Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip puošit namus Kalėdoms?

QUOTE(daluta @ 2007 12 20, 12:51)
O štai koks Kalėdų Senelis buvo padarytas pas mano "švogierką" pernai metais prie namų. Man jis asmeniskai tai labai patiko  wub.gif  wub.gif  wub.gif , o vaikams kiek džiaugsmo  bigsmile.gif

user posted image

super thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Daluta, gražus senis bigsmile.gif Kaip ir iš ko darei? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(-=migle=- @ 2007 12 20, 19:21)
Daluta, gražus senis  bigsmile.gif Kaip ir iš ko darei?  ax.gif

Ačiū, Migle, bet Senis darytas ne mano ax.gif , o vyro sesės bigsmile.gif .Kiek žinau, ji į Senelio visus apdarus kišo šieną mirksiukas.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(daluta @ 2007 12 20, 20:15)
Ačiū, Migle, bet Senis darytas ne mano  ax.gif , o vyro sesės  bigsmile.gif .Kiek žinau, ji į Senelio visus apdarus kišo šieną  mirksiukas.gif  bigsmile.gif

O kaip padaro veidą? mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(-=migle=- @ 2007 12 20, 20:19)
O kaip padaro veidą?  mastau.gif

Yra berods specialių tokių kaukių pirkti, aš jos paklausiu kaip ji ten darė ir iš kur veidukąį sigijo. Kai sužinosiu, parašysiu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(daluta @ 2007 12 20, 21:48)
Yra berods specialių tokių kaukių pirkti, aš jos paklausiu kaip ji ten darė ir iš kur veidukąį sigijo. Kai sužinosiu, parašysiu  mirksiukas.gif

Ačiū ax.gif Labai gražiai pavyko smile.gif
Atsakyti
user posted image


prilipinau su dvipuse juostele, bet negražiai man tas tvirtinimas atrodo. pasidalinkit, kaip gražiai prikabint unsure.gif
Atsakyti
Aš pririšau vainiką prie žvejybinio valo thumbup.gif Vidinėj šarvuotų durų pusėje yra varžteliai, tuor varžtelius ruputį atsukau, užkišau valą ir vėl prisukau. Gavosi vainikas pakabintas vidunėj buto pusėje, paskui sumąsčiau permesti į laukinę pusę, ir dabar viskas thumbup.gif
Atsakyti
Na va, savaitgalis artėja mirksiukas.gif (tik rytoj, deja, nors ir šeštadienis, teks dirbti doh.gif ), tikiuosi, prieš Kalėdas pasirodys daugiau papuošimų 4u.gif Yuki, gražus vainikas wub.gif Gražūs labai tokie natūralūs 4u.gif Šiandien per Mados reido kartojimą Petruškevičius labai gyrė natūralius vainikus, siūlė su džiovintom uogom daryt biggrin.gif (jų pasiieškot lauke doh.gif ), obuoliais. Taigi, pagirtas tavo vainikas ne tik iš mano pusės, bet ir iš dizainerio lotuliukas.gif
Atsakyti
Seis metais mes nusipirkome auksta grazia eglute sidabrine ja papuoseme biggrin.gif ,okambaryje priputeme daug balionu,girliandu-prikabinome ant sienu tad pas mus kaip karnavalas grazu ir linksma lotuliukas.gif ,nes mes labai laukiame kaledu senelio
user posted image
Tai ka mamytes,busimos mamytes LINKSMU ARTEJANCIU SVENCIU!!!
Atsakyti
Mes niekada nepuosiame namu girliandomis ir kitais niekuciais.
Papuosiame eglute ir ji uztektinai priduoda Kalediskos nuotaikos ax.gif
Atsakyti
QUOTE(aggate @ 2007 12 22, 16:55)
Mes niekada nepuosiame namu girliandomis ir kitais niekuciais.
Papuosiame eglute ir ji uztektinai priduoda Kalediskos nuotaikos ax.gif

Mes girliandų irgi nenaudojam, bet kalėdinės puokštės ir dekoracijos atrodo puikiai rolleyes.gif
Atsakyti