Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip puošit namus Kalėdoms?

Mes bandem mokykloj issaugoti sermuksniu kekes, bet.. Sermuksniai dziuvo, raukslejosi ir krito nuo sakeliu...
Atsakyti
Nulakavau savo šermukšnio uogas laku, bet irgi susiraukšlėjo, dabar jau pradėjo pūti.
Vakar pakarpiau snaigių ir padariau du milžiniškus saldainius iš tualetinio popieriaus rulonėlių. Man gražiai atrodo. ax.gif
Atsakyti
Ankstyvos jūs žiūriu šventėm ruoštis. bigsmile.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(aviete5 @ 2008 10 19, 16:44)
Ankstyvos jūs žiūriu šventėm ruoštis. bigsmile.gif  blush2.gif


kai nori ne vien pirktiniais žaisliukais apkabinti - tenka mirksiukas.gif beje, skaičiau detektyvą, kuriame Anglija 2 PK laikais. tai viena moteriškė sakė, kad jų laikais tai kalėdų dovanomis jau vasaros gale pradėdavo rūpintis biggrin.gif pagalvojus - suprantama, jei reikia kokias servetėles nerti, nosines ir apykaklaites siuvinėti smile.gif

-------
ką gi, gal tada net nepradėsiu su šermukšniais žaisti ax.gif sudžiovinsiu garaže, o žiemą į lesyklą subersim. gaila, šiaip gražiai atrodytų smile.gif

---------
dar labai norėčiau kalėdoms įsigyti tų tokių šviečiančių trikampių eglučių, statomų lange. gal ir iš užsienio ši tradicija, bet man jau taip gražu, taip gražu wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo muminukas: 19 spalio 2008 - 18:06
QUOTE(muminukas @ 2008 10 19, 19:03)
kai nori ne vien pirktiniais žaisliukais apkabinti - tenka  mirksiukas.gif beje, skaičiau detektyvą, kuriame Anglija 2 PK laikais. tai viena moteriškė sakė, kad jų laikais tai kalėdų dovanomis jau vasaros gale pradėdavo rūpintis  biggrin.gif pagalvojus - suprantama, jei reikia kokias servetėles nerti, nosines ir apykaklaites siuvinėti smile.gif


dar labai norėčiau kalėdoms įsigyti tų tokių šviečiančių trikampių eglučių, statomų lange. gal ir iš užsienio ši tradicija, bet man jau taip gražu, taip gražu  wub.gif


taip tu teisi, nes as jau nebespesiu, o vis galvoju kad ranku darbo dovana yra pati pati wub.gif o ir megzt ir nert moku ir siulu nors vezimu vezk lotuliukas.gif lotuliukas.gif tik laiko trukumas verysad.gif

Tos eglutes ir man taip grazu taip grazu ,bet man svarbu kad namuose butu gyvas egles kvapas.
Kazkur turiu nertu snaigiu rasteliu, bet kai pagalvoju kiek ju reiketu prinert jei egle didele doh.gif doh.gif , tai kitoms kaledoms tik galeciau puost lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dailima @ 2008 10 19, 20:03)

Kazkur turiu nertu snaigiu rasteliu, bet kai pagalvoju kiek ju reiketu prinert jei egle didele doh.gif  doh.gif , tai kitoms kaledoms tik galeciau puost lotuliukas.gif


oi laukiam laukiam, nuskanuotų laukiam bigsmile.gif
Atsakyti
Šią idėją galima įgyvendinti lengvai - RIMI mačiau pardavinėja kankorėžius po kelis Lt už maišelį (apie 20 vnt) thumbup.gif
user posted image

Aš nupurkščiau kankorėžius sidabrine ar auksine spalvyte, ar padaryčiau apšerkšnijusius ax.gif
Papildyta:
Kalėdiniam stalui ax.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tomienė: 19 spalio 2008 - 21:45
praeitais metais va ka is kankoreziu dariau blush2.gif , bet siemet ka nors kitokio reiks sugalvoti
user posted image

dar visada visus namus puosiu siais augaleliais, prismaigstau ivairiais Kaledu atributais, kad sventiskiau atrodytu
user posted image

sita dirbtine eglute desiu lauke siemet, prie duru ant prieangio kur nors . praeitais metais tiko dar, nes gyvenant bute del antigaisriniu priezasciu, gyvos eglutes negalima buvo tureti sad.gif. bet siemet pirkom nameliuka, tad viduj desim gyva eglute, o sita keliaus laukan
user posted image

tokia eglute buvo pas mano uosvius per praeitas Kaledas. gaila, kad nuotrauka nekokios kokybes - pries pat sugendant fotkinau blush2.gif
user posted image

cia taip kaimynai savo namelius issipuose... mes irgi lemputes ant stogo desim, langus apvedziosim, tureklus ir tt... patika man per Kaledas vazineti po kaimynystes ir ziureti, kaip zmones lauke pasipuose wub.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Maverick @ 2008 10 19, 23:01)
cia taip kaimynai savo namelius issipuose... mes irgi lemputes ant stogo desim, langus apvedziosim, tureklus ir tt... patika man per Kaledas vazineti po kaimynystes ir ziureti, kaip zmones lauke pasipuose  wub.gif
user posted image

Bet čia ne Lietuvoj g.gif gražu, man labai gražu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Tomienė @ 2008 10 19, 17:03)
Bet čia ne Lietuvoj  g.gif  gražu, man labai gražu  wub.gif


nea, ne LT, o JAV blush2.gif 4u.gif bet nezinau, kodel lietuviai to nedaro, juk tokia sventine nuotaika miesteliuose ir miestuose sukuria wub.gif . bandziau ir savo teti Lietuvoj ikalbint lemputes ant medziu, krumeliu ir stogu kabint, tai sako, kaip cia atrodys, kai mes vieni taip padarysim? doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Maverick @ 2008 10 20, 03:47)
nea, ne LT, o JAV  blush2.gif  4u.gif bet nezinau, kodel lietuviai to nedaro, juk tokia sventine nuotaika miesteliuose ir miestuose sukuria  wub.gif . bandziau ir savo teti Lietuvoj ikalbint lemputes ant medziu, krumeliu ir stogu kabint, tai sako, kaip cia atrodys, kai mes vieni taip padarysim?  doh.gif  biggrin.gif

Pradeda ir Lt taip puoštis, ten kur nauji namai, o vyresniems tai taip, lempukai brangūs, o kiek dar elektra kainuoja doh.gif
Atsakyti
Atsimenu šermukšnio uogas pakabinus ant gyvatuko džiovinau. Kažkiek susiraukšlėjo, bet nei nukrito, nei supūvo.

O tos lemputės laukui tikrai brangiai kainuoja verysad.gif Labai noriu savo namuką papuošti. Gal reiks bandyt ne per vienus metus suipirkti.
Atsakyti