Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip puošit namus Kalėdoms?

QUOTE(meduke @ 2007 12 14, 19:44)
user posted imagemusu su dukrele kurinys ax.gif patinka man  puostis kaledoms

Gražus kūrinys. Labai gražus, toks kalėdiškas ir dailus rolleyes.gif
Atsakyti
zavinga wub.gif o dar toookius mielus rastus ornamentu smatau fone (matyt, sofa ten - superine) thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(meduke @ 2007 12 14, 19:44)
user posted imagemusu su dukrele kurinys ax.gif patinka man  puostis kaledoms

Pas mus sofos rašatai tokie patys tik spalvos kitos bigsmile.gif biggrin.gif
Atsakyti
O aš ant lempos prisikabinau kankorėžių, prisistačiau visokių Kalėdinių žaislų ir figūrų (labai jas mėgstu rolleyes.gif ), prisikabinau kojinių... ax.gif Beliko papuošti eglę bigsmile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vixiuke @ 2007 12 14, 01:20)
turiu vienos mamytės iš kito portalo foto, ten paeiliui nufotkinta kaip ką daryt, sukelt foto nemoku, galiu atsiūsti į emailą

oki, atsiųsk, viljust@gmail.com, 4u.gif
Atsakyti
viskas kas kaledom kvepia - grazu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(tiponeva @ 2007 12 16, 00:35)
viskas kas kaledom kvepia - grazu smile.gif

blush2.gif aha rolleyes.gif as ir siandien pasipuosiau eglute bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgutsiukas @ 2007 12 15, 23:11)
blush2.gif aha  rolleyes.gif as ir siandien pasipuosiau eglute  bigsmile.gif

Aš irgi bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(-=migle=- @ 2007 12 16, 01:13)
Aš irgi  bigsmile.gif

labas rytas kaip fainai uz lango jau balta balta thumbup.gif yahoo.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgutsiukas @ 2007 12 16, 09:52)
labas rytas kaip fainai uz lango jau balta balta  thumbup.gif  yahoo.gif

Tik kai pasakei, priėjau prie lango ir pamačiau doh.gif Gražu, bet labai mažai sniego. Tai įdomu, ar jau aptirpo, ar tik tiek mažai dar prisnigo? mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(-=migle=- @ 2007 12 16, 11:59)
Tik kai pasakei, priėjau prie lango ir pamačiau  doh.gif Gražu, bet labai mažai sniego. Tai įdomu, ar jau aptirpo, ar tik tiek mažai dar prisnigo? mastau.gif

nu pas mus tai tiek mazai prisnigo nes aptirpt nelabai galejo juk medziai apsale tai vadinasi salta lauke ax.gif bet geriua biski nei visai jokio mirksiukas.gif gal kita nakti prisnigs daugiau blush2.gif rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgutsiukas @ 2007 12 16, 10:02)
nu pas mus tai tiek mazai prisnigo nes aptirpt nelabai galejo juk medziai apsale tai vadinasi salta lauke  ax.gif bet geriua biski nei visai jokio  mirksiukas.gif gal kita nakti prisnigs daugiau  blush2.gif  rolleyes.gif

Tikėkimės. rolleyes.gif Arba jau geriau nesnigtų, bet pirsnigtų Kalėdų išvakarėse. Tegu pasitaupo, be tik tada sniego būtų... wub.gif
Atsakyti