Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip puošit namus Kalėdoms?

Sveikos mergytės,

o aš vakar vakarop užsiėmiau žiurkikių darymu is karoliukų pagal schemutę, kuri patalpinta kelis puslapius atgal. Ir net pati nustebau - iš pirmo karto viskas pavyko thumbup.gif Gaunasi tikros gražuolės ax.gif Dabar pagavęs ūpas kokį 30 suvert - visiems artimiesiems ir draugams. Žiūrėsim kaip bus cool.gif
Atsakyti
QUOTE(briliance @ 2007 11 27, 23:13)
O as tai siemet apsiklijavau visus langus snaigytem ir eglutem
tokia plevele atrodo kaip serksnas, sviesos nesugeria, o is lauko labai graziai matosi  bigsmile.gif  o vaiku kanbari dar toki didziuli salti snaiges pucianti ir kaledu seni rogese skrendanti  bigsmile.gif

tai vaikai eina aplink langus kaip muziejuj sakiau pinigus imt pradesiu uz paziurejima  lotuliukas.gif

Gal galėtum nuotraukytę įmesti mirksiukas.gif

QUOTE(odriana @ 2007 11 28, 07:59)
Beje, mano kuklus pasiūlymas-pasimerkit nusiskynusios vyšnios ar obels šakelę-Kalėdoms turėsite mažą stebuklą 4u.gif

Nu reiks pabandyti bigsmile.gif

QUOTE(vasarėja @ 2007 11 28, 22:00)
ziurekit cia kokius fainus radau cia
va koks besmegenis medziaginis  thumbup.gif kiskis ar kascia toks  lotuliukas.gif

Man čia į elnią panašu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgyte111 @ 2007 11 29, 09:21)
Sveikos mergytės,

o aš vakar vakarop užsiėmiau žiurkikių darymu is karoliukų pagal schemutę, kuri patalpinta kelis puslapius atgal. Ir net pati nustebau - iš pirmo karto viskas pavyko  thumbup.gif  Gaunasi tikros gražuolės  ax.gif Dabar pagavęs ūpas kokį 30 suvert - visiems artimiesiems ir draugams. Žiūrėsim kaip bus  cool.gif

o gal galetum paaiskint kaip darei?nes irgi labai noreciau, bet nei karto nesu verus blush2.gif ir gal geltum nuotrauka ideti, btut labai idomu pamatyt gatava vaizda bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Endži: 29 lapkričio 2007 - 10:20
QUOTE(Endži @ 2007 11 29, 10:18)
o gal galetum paaiskint kaip darei?nes irgi labai noreciau, bet nei karto nesu verus blush2.gif ir gal geltum nuotrauka ideti, btut labai idomu pamatyt gatava vaizda bigsmile.gif



Aš taip pat norėčiau pamatyti gyvai ta peliuką
Atsakyti
QUOTE(sandrul @ 2007 11 28, 07:37)
jei dar reiketu apie vainikus, tai as jum i emaila ar skype galeciau atsiusti nuskanavus zurnala...  smile.gif taip jau gavosi, kad tarp senesniu zurnaliuku galima atrasti kazka idomaus  smile.gif
Papildyta:
hm, o as vis tik tikrai jau karsciuot pradejau  rolleyes.gif tik va, mano kaledini pasiruosima vis kas nors sutrukdo... jau vakar buvau nusiteikus nunert angeliuku, snaigiu... ir va, kad nori, tai siulu ir neturiu... tai gyvenu su ta mintim, kad greiciau apsilankyti parduotuvej...  ax.gif uztad bent jau zvakide ipusejau puosti...  gaila, kad jums negaliu parodyti  verysad.gif


jei nesunku, būčiau labai dėkinga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Aušrė* @ 2007 11 29, 11:44)
Aš taip pat norėčiau pamatyti gyvai ta peliuką

Nezinau kaip jurgytei111 gavosi peliukas, bet turi gautis toks
user posted image
user posted image

Jurgyte111 imesk kaip tau gavosi ir papasakok daugiau kaip darei, nuo ko pradejai verti? nuo uodegytes?
Atsakyti
Kai pareisiu į namus, tai pafotkinsiu ir ryt bandysiu įkelt. Bet aš neturiu 100 žinučių, bet gal kaip nors pasiseks. O daryti jį labai paprasta - aš irgi pirmą kartą ax.gif pradedi nuo uodegos,taip kaip parodyta, o poto kur didesnis skaičius karoliukų, tai ten nugarytė, o kur mažesnis - ten pilviukas, nes peliukas toks tūrinis gaunasi. Hmm, nežinau ar aiškiai parašiau blush2.gif
Papildyta:
Taip, man toks ir gavosi. Ryt pabandysiu įkelt. 4u.gif
Atsakyti
Kažkurioje temoje apie cinamoną buvo rašoma, PAKARTOKIT 4u.gif Ar tas cinamonas kvepia? Man jo norisi dėl kvapo, kaip pakvepinti? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(asita @ 2007 11 25, 21:20)
labas, nežinau ar kas jau rašė, jei pasikartosiu, nepykit. cinamono lazdelės parduodamos taip apdirbtos, kad neskleistų aromato kol jų nesumali arba nepakaitini. taigi, tam, kad cinamono lazdelės kvepėtų cinamonu, jas reikia pakaitinti tuščioj keptuvėj (kaip saulėgražas)



Papildyta:
QUOTE(light blue @ 2007 11 29, 11:23)
Kažkurioje temoje apie cinamoną buvo rašoma, PAKARTOKIT  4u.gif Ar tas cinamonas kvepia? Man jo norisi dėl kvapo, kaip pakvepinti?  mirksiukas.gif

Kartais reik nepatinget kelis puslapius atgal paskaityt mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Eva... @ 2007 11 29, 13:33)
Kartais reik nepatinget kelis puslapius atgal paskaityt  mirksiukas.gif

matosi, kad pati netinginti rašyti tongue.gif neatsakei, o postus sukonspektavai, šaunuolė bitė 4u.gif kol ne Adventas galima ir pasierzinti, lengvai ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo light blue: 29 lapkričio 2007 - 14:36
QUOTE(jurgyte111 @ 2007 11 29, 10:21)
Sveikos mergytės,

o aš vakar vakarop užsiėmiau žiurkikių darymu is karoliukų pagal schemutę, kuri patalpinta kelis puslapius atgal. Ir net pati nustebau - iš pirmo karto viskas pavyko  thumbup.gif  Gaunasi tikros gražuolės  ax.gif Dabar pagavęs ūpas kokį 30 suvert - visiems artimiesiems ir draugams. Žiūrėsim kaip bus  cool.gif

O gal galėtum įmesti tą schemutę, nes man nerodo sad.gif
Atsakyti
Peliukas
su visu aprašymu kaip daryti

QUOTE(Lock @ 2007 11 29, 14:58)
O gal galėtum įmesti tą schemutę, nes man nerodo sad.gif

Atsakyti