Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip puošit namus Kalėdoms?

QUOTE(-=migle=- @ 2007 12 13, 07:12)
Tikrai super  thumbup.gif bet gaila kad neįmanoma įsigyti tokios šakos  verysad.gif Tokia graži... Tai ten tas garsusis gvazdikėlinis apelsinas  bigsmile.gif Gražus  4u.gif

mano mama ir turi tokią šaką, taip pat nuo puokštės liko. manau, turėtų jų būti pirkti floristam skirtose parduotuvėse, bet kur tokių yra tai nežinau
Atsakyti
QUOTE(vixiuke @ 2007 12 13, 13:03)
mano mama ir turi tokią šaką, taip pat nuo puokštės liko. manau, turėtų jų būti pirkti floristam skirtose parduotuvėse, bet kur tokių yra tai nežinau


Senukuose Kaune (draugystes g.) gelyciu skyriuje maciau kamputi ivairiausiu floristikos reikmenu (bet minimaliai). Gal ten kokiu saku butu? Pati neatkreipiau demesio... ax.gif
Atsakyti
Va kokiu groziu radau thumbup.gif daug ka galima ir namams pritaikyti biggrin.gif
http://blog.delfi.lt/node/2239
Atsakyti
QUOTE(Lavazza @ 2007 12 13, 16:58)
Va kokiu groziu radau  thumbup.gif  daug ka galima ir namams pritaikyti  biggrin.gif
http://blog.delfi.lt/node/2239

Gražios, bet nesiderina prie mano interjero irnesakyk.gif hihihi.gif Bet yra pakankamai neblogų idėjų mirksiukas.gif Man ypač ta kaip tortas biggrin.gif , kaip su grybų gabaliukais (prieky kažkur), galima ištraukt idėjas iš konteksto t.y nebūtina kopijuot viską, galima tik kokią detalę vieną nusižiūrėt, kita - savo mintimis 4u.gif
Atsakyti
as siandien pakabinau laiptinej vainika kaledini tai MB juokes sako ziurek dabar kol kas nunes lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif arba sako eik kaimynem paskambink duris ir sakyk papuosiau laiptine kad spetu pasidziaugt lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgutsiukas @ 2007 12 13, 18:17)
as siandien pakabinau laiptinej vainika kaledini tai MB juokes sako ziurek dabar kol kas nunes  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif arba sako eik kaimynem paskambink duris ir sakyk papuosiau laiptine kad spetu pasidziaugt  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

o kur kabinot, ant durų? Aš niekaip nesugalvoju, kaip pritvirtinti ant lauk odurų vainiką, kad jį nuėmus nebūtų žymės jokios
Atsakyti
QUOTE(jurgutsiukas @ 2007 12 13, 18:17)
as siandien pakabinau laiptinej vainika kaledini tai MB juokes sako ziurek dabar kol kas nunes  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif arba sako eik kaimynem paskambink duris ir sakyk papuosiau laiptine kad spetu pasidziaugt  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Rizikinga... ax.gif Pas mus matyt labai greitai kas nors visą šį reikalą sutvarkytų doh.gif lotuliukas.gif Pasisekė, kad draugiškus kaimynus turit 4u.gif (ar čia tik pirmi metai, kai taip duris iš lauko pusės puošiat?)
Atsakyti
QUOTE(-=migle=- @ 2007 12 13, 20:22)
Rizikinga...  ax.gif Pas mus matyt labai greitai kas nors visą šį reikalą sutvarkytų  doh.gif  lotuliukas.gif Pasisekė, kad draugiškus kaimynus turit  4u.gif (ar čia tik pirmi metai, kai taip  duris iš lauko pusės puošiat?)

nu cia as ne duris o ant elektros skydines uzdejau blush2.gif siaip anksciau puosdavo kaimyne eglutes saka zaisliukais tai isbudavo g.gif o siais metais man pareiske kad mano eile puost tai as pasistengiau blush2.gif mano MB sake nupirk is rimi (buvo tokie po 20 lt) bet va barbe devydarbe pati padariau tai jei kas nesumastys i turgeli koki nunest tai gal kabes per sventes lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif o blogai yra tas kad pirmas aukstas visi mato lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
jei nenunes vainiko tai dar darbe atspausdinsiu koki grazu sveikinima ir priklijuosiu salia blush2.gif bet jei ne tai tada apseis tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurgutsiukas: 13 gruodžio 2007 - 18:32
QUOTE(jurgutsiukas @ 2007 12 13, 18:32)
nu cia as ne duris o ant elektros skydines uzdejau  blush2.gif siaip anksciau puosdavo kaimyne eglutes saka zaisliukais tai isbudavo  g.gif o siais metais man pareiske kad mano eile puost tai as pasistengiau  blush2.gif mano MB sake nupirk is rimi (buvo tokie po 20 lt) bet va barbe devydarbe pati padariau tai jei kas nesumastys i turgeli koki nunest tai gal kabes per sventes  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif o blogai yra tas kad pirmas aukstas visi mato  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
jei nenunes vainiko tai dar darbe atspausdinsiu koki grazu sveikinima ir priklijuosiu salia  blush2.gif bet jei ne tai tada apseis  tongue.gif

Tai gal dabar sveikinimą pakabink, nes taip iki švenčių pabaigos po to ir lauksi kol nuneš biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(-=migle=- @ 2007 12 13, 20:35)
Tai gal dabar sveikinimą pakabink, nes taip iki švenčių pabaigos po to ir lauksi kol nuneš  biggrin.gif

tai as tik siandien sugalvojau tai reiks surast o rytoj darbe atspausdint mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgutsiukas @ 2007 12 13, 18:42)
tai as tik siandien sugalvojau tai reiks surast o rytoj darbe atspausdint  mirksiukas.gif

Supratau. Sėmės ieškojimuose biggrin.gif
Atsakyti
Labas vakaras smile.gif sugalvojau pasigaminti kalėdinį vainiką wub.gif ax.gif gal turit kokių pavyzdžiu kaip tai reikia daryti ar kokių Kalėdinių vainikų nuotraukų? ax.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti