Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip puošit namus Kalėdoms?

Damute, gerai pasidarbavai thumbup.gif Ziuriu jusu namukas, vokisko stiliaus g.gif
Tujos nemeta spygliu, ar kaip ten juos pavadint. Ir visai neblogai atrodo kaip zalumynas mirksiukas.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(vildži @ 2007 12 13, 20:15)
ir kaip pasidaryti tokias snaiges ax.gif

jei kam reike ir kas nori tokiu snaigiu ir as turiu nuotraukyciu kaip jas daryt galiu i cia sukelt ar i pastuka atsiusti
Atsakyti
Snaiges:
http://www.papersnow...om/patterns.htm
Atsakyti
idedu dar keleta nuotraukyciu ax.gif
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
nu va mano vainikas laptinej ilgai nebuvo nepaciupinetas doh.gif turbut kokiai kaimynkai oensininkei parupo paziuret kaip pritaisyti konkoreziai ir nukrapste viena tai padejo ant virsaus bash.gif o kad stipriai buvau priklijavus tai tikrai nes tiek karstu kliju prilipinau blush2.gif o cia se kad nori vis tiek nulupo doh.gif tai dabar galvoju pabut gerai ir eit pataisyt ar specialiai palikt tegu taip ir buna beee.gif
Atsakyti
4u.gif Apėmė ir mane namų puošimo manija ax.gif
Galvoju gal ir man laiptinę papuošt g.gif daugiausia gyvena suaugusių pas mus,gal nenupešios rolleyes.gif


QUOTE(gelyter @ 2007 12 13, 19:25)
Labas vakaras  smile.gif  sugalvojau pasigaminti kalėdinį vainiką  wub.gif  ax.gif  gal turit kokių pavyzdžiu kaip tai reikia daryti ar kokių Kalėdinių vainikų nuotraukų?  ax.gif  4u.gif
Kažkuri buvo įkėlus vainikų iš http://www.lapnewyear.ru/decor/flora 4u.gif man patiko,net adresą išsisaugojau ax.gif

QUOTE(Egle 22 @ 2007 12 14, 11:59)
Tujos nemeta spygliu, ar kaip ten juos pavadint. Ir visai neblogai atrodo kaip zalumynas  mirksiukas.gif
user posted image
4u.gif Gražu thumbup.gif ir paprasta.

QUOTE(rositina @ 2007 12 14, 14:33)
idedu dar keleta nuotraukyciu  ax.gif 
4u.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgutsiukas @ 2007 12 14, 15:32)
nu va mano vainikas laptinej ilgai nebuvo nepaciupinetas  doh.gif turbut kokiai kaimynkai oensininkei parupo paziuret kaip pritaisyti konkoreziai ir nukrapste viena tai padejo ant virsaus bash.gif o kad stipriai buvau priklijavus tai tikrai nes tiek karstu kliju prilipinau  blush2.gif o cia se kad nori vis tiek nulupo  doh.gif tai dabar galvoju pabut gerai ir eit pataisyt ar specialiai palikt tegu taip ir buna  beee.gif

Eik pataisyk, taigi pačiai malonu bus, juk nesunku 4u.gif Juk Kalėdos, gerumo laikas biggrin.gif
Atsakyti
Taip, pataisyk, ir atvira elektros kabeli pridek wink.gif Juokaunu lotuliukas.gif
Siemet man uzejo "paparastumo" manija. Viskas kuo maziau blizgesio. Tik tam vainikui, naudojau tai, ka namie turejau. O radau tik auksini kaspina smile.gif
Cia yra visokiu ideju su zvakem : http://www.bhg.com/b...w....xml&page=1
Atsakyti
QUOTE(Egle 22 @ 2007 12 14, 11:59)
Damute, gerai pasidarbavai  thumbup.gif Ziuriu jusu namukas, vokisko stiliaus  g.gif
Tujos nemeta spygliu, ar kaip ten juos pavadint. Ir visai neblogai atrodo kaip zalumynas  mirksiukas.gif

jo vokisko stiliaus namas ax.gif
kaip graziai is tuju atrodo vainikas thumbup.gif varysiu pas kaimynka pasiskinti thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2007 12 14, 18:13)
Eik pataisyk, taigi pačiai malonu bus, juk nesunku  4u.gif Juk Kalėdos, gerumo laikas  biggrin.gif

pataisysiu bet tikrai jau nebe siandien schmoll.gif
gal iki ryt visa isardys lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgutsiukas @ 2007 12 14, 18:04)
pataisysiu bet tikrai jau nebe siandien  schmoll.gif
gal iki ryt visa isardys  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Pataisyk Kalėdų išvakarėse ax.gif
Atsakyti
user posted imagemusu su dukrele kurinys ax.gif patinka man puostis kaledoms
Atsakyti