Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip puošit namus Kalėdoms?

Stai kiokiu groziu galim pasidaryti is lempuciu
user posted image
user posted imageuser posted image
user posted image
user posted imageuser posted image
Atsakyti
QUOTE(rimulia12 @ 2008 10 03, 12:05)
Stai kiokiu groziu galim pasidaryti is lempuciu
user posted image
user posted imageuser posted image
user posted image
user posted imageuser posted image


cia tai geras thumbup.gif
Atsakyti
Sveikutes, kiek grazu dalyku jus cia randat smile.gif saunuoles nu jo su lempa tai ciatikrai geras prigalvoja zmones siaubas. Sakykit gal kurizinot kur galima nusipirkti cinamono lazdeliu labai noriu siemet pasipuosti su jom.
Atsakyti
QUOTE(rositina @ 2008 10 03, 12:46)
cia tai geras  thumbup.gif

Tikrai, geras bigsmile.gif
Atsakyti
Tikrai labai faina su tom lemputėm. O kuo jas čia nudažo?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lakutė: 04 spalio 2008 - 16:28
Nu geras bigsmile.gif reiks varyt lempučių pirkti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*Širdelė* @ 2008 10 04, 16:42)
Nu geras  bigsmile.gif reiks varyt lempučių pirkti  biggrin.gif


gerumo tai geras, bet tai tokius nebent grynai ant eglutės kaip žaisliuką kabinti, juk dūžta mastau.gif
-------
Širdele, lempučių nereikia pirkti - perdegusių neišmesk mirksiukas.gif
------
dar galima pasidaryti nykštukų, saldainių iš wc popieriaus kartoninių rulonėlių, kurie lieka, sunaudojus popierių. mačiau kažkokioj vokiškoj knygoj, labai gražiai atrodė. ten juos nuspalvina, apklijuoja, apvynioja, blizgučiais apipurškia. na, ir jų lengviau prisirinkti negu perdegusių lempučių biggrin.gif bet kai mano abi kairės rankos, tai man neišėjo gražiai blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2008 10 05, 10:43)

-------
1.Širdele, lempučių nereikia pirkti - perdegusių neišmesk  mirksiukas.gif
------
2.dar galima pasidaryti nykštukų, saldainių iš wc popieriaus kartoninių rulonėlių, kurie lieka, sunaudojus popierių. mačiau kažkokioj vokiškoj knygoj, labai gražiai atrodė. ten juos nuspalvina, apklijuoja, apvynioja, blizgučiais apipurškia. na, ir jų lengviau prisirinkti negu perdegusių lempučių  biggrin.gif  bet kai mano abi kairės rankos, tai man neišėjo gražiai  blush2.gif

1.pas mane seeenai nebera tokiu lempuciu biggrin.gif
2.gal turi kokia nuorodele,kaip pasigaminti mirksiukas.gif turiu prisikaupusi tu kartono ruloneliu,bet neturiu nuorodos,kaip graziai pasigaminti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2008 10 05, 12:43)
gerumo tai geras, bet tai tokius nebent grynai ant eglutės kaip žaisliuką kabinti, juk dūžta mastau.gif
-------
Širdele, lempučių nereikia pirkti - perdegusių neišmesk  mirksiukas.gif
------
dar galima pasidaryti nykštukų, saldainių iš wc popieriaus kartoninių rulonėlių, kurie lieka, sunaudojus popierių. mačiau kažkokioj vokiškoj knygoj, labai gražiai atrodė. ten juos nuspalvina, apklijuoja, apvynioja, blizgučiais apipurškia. na, ir jų lengviau prisirinkti negu perdegusių lempučių  biggrin.gif  bet kai mano abi kairės rankos, tai man neišėjo gražiai  blush2.gif

kad pas mus tos lemputės kur per porą metų kartą tik perdega blink.gif

o gal gali tos knygos nuotraukytę įmesti ax.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
na,aš manau, kad visokie vokiečiai ir anglai tuos dalykėlius iš perdegusių lempučių gamina, jeigu jau ir wc popieriaus rulonėlius pritaiko biggrin.gif turiu ambasadorienių mugėje pirktą eglutės žaisliuką-nykštuką, pagamintą iš kamštinio šampano kamščio (ne plastmasinio). vąšeliu nunerta maža raudona skraistelė, maža raudona kepurėlė su kilpelė, veidukas nupieštas - ir viskas, o atrodo labai mielai ir gražiai.
--------------------
nuorodos neturiu, ryt, jei nepamiršiu, darbe pažiūrėsiu, kokia tos knygos metrika. manau turėtų būti bent kokių 6 metų senumo g.gif

šiaip įmanoma ir nupasakoti.

Saldainis:
tą kieto kartono rulonėlį įvynioja į pvz. tampomą spalvotą popierių, galus suriša kokiu kaspinėliu ar blizgučiu - ir saldainis.

Nykštukas:
rulonėlį nudažo guašu (akvarelė per silpna). kai nudžiūva, klijuoja popierinę ar vatinę, veltinę barzdą, akis, nosį nupiešia ar iš plastilino,ar iš kokios džiovintos uogos, o kepurę daro iš apskritimo - kaip mokykloje grybus darydavome. įkerpa apskritimą ir suklijuoja.

tai va iš tokių 24 sunumeruotų nykštukų buvo ir padarytas advento kalendorius, jie ten ant komodos ar pan susitatyti. manau, labiausiai tinka daryti kartu su kokiu 5-8 metų vaiku unsure.gif nors man pačiai ne ką geriau išėjo doh.gif

------------------------------------
prisigaminusios tokių visokių iš wc rulonėlių ir perdegusių lempučių, drąsiai galėtume pozuoti Žmonėms kaip labai ekologiškos rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo muminukas: 05 spalio 2008 - 15:18
Tikrai nuostabios idejos su lemputemis ;] g.gif thumbup.gif bandysiu pati pasidaryti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(raganaite2005 @ 2008 10 03, 12:50)
Sveikutes, kiek grazu dalyku jus cia randat smile.gif saunuoles nu jo su lempa tai ciatikrai geras prigalvoja zmones siaubas. Sakykit gal kurizinot kur galima nusipirkti cinamono lazdeliu labai noriu siemet pasipuosti su jom.

pernai senukuose pirkau mirksiukas.gif
Atsakyti