Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip puošit namus Kalėdoms?

QUOTE(Vitulka @ 2007 12 30, 15:53)
Tokį vainiką pasidarėm šiemet  ax.gif
user posted image

grazus rolleyes.gif o kokios cia sakeles su uogom blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgutsiukas @ 2007 12 30, 14:18)
grazus  rolleyes.gif o kokios cia sakeles su uogom  blush2.gif

mačiau maximoj tokių vainikų smile.gif
Atsakyti
Viskas liks. Tiesa, snaigės ištirps,
Bet iškris kitos.
O metai.. praeis
Ir niekas nesugebės jų gražinti.
Ateis nauji, jie atneš
Naują troškimą gyventi...
Sveikinu visas su artėjančiais žiurkytės metais.


user posted image
Atsakyti
Norėjau parodyti, koks uošvienės darytas kalėdinis vainikas šiemet papuošė mūsų namų duris

user posted image

Čia detalė smile.gif

user posted image
Atsakyti
Norėjau paklausti tų, kurios džiovinot apelsinus - ar jūs juos po švenčių išmetat, ar pasidedat kitiems metams? Norėčiau pasilikti, bet baisu, kad kas nors užsiveis doh.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lorelei215 @ 2008 01 03, 16:05)
Norėjau paklausti tų, kurios džiovinot apelsinus - ar jūs juos po švenčių išmetat, ar pasidedat kitiems metams? Norėčiau pasilikti, bet baisu, kad kas nors užsiveis doh.gif smile.gif

Aš citrinas džiovinau prieš du metus, tik po to nupurškiau auksiniais dažais, bet dar dabar pilnai naudojami thumbup.gif Šiemet į vainiką įdėjau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lorelei215 @ 2008 01 03, 16:05)
Norėjau paklausti tų, kurios džiovinot apelsinus - ar jūs juos po švenčių išmetat, ar pasidedat kitiems metams? Norėčiau pasilikti, bet baisu, kad kas nors užsiveis doh.gif smile.gif

aš planuoju pasilikt, į drobinį maišelį sudėsiu, gal atlaikys. smile.gif
Atsakyti
Dėkui 4u.gif Bandysiu ir aš išlaikyti smile.gif Galvoju, gal reikia kaip nors pakabinti spintoje, kad jiems daugiau oro prieitų smile.gif
Atsakyti
Cikadele, labai gražus vainikas, atrodo paprastas, bet vaizdas superinis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Ašaros lietuje @ 2008 01 06, 15:19)
Cikadele, labai gražus vainikas, atrodo paprastas, bet vaizdas superinis  thumbup.gif

aha, labai mielas smile.gif
Atsakyti
Sveikos supermamos smile.gif Gal jau turite kokių idėjų Kalėdoms?
Atsakyti
Sveikutes auksarankes, na katuoj pradesim galvoti kuo cia papuosti namucius Kaledoms paskutines dieneles bega vasareles ir tuoj Kaledas svesim kaip greit tas laikas bega.
Reiks pasukt galvyte ka cia siemet sugalvot kaledisko
Atsakyti