Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip puošit namus Kalėdoms?

Kadangi aš pati šį portalą atradau visai neseniai, todėl net ir šiek tiek ansčiau jūsų paskelbtos idėjos mano namuose taps malonia staigmena ax.gif
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
Jungiuosi ir aš prie jūsų smile.gif
rimulia12, labai gražu bigsmile.gif
Atsakyti
http://www.tindirind...php?page_id=934
va labai gera ideja eglutei pasidaryt
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
Mane tai pavergia raudonos žvakės. Didelės, mažos, storos ir ne... Taip paprasta, bet sukuria neeilinę nuotaiką wub.gif

Šįmet dar anksčiau norisi, kad Kalėdos kuo greičiau atkeliautų. Ateina ir praeina labai greit, bet tas ruošimasis, puošimasis, dvasia suteikia labai daug džiaugsmo ir gerų emocijų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ašaros lietuje @ 2008 09 06, 14:44)
Mane tai pavergia raudonos žvakės. Didelės, mažos, storos ir ne... Taip paprasta, bet sukuria neeilinę nuotaiką  wub.gif

Šįmet dar anksčiau norisi, kad Kalėdos kuo greičiau atkeliautų. Ateina ir praeina labai greit, bet tas ruošimasis, puošimasis, dvasia suteikia labai daug džiaugsmo ir gerų emocijų  4u.gif

Ech greičiau ateitų tos Kalėdos, pasiilgau eglutės puošimo rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(ingakyca @ 2008 09 06, 16:31)
Ech greičiau ateitų tos Kalėdos, pasiilgau eglutės puošimo  rolleyes.gif

O aš - viso to laukimo ir ruošimosi... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ašaros lietuje @ 2008 09 06, 14:44)
Mane tai pavergia raudonos žvakės. Didelės, mažos, storos ir ne... Taip paprasta, bet sukuria neeilinę nuotaiką  wub.gif

Šįmet dar anksčiau norisi, kad Kalėdos kuo greičiau atkeliautų. Ateina ir praeina labai greit, bet tas ruošimasis, puošimasis, dvasia suteikia labai daug džiaugsmo ir gerų emocijų  4u.gif

O man labai patinka daug sviesu ir auksine su raudona spalvos. Niekaip nesugalvoju kai reikia namus siemet papuosti g.gif
Atsakyti