Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip puošit namus Kalėdoms?

QUOTE(rositina @ 2007 12 17, 19:17)
pirkau kartu su purskiamu sniegu (kartu dezuteje supakuota) parduotuveje Rimi  ax.gif

Kiek kainavo? ax.gif Aš pirkau tik atskirą buteliuką, dėžučių niekur nemačiau. Matyt, čia išskirtinė RIMI prekė biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(-=migle=- @ 2007 12 17, 20:29)
Kiek kainavo?  ax.gif Aš pirkau tik atskirą buteliuką, dėžučių niekur nemačiau. Matyt, čia išskirtinė RIMI prekė  biggrin.gif


mokejau apie 10 lt, ax.gif
buvo ir atskirai tokio pat purskiamo sniego tai kainavo apie 4-5 lt, o prie sito tai buvo rodos 8 skirtingi trafaretai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rositina @ 2007 12 18, 00:06)
mokejau apie 10 lt,  ax.gif
buvo ir atskirai tokio pat purskiamo sniego tai kainavo apie 4-5 lt, o prie sito tai buvo rodos 8 skirtingi trafaretai  mirksiukas.gif

Supratau mirksiukas.gif Aš tai nesiruošiau purkšt langų , sniegeliu apipurškinėjau kankorėžius 4u.gif
Atsakyti
Kelis metus iš eiles aš namučius puošiu panašiai, sveteliai giria na r šiaip patinka man daryti kompozicijas bei paveikslus ax.gif

user posted image

user posted image

user posted image
Papildyta:
Šiuo metu paveiksliukas toks:

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Kašaras @ 2007 12 18, 11:11)
Kelis metus iš eiles aš namučius puošiu panašiai, sveteliai giria na r šiaip patinka man daryti kompozicijas bei paveikslus  ax.gif

[

paveikslas super wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
Dėkoju už ivertinimą blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Kašaras @ 2007 12 18, 11:11)


labai gražu thumbup.gif
Atsakyti
O man labai patiko Kašaro eglutės thumbup.gif
Atsakyti
Ačiū aciuks.gif

o svarbiausia tai nera sunku... ir visai nebrangu... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kamija @ 2007 12 17, 09:06)
Sveikos,
Per visas parduotuves pralėkiau, bet neradau trafaretų langams, niu tokie kur būna apkirpti ir pagal juos išpurkšti reikia. Pernai visur buvo, o šiemet nerandu. Gal kas matė? Aš jau matyt per tuos pirkimus Kalėdinius nieko nebematau  biggrin.gif
Gal kas matė ir pagelbės? 4u.gif

Senukuose tikrai yra, pati pirkau-paieškok mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
http://basik.ru/handmade/new_year_trees/

http://basik.ru/hand...ade_snowflakes/
Atsakyti
mano papuošimas
Štai kaip mes pasipuošėme, nupyniau vainiką ir papuošėm pastogę, beje dar ten pamatysite mano vertas pelytes kurias dovanosiu per kalėdas 4u.gif smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Karamelia*: 19 gruodžio 2007 - 14:00