Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip puošit namus Kalėdoms?

QUOTE(rimulia12 @ 2008 09 06, 17:39)
O man labai patinka daug sviesu ir auksine su raudona spalvos. Niekaip nesugalvoju kai reikia namus siemet papuosti g.gif

Man labai gražios eglės puoštos raudona ir auksine spalva ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ašaros lietuje @ 2008 09 06, 18:58)
Man labai gražios eglės puoštos raudona ir auksine spalva  ax.gif

ir siemet lanuoju ir balkona papuos sviecianciais varvekliais, aisku jei rasiu pirkt, nes pernai taip ju ir negavau verysad.gif
Atsakyti
O aš šiemet norėčiau natūralių Kalėdų. Ruošiuosi nusipirkti natūralią eglutę ir ją papuošti šiaudiniais žaisliukais, sudžiovintom apelsinų riekelėm, kankorėžiais. Gal dar norėčiau pasidaryti tradicinį advento vainiką su 4 žvakėm, tik jo norėčiau nuo pat advento pradžios iki Kalėdų, tai bijau, kad neišsilaikys...
Atsakyti
QUOTE(Katrytė @ 2008 09 06, 22:26)
O aš šiemet norėčiau natūralių Kalėdų. Ruošiuosi nusipirkti natūralią eglutę ir ją papuošti šiaudiniais žaisliukais, sudžiovintom apelsinų riekelėm, kankorėžiais. Gal dar norėčiau pasidaryti tradicinį advento vainiką su 4 žvakėm, tik jo norėčiau nuo pat advento pradžios iki Kalėdų, tai bijau, kad neišsilaikys...

mes pernai siaudinukais puosem eglute paieskosiu nuotraukos. graziai atrode.
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rimulia12: 06 rugsėjo 2008 - 21:57
As pernai dariausi vainika adventini tai i juros puta susmaiksciau ir i pinta krepseli sudejau. Ir isbuvo iki triju karaliu vis i ilasindavau vandens. O galima nusipirkti floristine kempine kur puokstes daro floristes nezinau kaip ji tiksliai vadinasi ta kempine ten tikrai isbus vandens daugiau galesi ipilti.
Atsakyti
Raganaite2005 - labai ačiū už puikią idėją thumbup.gif būtinai reiks išbandyti.
Rimulia 12 - labai graži tavo eglutė rolleyes.gif gal šiemet ir aš panašią turėsiu ax.gif
Atsakyti
Man didžiausia puošmena namuose, kai dega žvakių - daug thumbup.gif Prideginėju visur - ant židinio, stalo, grindų... thumbup.gif Labai jaukiai ir puošniai atrodo namai. Lauke puošiau medį raudonomis nykštukų kepurėmis ir batukais. atrodė irgi labai gražiai. Taip darysiu ir šiemet, jei ką įdomiau nesugalvosiu.
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
Kaip papuosti kaledinius zaisliukus burbulus
Atsakyti
QUOTE(rimulia12 @ 2008 09 25, 00:21)

Irmulia12, ačiū už nuorodą thumbup.gif
Beje, labai dailus medelis su kaspinėliais wub.gif Ar pati darei?
Atsakyti
Šiemet pasišovusi esu viską labai iš anksto pasidaryti, kad prieš šventes neliktų jokių dekoravimo ir dovanų rūpesčių- o tik grynas, stebūklingas laukimas wub.gif

Taigi, pasišoviau net eglę pasipuošti rudenį- bet laikyti ją uždengtą, kitoj patalpoj, kad per kūčias tik nuimčiau gaubtą ir pastatyčiau į vietą, nes tas ruošimosi nuovargis prieš pat šventes kartais net džiaugsmą rezultatu atima ax.gif -o dar mano eglė didelė be proto- tai darbo daug doh.gif

Šiemet planuoju eglę puošti mediniais, pačios išpieštais angeliukais (medinės angelų figūrėlės užsakytos pas vieną meistrą, forumiečių rekomenduotą- man liks tik išpiešti veidukus, rankas, nudažyti), gal dar pačios padarytais žaisliukais- dovanėlių pavidalo- jei spėsiu pasidaryti ax.gif

Visuose kambariuose ketinu kuo nors dekoratyviu paslėpti langų rėmus ir palanges, nes jie pas mus tarybiniai, patriušę, o man labai patinka juos per šventes laikyti be užuolaidų- kad matytųsi krentančios snaigės, kituose languose mirgančios eglutės wub.gif - bandysiu pagaminti storai apsnigto langopalangės efektą- iš sintepono pagaminti tas pusnis, prikabinti varveklių tikroviškų, dar iš kampų papurkšti šerkšno ir pan. Bet taip darydama bijau nusikičinti- tai dar turiu minčių visą langą- palangę ir rėmus aptaisyti svyrančiomis apšerkšnijusiomi beržo šakomis su žaisliukais- bet vėl- eglė prie lango bus didelė, tai gali bendras vaizdas perkrautas būti. Dar turiu idėją padaryti langui floristinį pano, tiems rėmams paslėpti- arba floristinių girliandų- bet vėl gi- geriau neperkrauti- o langai be užuolaidų mūsų baisiai atrodys, jei be nieko- tai dabar mąstau kaip juos apipavidalinti.

Gyvas gėles ketinu išnešti į laiptinę (arba neišnešti)- ir padaryti iš jų ala eglutes- pavyzdžiui, vijoklines gėles apsukti apie vielinį eglutės formos kūginį karkasą ir papuošti eglutės žaisliukais, arba panašiu principu suformuoti vainiko pavidalą.

Koridoriuje ant durų -kabinti kalėdinį vainiką, ir to pat koridoriaus kampe to pat stiliaus eglutę ar medelį su žaisliukais.

Virtuvėje- kokį kalėdinį atributą ant stalo- floristinę mini eglutę, kompoziciją, vainkėlį- ir ant spintelių durų to paties stiliaus mini puokšteles.

Savo kambaryje- advento vainiką- natūralų, santūrų, iš gamtinių medžiagų, ir kokį kalėdinį pano, .

Visuose namuose- paslėptų lempučių- kad matytųsi tik jų šviesa, bet ne jos pačios.
Atsakyti
O aš noriu šiais metais pasidaryti kalėdinį vainiką. Bet nežinau, kaip jis daromas. Gal kas galit papasakoti? ax.gif
Atsakyti