Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip puošit namus Kalėdoms?

QUOTE(Lock @ 2007 12 09, 22:24)
Hm. Tai aš ir pirkau tą 2,7 metro, tik kainavo 14,99 atrodo. Bet va visur tų girliandų pilna, net Norfoj mačiau, tik nežinau, kaip kokybė... Tik tą išlgą girliandą aš sukarpiau į tris mažesnes dalis.

kataloge yra girlianda 2,7 metro už 15 lt, bet vakar jos parduotuvėj nebuvo, gal išpirko, nes kiek mačiau tai ir tas su konkorėžiais "šluoja" neblogai smile.gif
Papildyta:
QUOTE(ugne_11 @ 2007 12 10, 11:52)
O iš kur pirkote tokius kaspinėlius? Apelsinus pati džiovinote?

aš tai vakar tokių kaspinėlių urmo bazėj prisipirkau po 1 lt, yra visokių spalvų, tik sandėlio tai nežinau, nes netyčia užklydau
Atsakyti
QUOTE(ugne_11 @ 2007 12 10, 12:52)
O iš kur pirkote tokius kaspinėlius? Apelsinus pati džiovinote?

Kaspinėlius prieš kokius 4 metus pirkau. Bet ir šiemet jų daug kur mačiau, pvz. Senukuose smile.gif
Apelsinus džiovinau čia, nusižiūrėjau idėją iš forumiečių 4u.gif
Atsakyti
Lock, gražiai pasipuošėt namučius mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mutti @ 2007 12 10, 16:11)
Lock, gražiai pasipuošėt namučius mirksiukas.gif

Dėkui biggrin.gif
Atsakyti
Na ir as pasigirsiu siek tiek musu Kalediniais papuosimais. Nors Dar keleta ideju liko neigyvnedintu. Gal dar spesiu...
Cia savos gamybos bumbulai. Tik plasmsinaii burbulai pirlti. I vidu gali deti ka nori. Kadangi mes turim labai graziu prisiminimu is vasaros, tai ten juos ir sudejom wink.gif Ir tie patys burbulai svieciant girliandom, labai graziai spindi...
user posted imageuser posted image
Cia supakuotos dovaneles, panaudiojant paprasta tampoma popieriu ir serveteles blush2.gif
user posted image
Padekliukas zvakei (dekupazintas)
user posted image
Na o cia panele eglute...
user posted image

oh.. nu ir privariau cia doh.gif Tikiuos neuzpyksit blush2.gif
Atsakyti
O kur tu gavai tų plastmasinių permatomų burbulų?
Labai gražiai jūsų eglutė įkomponuota - ant "dovanos" pastatyta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lock @ 2007 12 10, 15:42)
O kur tu gavai tų plastmasinių permatomų burbulų?
Labai gražiai jūsų eglutė įkomponuota - ant "dovanos" pastatyta  smile.gif


as juo vokietijoje pirkau Obbi. Bet jie kiek pastebejau identiski senukams beveik. Tai gal seniuose netycia yra g.gif

Aciu uz komplimenta. tik eglute mazinant fotke kazkokia nublankusi pasidare. Nes man ji laaabai patinka blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rhealife: 10 gruodžio 2007 - 17:02
Rhealife, eglutė laaaabai gražiai atrodo! 4u.gif

O aš šiandien radau keletą idėjų, ir man visai patiko Miško pasaka , galima su kartu vaiku daryti.
Tik nesupratau kur gaut tos aliuminio folijos žvaigždėms g.gif Kur jos nusipirkt?
Atsakyti
QUOTE(melsva @ 2007 12 10, 18:08)
Tik nesupratau kur gaut tos aliuminio folijos žvaigždėms  g.gif Kur jos nusipirkt?

aš kirpčiau iš kartono ir apvyniočiau paprasta plona folija rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(melsva @ 2007 12 10, 17:08)
Rhealife, eglutė laaaabai gražiai atrodo!  4u.gif

O aš šiandien radau keletą idėjų, ir man visai patiko Miško pasaka , galima su kartu vaiku daryti.
Tik nesupratau kur gaut tos aliuminio folijos žvaigždėms  g.gif Kur jos nusipirkt?


aciukas 4u.gif

o folija gi bilekur prekybcentry, kur maisto ipakavimai. jeigu ta turi omeny.
Atsakyti
OH kokia nereali mazyte eglute tokia dailiai padeta ir taip tokia daili thumbup.gif su zaisliukais as nelabai supratau ten kaip jus pridejos ar jau tokie buvo doh.gif
Vau tikrai labai grazu thumbup.gif
Atsakyti
Vakar ir aš apskabiau botanikos sodą ir bandžiau kažkaip Kalėdas priartinti. Na matyt mano meno gysla taip ir liko gimdymo namuose lotuliukas.gif doh.gif Šedevrų nesukūriau biggrin.gif Prikabinau prie lauko durų kojinę su eglės šautėmis ir žaisliukas, o iš kojinės lipa Kalėdų Senelis. Vat ir visas menas doh.gif Trupmas drūtas, na nors MB pasakė, kad neiškenčiau iki savaitgalio, kada puošim eglę biggrin.gif
Atsakyti