Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip puošit namus Kalėdoms?

O as tai siemet apsiklijavau visus langus snaigytem ir eglutem
tokia plevele atrodo kaip serksnas, sviesos nesugeria, o is lauko labai graziai matosi bigsmile.gif o vaiku kanbari dar toki didziuli salti snaiges pucianti ir kaledu seni rogese skrendanti bigsmile.gif

tai vaikai eina aplink langus kaip muziejuj sakiau pinigus imt pradesiu uz paziurejima lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(briliance @ 2007 11 27, 22:13)
O as tai siemet apsiklijavau visus langus snaigytem ir eglutem
tokia plevele atrodo kaip serksnas, sviesos nesugeria, o is lauko labai graziai matosi  bigsmile.gif  o vaiku kanbari dar toki didziuli salti snaiges pucianti ir kaledu seni rogese skrendanti  bigsmile.gif

tai vaikai eina aplink langus kaip muziejuj sakiau pinigus imt pradesiu uz paziurejima  lotuliukas.gif

Gal galite parodyt? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Egle 22 @ 2007 11 27, 13:57)
Lauruskina, apie advento vainikus, yra truputi cia : http://www.supermama...?...9790&st=492
Rasi ir viena kita pavyzdi wink.gif


labai dėkui 4u.gif , radau gražuoliu kokių thumbup.gif . O kažin tos žvakės, taip įsimontuoja ar jom reikia kokių prietaisų laikančių g.gif
Atsakyti
QUOTE(Lauruskina @ 2007 11 28, 01:39)
labai dėkui  4u.gif , radau gražuoliu kokių  thumbup.gif . O kažin tos žvakės, taip įsimontuoja ar jom reikia kokių prietaisų laikančių  g.gif

jei dar reiketu apie vainikus, tai as jum i emaila ar skype galeciau atsiusti nuskanavus zurnala... smile.gif taip jau gavosi, kad tarp senesniu zurnaliuku galima atrasti kazka idomaus smile.gif
Papildyta:
hm, o as vis tik tikrai jau karsciuot pradejau rolleyes.gif tik va, mano kaledini pasiruosima vis kas nors sutrukdo... jau vakar buvau nusiteikus nunert angeliuku, snaigiu... ir va, kad nori, tai siulu ir neturiu... tai gyvenu su ta mintim, kad greiciau apsilankyti parduotuvej... ax.gif uztad bent jau zvakide ipusejau puosti... gaila, kad jums negaliu parodyti verysad.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Aš tai stengiuosi kad būtų kuo daugiau natūralių medžiagų ir mažiau tų visokių blizgučių.
Beje, mano kuklus pasiūlymas-pasimerkit nusiskynusios vyšnios ar obels šakelę-Kalėdoms turėsite mažą stebuklą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(idile @ 2007 11 26, 19:14)
http://www.made-in-c...M0604097KS-.jpg

labai noreciau tokiu poros elniuku is gatves puses ir papuost juos lemputem  wub.gif


Sveikutės
aš šiemet bandysiu pasidaryti elniukus pati: iš kokių nors pagalių susikalti elnio formą,norimo dydžio ,ir tą karkasą aprišti šienu(uošviai gal padovanos kupetą šienelio lotuliukas.gif lotuliukas.gif ),na jeigu dar ragus kur nors susiorganizuosiu tai bus thumbup.gif .Mūsų mieste kažkuriais metais biblioteka taip buvo papuošta.Vasarą kieme turim tokį vežimaitį ,dedam gėles, na o žiemą visuomet į vežimą prikraunu tipo dovanų, tai šiemet noriu,kad elnias tipo trauktų jį.Jei kasnors pavyks nufotkinsiu.
Papildyta:
[quote=briliance,2007 11 28, 01:13]
O as tai siemet apsiklijavau visus langus snaigytem ir eglutem
tokia plevele atrodo kaip serksnas, sviesos nesugeria, o is lauko labai graziai matosi bigsmile.gif o vaiku kanbari dar toki didziuli salti snaiges pucianti ir kaledu seni rogese skrendanti bigsmile.gif

O kas tai per plėvelė,gali paaiškinti.Ir iš kur gavai šablonus karpymui,pati piešiai ar kaip. Gal turi fotkę,įdėk.Pas mane labai dideli vitrininiai langai,na būtinai reikia kažkaip pasipuošti.Įdėjų su pvz. mirksiukas.gif mirksiukas.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
o čia mnao sesers pagamintas vainikas, tik dar be žvakių.....user posted image
Atsakyti
is ko jis čia???? blink.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Karamelia* @ 2007 11 28, 18:51)
is ko jis čia???? blink.gif  smile.gif

apklijuotas pistacijomis, stiklu ir nupurkštas auksiniais dažais.
Atsakyti
Sveiki,

mano dukriukas siandien apsirgo,nejau i darba,tai kibom abi i jau isdziovintus apelsinus ax.gif Va,galiu parodyt,ka siandien padarem blush2.gif

user posted image

user posted image

user posted image

As,kadangi esu ,kaip vyras ir draugai sako,isprotejusi del juros,tai apelsinus derinau su kriauklytem ax.gif siaip rezultatas dar turbut ne galutinis,nes man kazko lyg ir truksta g.gif
Atsakyti
ziurekit cia kokius fainus radau cia
va koks besmegenis medziaginis thumbup.gif kiskis ar kascia toks lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Eva... @ 2007 11 28, 19:55)
Sveiki,

mano dukriukas siandien apsirgo,nejau i darba,tai kibom abi i jau isdziovintus apelsinus  ax.gif  Va,galiu parodyt,ka siandien padarem  blush2.gif

user posted image

user posted image

user posted image

As,kadangi esu ,kaip vyras ir draugai sako,isprotejusi del juros,tai apelsinus derinau su kriauklytem  ax.gif  siaip rezultatas dar turbut ne galutinis,nes man kazko lyg ir truksta  g.gif


labai labai gražu rolleyes.gif bigsmile.gif
Atsakyti