Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip puošit namus Kalėdoms?

QUOTE(-=migle=- @ 2007 12 16, 12:05)
Tikėkimės.  rolleyes.gif Arba jau geriau nesnigtų, bet pirsnigtų Kalėdų išvakarėse. Tegu pasitaupo, be tik tada sniego būtų... wub.gif

ai manau taip vis tiek nebus nes vasada kaledos buna slapios doh.gif tai nors dabar reik pasidziaugt mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgutsiukas @ 2007 12 16, 10:09)
ai manau taip vis tiek nebus nes vasada kaledos buna slapios  doh.gif tai nors dabar reik pasidziaugt  mirksiukas.gif

Svarbu tikėti. mirksiukas.gif Ir jei visi labai tikės, gal ir bus cool.gif
Atsakyti
QUOTE(-=migle=- @ 2007 12 16, 12:12)
Svarbu tikėti.  mirksiukas.gif Ir jei visi labai tikės, gal ir bus  cool.gif

nu gerai tada as prisidedu prie taves ir jau dvi tikes kad taip bus bigsmile.gif gal dar kas nors i kompanija isijungs g.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgutsiukas @ 2007 12 16, 10:14)
nu gerai tada as prisidedu prie taves ir jau dvi tikes kad taip bus  bigsmile.gif gal dar kas nors i kompanija isijungs  g.gif  mirksiukas.gif

Va, kol visas forumas ims tikėti, ir Kalėdos ateis, ir sniego iškris bigsmile.gif ploja.gif
Atsakyti
QUOTE(-=migle=- @ 2007 12 16, 12:17)
Va, kol visas forumas ims tikėti, ir Kalėdos ateis, ir sniego iškris  bigsmile.gif  ploja.gif

nu matos kad tu tai tikrai tiki ne tik namus bet ir parasa pasipuose sniegeliu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgutsiukas @ 2007 12 16, 10:18)
nu matos kad tu tai tikrai tiki ne tik namus bet ir parasa pasipuose sniegeliu  blush2.gif

Sniegelis pas mane jau nuo lapkričio blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(-=migle=- @ 2007 12 16, 12:21)
Sniegelis pas mane jau nuo lapkričio  blush2.gif

tai nesvarbu nuo kada svarbu va kad prisaukei mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgutsiukas @ 2007 12 16, 10:34)
tai nesvarbu nuo kada svarbu va kad prisaukei  mirksiukas.gif

hihihi.gif Aha, ačiū, stengsiuos šaukti jį ir toliau rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikos,
Ir aš prisidedu prie sniegą buriančių. Ech... taip norėtųsi Kalėdų rytą nubusti ir snaiges pro langą pamatyti... Bent jau man visai kita nuotaika.
Na bet jei ir nebus, svarbu širdyje šventė bigsmile.gif
Per visas parduotuves pralėkiau, bet neradau trafaretų langams, niu tokie kur būna apkirpti ir pagal juos išpurkšti reikia. Pernai visur buvo, o šiemet nerandu. Gal kas matė? Aš jau matyt per tuos pirkimus Kalėdinius nieko nebematau biggrin.gif
Man labai gražu tie išpurkšti paveiksliukai, o ir man bent jau labai lengvai nusivalė su paprasčiausiu langų valymui skirtu skysčiu. Gal kas matė ir pagelbės? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kamija @ 2007 12 17, 09:06)
Per visas parduotuves pralėkiau, bet neradau trafaretų langams, niu tokie kur būna apkirpti ir pagal juos išpurkšti reikia. Pernai visur buvo, o šiemet nerandu. Gal kas matė?

Iki prekybos centre mačiau 4u.gif
Atsakyti
Senukuose ir IKI tikrai mačiau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kamija @ 2007 12 17, 10:06)
Per visas parduotuves pralėkiau, bet neradau trafaretų langams, niu tokie kur būna apkirpti ir pagal juos išpurkšti reikia. Pernai visur buvo, o šiemet nerandu. Gal kas matė? Aš jau matyt per tuos pirkimus Kalėdinius nieko nebematau  biggrin.gif
Man labai gražu tie išpurkšti paveiksliukai, o ir man bent jau labai lengvai nusivalė su paprasčiausiu langų valymui skirtu skysčiu. Gal kas matė ir pagelbės? 4u.gif


pirkau kartu su purskiamu sniegu (kartu dezuteje supakuota) parduotuveje Rimi ax.gif
Atsakyti