Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip puošit namus Kalėdoms?

QUOTE(Saran @ 2007 12 11, 21:09)
perskaiciau visa tema, bet neradau , kaip reikia apelsinus dziovint. gal patarsit

g.gif turbūt ankstesnėje temoje yra aprašymas g.gif Reikia tiesiog supjaustyti tokiais griežinėliais ir išdėlioti ant radijatoriaus. Pirma galima keletą servetėlių padėti, o tada apelsinus dėlioti. Kol jie dar turi daug sulčių, reikėtų apversti vieną kartą per dieną. Kai apdžiūna, nebereikai vartyti. Džiūna kažkur šiek tiek ilgiau nei savaitę, gal pusantros.
Atsakyti
QUOTE(Lock @ 2007 12 11, 20:58)
g.gif turbūt ankstesnėje temoje yra aprašymas  g.gif Reikia tiesiog supjaustyti tokiais griežinėliais ir išdėlioti ant radijatoriaus. Pirma galima keletą servetėlių padėti, o tada apelsinus dėlioti. Kol jie dar turi daug sulčių, reikėtų apversti vieną kartą per dieną. Kai apdžiūna, nebereikai vartyti. Džiūna kažkur šiek tiek ilgiau nei savaitę, gal pusantros.

Kitose kalėdinėse temose pilna paaiškinimų mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Saran @ 2007 12 11, 18:09)
perskaiciau visa tema, bet neradau , kaip reikia apelsinus dziovint. gal patarsit


as plonais griezineliais supjausciau, nuvarvinau gerai ir patiesusi popierini ranksluosti ant radiatoriaus dziovinau, isdziuvo per tris dienas ir daug paprasciau (bent jau man) nei orkaitej dziovinti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lavazza @ 2007 12 11, 21:45)
as plonais griezineliais supjausciau, nuvarvinau gerai ir patiesusi popierini ranksluosti ant radiatoriaus dziovinau, isdziuvo per tris dienas ir daug paprasciau (bent jau man) nei orkaitej dziovinti  ax.gif

Bet ant radiatoriaus gražiau atrodo tongue.gif
Atsakyti
As irgi ant radiatoriaus man paprasciau negu orkaitej man graziau isdziuvo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pienių jūra @ 2007 12 04, 02:25)
NE-RE-A-LIAI  bigsmile.gif  bigsmile.gif  bigsmile.gif  tiesiogine to žodžio prasme, žandikaulis atvipo! EFEKTAS  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  be galo originalu...  thumbup.gif

tokios egles dar ne esu macius thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(-=migle=- @ 2007 12 11, 18:48)
Oho... O kas čia per maišeliai? Ką su jais ruošies daryt?  ax.gif Ir kodėl paprasti politeleniniai netinka o reikia kažkokių polipropileninių.  mastau.gif


cia nieko mandro, bet man reikia kad jie butu skaidrus, nu tokie kaip buna dovanu viniojimo popierius toks permatomas ir traskantis.desiu juos saldainius ar dar kokias smulkmenas, risiu kaspinukus grazius ir tokiom mini dovanelem dekoruosiu kitas dovanas, bent jau taip planavau.
Atsakyti
QUOTE(Vyna @ 2007 12 12, 14:31)
cia nieko mandro, bet man reikia kad jie butu skaidrus, nu tokie kaip buna dovanu viniojimo popierius toks permatomas ir traskantis.desiu juos saldainius ar dar kokias smulkmenas, risiu kaspinukus grazius ir tokiom mini dovanelem dekoruosiu kitas dovanas, bent jau taip planavau.

Aš tokių visiškai skaidrių pirkau tam pačiam Schetelige (jau net gėda apie jį rašyt blush2.gif ), tai už vieną mokėjau 50 ct. O dėsiu į juos meduolius, kuriuos pati kepsiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rhealife @ 2007 12 11, 11:55)
tu cia apie mane sakei?  blush2.gif Jei taip tai aciu  4u.gif

O del zailiuku bumbulu? Bumbulai plastmasiniai, permatomi, tusti buna kai nusiperki. Ir i vidu gali prideti ko nori. Cia vaikai kartais savo maziukus zaisliukus ideda, irgi labai graziai atrodo, ir vaikam atrakcija savo zaisliukus daryti smile.gif

O as pridejau krliauklyciu ir dziovintu geliu bei uogu.

o kaip i vidu pridedi,..i ta bumbula..kazkaip jis gal pasidalina per pus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lock @ 2007 12 12, 16:46)
Aš tokių visiškai skaidrių pirkau tam pačiam Schetelige (jau net gėda apie jį rašyt  blush2.gif ), tai už vieną mokėjau 50 ct. O dėsiu į juos meduolius, kuriuos pati kepsiu  4u.gif



tai kad tiokio gerio Kaune tikriausiai nera g.gif
Atsakyti
QUOTE(Vyna @ 2007 12 12, 17:32)
tai kad tiokio gerio Kaune tikriausiai nera  g.gif


tikrai yra Schetelig
Atsakyti
QUOTE(rositina @ 2007 12 12, 18:34)

nu jau paziurejau kurioj vietoj agletu buti ta parduotuve reik kada rast laiko palekt iki ten ax.gif
Atsakyti