Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip puošit namus Kalėdoms?

QUOTE(Vyna @ 2007 12 12, 13:31)
cia nieko mandro, bet man reikia kad jie butu skaidrus, nu tokie kaip buna dovanu viniojimo popierius toks permatomas ir traskantis.desiu juos saldainius ar dar kokias smulkmenas, risiu kaspinukus grazius ir tokiom mini dovanelem dekoruosiu kitas dovanas, bent jau taip planavau.

Supratau, kai pasakei apie tai, kad dovanos taip vyniojamos 4u.gif Labai gražu man kai į šį popierių (aš jį taip pavadinsiu ax.gif ) vyniojamas koks nors gražus kalėdinis krepšys ar indas su vaisiais, kvapniais aliejais, riešutais... wub.gif
Atsakyti
Ir dar truputi papuosiau kambari:

papuosimas
tik realiai graziau atrodo blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(rrr? @ 2007 12 12, 21:18)
Ir dar truputi papuosiau kambari:

papuosimas
tik realiai graziau atrodo  blush2.gif


Oho, koks sviestuvas gavosi thumbup.gif Super puper! thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(rrr? @ 2007 12 12, 20:18)
Ir dar truputi papuosiau kambari:

papuosimas
tik realiai graziau atrodo  blush2.gif

O man labai graži ta papuošta šaka, kur vazoj stovi. wub.gif Super. Tikrai thumbup.gif
Atsakyti
Šaka ir man nereali pasirodė...kur tokią gavai?
Dar man begalo viskas patiko ir atrodo apelsinas ten?Žvakės kavoje? Nu prieskonių pasaka ...Beproto gražu ir išmoninga
Atsakyti
QUOTE(rrr? @ 2007 12 12, 21:18)
Ir dar truputi papuosiau kambari:

papuosimas
tik realiai graziau atrodo  blush2.gif

thumbup.gif realiai grazu lb smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Liudoskis @ 2007 12 12, 21:28)
Šaka ir man nereali pasirodė...kur tokią gavai?
Dar man begalo viskas patiko ir atrodo  apelsinas ten?Žvakės kavoje? Nu prieskonių pasaka ...Beproto gražu ir išmoninga

Mane irgi domina, kur gauta šaka. Labi graži, išraityta thumbup.gif Gal išduosi? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Liudoskis @ 2007 12 12, 23:28)
Šaka ir man nereali pasirodė...kur tokią gavai?
Dar man begalo viskas patiko ir atrodo  apelsinas ten?Žvakės kavoje? Nu prieskonių pasaka ...Beproto gražu ir išmoninga


4u.gif
Aciu visom uz pagyrimus. Net nuotaika pakilo thumbup.gif Nes stengies, galvoji, o rezultatas paciai siaip sau... blush2.gif
Is kur ta saka, tai galiu isduot paslapti biggrin.gif Tik kad niekuo jums nepades. Cia dar nuo vestuviu like.Tokia puokste didziule gavom, tai vat ta metaline vaza ir saka pasilikau, o kas jau nuvyto, tas buvo ismesta... Man ta saka ir labai praverci. Puosiu ir per Kaledas, ir per Velykas.
Ten apelsinas susmaigstytas gvazdikeliais. Net virtuve visa kvepia. Ir jus pameginkit thumbup.gif Aisku, jei patiks toks kvapas. Tik, kad nebutu labai astrus ir ikirus, gvazdikeliu smaigsciau saikingai.
O zvakutes kavoje... na jos visada pas mane ant stalo, ne tik per Kaledas. Kavos megeja... wub.gif
Aciu visoms is visos sirdies! smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rrr? @ 2007 12 12, 20:18)
Ir dar truputi papuosiau kambari:

papuosimas
tik realiai graziau atrodo  blush2.gif



Turi labai gerą skonį: ir šaka (jau vieną kartą gyriau), ir šis papuošimas SUPER thumbup.gif , labai gražu .

Otas snaiges kur pirkai , labai fainos tos raudonos wub.gif
Atsakyti
QUOTE(*Aušrė* @ 2007 12 12, 23:57)
Turi labai gerą skonį: ir šaka (jau vieną kartą gyriau), ir šis papuošimas SUPER  thumbup.gif , labai gražu .

Otas snaiges kur pirkai , labai fainos tos raudonos  wub.gif


wub.gif net nesitikejau, tiek komplimentu ax.gif
aciu labai!
tos snaiges is senuku. yra visokiu spalvu. 6vnt. 5Lt
Yra ir noras namus puost, kai aplink maza snieguolyte laksto ir dziaugias.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rrr?: 12 gruodžio 2007 - 22:06
QUOTE(rrr? @ 2007 12 12, 21:52)
4u.gif
Aciu visom uz pagyrimus. Net nuotaika pakilo  thumbup.gif Nes stengies, galvoji, o rezultatas paciai siaip sau...  blush2.gif
Is kur ta saka, tai galiu isduot paslapti  biggrin.gif Tik kad niekuo jums nepades. Cia dar nuo vestuviu like.Tokia puokste didziule gavom, tai vat ta metaline vaza ir saka pasilikau, o kas jau nuvyto, tas buvo ismesta... Man ta saka ir labai praverci. Puosiu ir per Kaledas, ir per Velykas.
Ten apelsinas susmaigstytas gvazdikeliais. Net virtuve visa kvepia. Ir jus pameginkit  thumbup.gif Aisku, jei patiks toks kvapas. Tik, kad nebutu labai astrus ir ikirus, gvazdikeliu smaigsciau saikingai.
O zvakutes kavoje... na jos visada pas mane ant stalo, ne tik per Kaledas. Kavos megeja...  wub.gif
Aciu visoms is visos sirdies!  smile.gif

Tikrai super thumbup.gif bet gaila kad neįmanoma įsigyti tokios šakos verysad.gif Tokia graži... Tai ten tas garsusis gvazdikėlinis apelsinas bigsmile.gif Gražus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(-=migle=- @ 2007 12 12, 20:59)
Supratau, kai pasakei apie tai, kad dovanos taip vyniojamos  4u.gif Labai gražu man kai į šį popierių (aš jį taip pavadinsiu  ax.gif ) vyniojamas koks nors gražus kalėdinis krepšys ar indas su vaisiais, kvapniais aliejais, riešutais...  wub.gif



tai as irgi ruosiuosi taip:padarysiu kaledinius rinkinukus, krepselis, kavos, arbatos, saldainiu, vyno, del dekoro kokiu zvakuciu, dar papirkau zaisliuku eglutei, zodziu mintys galvoj sukau, isivaizduoju kaip turetu atrodyti, tai bus matyti kaip gausis mirksiukas.gif
Atsakyti