Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip puošit namus Kalėdoms?

Labuka jungiuosi ir as, radau daug ideju savo namuciams thumbup.gif
netycia radau kaip galima paciom pauosti zaisliukus... wub.gif
user posted image
user posted image
user posted image

kazkur maciau klausimuka del cinamono lazdeliu, tai patariu jas pirkti iki gruodzio menesiu, klaipedoj ju specializuotuose alieju-prieskoniu parduotuvese buna
Atsakyti
oi kaip gerai kad sia tema radau thumbup.gif nes jau tuoi pradesiu ruostis kaledoms ax.gif o kada jus pradesit namus puost? g.gif kazin akda parduotuves prades pardavinet kaledines apributikas? g.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(RaimaMarisa @ 2008 10 26, 19:13)
oi kaip gerai kad sia tema radau  thumbup.gif  nes jau tuoi pradesiu ruostis kaledoms  ax.gif  o kada jus pradesit namus puost?  g.gif kazin akda parduotuves prades pardavinet kaledines apributikas? g.gif  bigsmile.gif

Manau, po Vėlinių iškart unsure.gif Nepatinka man tokia ankstyva prekyba, šventės "kišimas". Žmonės suirsta, kol pati šventė spėja ateit, jau ir nusibosta unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Ašaros lietuje @ 2008 10 26, 19:19)
Manau, po Vėlinių iškart  unsure.gif Nepatinka man tokia ankstyva prekyba, šventės "kišimas". Žmonės suirsta, kol pati šventė spėja ateit, jau ir nusibosta  unsure.gif

drinks_cheers.gif ir man nepatinka "kaledine nuotaika" nuo spalio menesio.... doh.gif iki gyo kaulo igrysta, bet va savom rakom ruosti smulkmeneles jau manau pats tas, bet namus puosim likus max 2 savaitem , gal net veliau, nes namie stovi tik gyva egle wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Ašaros lietuje @ 2007 12 18, 08:19)
Supratau  mirksiukas.gif Aš tai nesiruošiau purkšt langų , sniegeliu apipurškinėjau kankorėžius  4u.gif




O kazin galima purkst ant plastikiniu langu? g.gif
Atsakyti
noriu pareikšti savo nepiktybinę nuomonę, kad toks šventinis bumas nuo lapkričio vidurio, man labai nepatinka schmoll.gif kasmet tokiu metu iki pat Kalėdų noriu dingti kur nors ten kur negyvenama doh.gif mano šeimoje yra paprotys, kurį aš labai branginu-Kalėdų eglutę puošiam visa šeima Kūčių vakarą prieš vakarienę, eglutė būna tik gyva, ir tada kai susėdam vakarieniauti, tikrąja ta žodžio prasme-kvepia Kalėdom wub.gif iki Kūčių vakaro namuose nė pėdsako Kalėdų schmoll.gif tam kad nesugadinti to žavingo šventės laukimo wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Nimbamedė @ 2008 10 26, 21:52)
noriu pareikšti savo nepiktybinę nuomonę, kad toks šventinis bumas nuo lapkričio vidurio, man labai nepatinka schmoll.gif  kasmet tokiu metu iki pat Kalėdų noriu dingti kur nors ten kur negyvenama doh.gif  mano šeimoje yra paprotys, kurį aš labai branginu-Kalėdų eglutę puošiam visa šeima Kūčių vakarą prieš vakarienę, eglutė būna tik gyva, ir tada kai susėdam vakarieniauti, tikrąja ta žodžio prasme-kvepia Kalėdom wub.gif iki Kūčių vakaro namuose nė pėdsako Kalėdų schmoll.gif tam kad nesugadinti to žavingo šventės laukimo wub.gif

turbut labai smagu...o kiek laiko paskui viska laikot? iki triju karaliu?
Atsakyti
[quote=Nimbamedė,2008 10 26, 20:52]
noriu pareikšti savo nepiktybinę nuomonę, kad toks šventinis bumas nuo lapkričio vidurio, man labai nepatinka schmoll.gif





Dekui uz jusu nuomone 4u.gif bet ar butina jei reiksti ten, kur zmones dziaugiasi Kaledom..ir nori dziaugtis jomis kuo ilgiau.. wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amber123: 26 spalio 2008 - 20:12
QUOTE(amber123 @ 2008 10 26, 20:10)
  Dekui uz jusu nuomone  4u.gif  bet ar butina jei reiksti ten, kur zmones dziaugiasi Kaledom..ir nori dziaugtis jomis kuo ilgiau.. wub.gif

Labai laukiu Kalėdų ir noriu jų, bet nelaikau švente ir jos laukimu tų blizgučių parduotuvėse. schmoll.gif Man smagu mintyse svajoti apie jas, ruošti dovanas ar gaminti namų puošybos detales, bet, dar syk kartoju: prekybiniai triukai manęs nežavi. Nuo to šventė tik atsibosta, žmonės praranda šventinę nuotaiką, o ir išleidžia daugiau (logiška - kuo ilgiau prekybos centruose bus Kalėdinių prekių, tuo daugiau žmonės jų išpirks. ax.gif Tuo ir naudojamasi rolleyes.gif unsure.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ašaros lietuje: 26 spalio 2008 - 20:31
na nezinau kaip jus, bet as galvoju, kad cia tema kaip puosim namus kaledom, o ne nuomoniu reiskimas kam patinka ar ne patinka kad taip anksti puosesi vitrinos na atejo tokie laika ir nieko mes cia nepakeisim as anglijoje siuo metu ir cia jau kai kurios parduotuves pasipuosusios kaledom na ir nieko to nepakeisi.

o sakykit gal kuri isbandet tas cinamono lazdeles? kiek laiko jos kvepia pakabintos?
bandysiu ikelti pernai metu puosta eglute su savo nertais angeliukais. Kaip grizau is anglijos tai pas mama namuose papuosiau.
Atsakyti
QUOTE(raganaite2005 @ 2008 10 26, 22:45)
na nezinau kaip jus, bet as galvoju, kad cia tema kaip puosim namus kaledom, o ne nuomoniu reiskimas kam patinka ar ne patinka kad taip anksti puosesi vitrinos na atejo tokie laika ir nieko mes cia nepakeisim as anglijoje siuo metu ir cia jau kai kurios parduotuves pasipuosusios kaledom na ir nieko to nepakeisi.

o sakykit gal kuri isbandet tas cinamono lazdeles? kiek laiko jos kvepia pakabintos?
bandysiu ikelti pernai metu puosta eglute su savo nertais angeliukais. Kaip grizau is anglijos tai pas mama namuose papuosiau.



drinks_cheers.gif cia ne i tema biski prasidejo... smile.gif as cinamono lazdeliu nebandzius. bet pas pazystama buvo ir sake gan neblogai... thumbup.gif tik kur ju isigyt ir kokiu ideju su jom puost turit?
Atsakyti
QUOTE(raganaite2005 @ 2008 10 26, 20:45)
o sakykit gal kuri isbandet tas cinamono lazdeles? kiek laiko jos kvepia pakabintos?
bandysiu ikelti pernai metu puosta eglute su savo nertais angeliukais. Kaip grizau is anglijos tai pas mama namuose papuosiau.



QUOTE(RaimaMarisa @ 2008 10 26, 20:53)
as cinamono lazdeliu nebandzius. bet pas pazystama buvo ir sake gan neblogai... thumbup.gif  tik kur ju isigyt ir kokiu ideju su jom puost turit?


kvepia ilgokaibet tik pajudintos arba jei praeini salia ju t.y. pajudini ora....o ideju...daug galima vainika aparisti, bantuku apjuosus ant eglutes, ar siaip kaip detale sventine padeti, kvapas geriau jauciasi jei netoli zvakiu buna, galima ir eglute is lazdeliu padaryt ir apelsino senio besmegenio sluotos daly....cia jau fantazijos tikrai nepritruks 4u.gif
Atsakyti