysad.gif
Juk būtų smagu kartas nuo karto aplankyti vaikučius  wub.gif


Žinai,gal ir atsirastų daugiau norinčių tokiam žingsniui-tik tam reikalui labai reikia stipraus apsisprendimo blush2.gif Juk čia ne pramoga-nueiti ir pabūti..Vaikai labai lengvai prisiriša prie žmonių bet labai sunkiai perneša išsiskyrimą. Todėl manau,kad tam mes turima labai pasiruošti ir svarbiausia apsispręsti.
Aš labai noriu ,bet mano noro dabar supratau,kad negana -reikia su savimi padirbėti ..tokiam žingsniui kaip sako būtinas savęs išbandymas,reikia praeiti egzaminą blush2.gif
Atsakyti
Aš jau seniai apsisprendus smile.gif Kadangi mb nei įsivaikinti nei globoti nenori, tai belieka tik lankymas.
Viena eiti kažkaip nedrįstu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Ūlla @ 2008 01 05, 18:13)
Aš jau seniai apsisprendus  smile.gif  Kadangi mb nei įsivaikinti nei globoti nenori, tai belieka tik lankymas.
Viena eiti kažkaip nedrįstu  blush2.gif


Labai gaila,kad pas taip yra unsure.gif
Aišku ,kad kelioms eiti būtų jaukiau,bet ar mes negalėtume tai aptarti susitikusios g.gif Kaip sakai? Gal rastume bendrą kalbą o tada ir galėtume kažką bendrai nuveikti wub.gif
Atsakyti
mirksiukas.gif
Atsakyti
Na mamytės drąsiau wub.gif į būtį Šiauliuose irgi reikia kai ką nuveikti ax.gif
Atsakyti