Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip puošit namus Kalėdoms?

QUOTE(jurasili @ 2007 12 09, 13:54)
Kažkuriam forume skaičiau, kad Kaune yra V.Krėvės pr. 43, t.y. "Dainavos" prekybos centre. Nors pati netoli gyvenu, bet niekaip neprisiruošiu nueiti. O be to, su leliuku nelabai ten ir užkopsime. Jei tu pirma nueisi, parašyk įspūdžius.
nenusirasiui ten, nes man per toli, trenktis per visą miestą

Atsakyti
QUOTE(*Aušrė* @ 2007 12 09, 20:52)
man labai patiko  thumbup.gif


Aciu! wub.gif
Papildyta:
QUOTE(sausine @ 2007 12 09, 21:03)
Aš irgi pradėjau puošti namelius.Stengiuosi  papuošti  "visus kampus".aišku tam reikia nemažai laiko tai procesas ilgai trunka.Šiandien tuom užsiėmiau beveik visą dieną,bet paskui užtai pačiai smagu,kai namai pagražėja.Nors dar procesas nebaigtas biggrin.gif My Webpage


Labai grazu ir jauku! thumbup.gif
O tie vainikai pirkti ar pati darei? nes labai noriu vainiko, o nezinau kaip pasidaryt. pirkt tai gaila pinigeliu blush2.gif ir noretusi ranku darbo ir savo sirdies idet smile.gif .
Atsakyti
Aš iš Palangos labai gražių kankorėžių parsivžiau. Tai dabar gal galit patarti: ar man juos nupurkšti, ar namus puošti natūraliais? mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(-=migle=- @ 2007 12 09, 21:47)
Aš iš Palangos labai gražių kankorėžių parsivžiau. Tai dabar gal galit patarti: ar man juos nupurkšti, ar namus puošti natūraliais?  mastau.gif


mano nuomone, naturaliais puost ax.gif kazkaip jau nusibodo man tie maximiniai blizguciai. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(rrr? @ 2007 12 09, 20:09)
mano nuomone, naturaliais puost  ax.gif kazkaip jau nusibodo man tie maximiniai blizguciai.  wub.gif

Gal tu ir teisi. g.gif O ką manai, jei pusę palikčiau natūralių ir jais puoščiau eglę, o kitus nupurkščiau sniegeliu ir padaryčiau šiaip namų dekoraciją? rolleyes.gif
Atsakyti
:
QUOTE(rrr? @ 2007 12 09, 21:44)
Aciu!  wub.gif
Papildyta:
Labai grazu ir jauku!  thumbup.gif
O tie vainikai pirkti ar pati darei? nes labai noriu vainiko, o nezinau kaip pasidaryt. pirkt tai gaila pinigeliu  blush2.gif ir noretusi ranku darbo ir savo sirdies idet  smile.gif .

vainikus dariau pati.Vienam naudojau kėnį,kitam man rodos krūmo buksmedžio šakeles.Eglės tai labai greit pradeda byrėt.Tinka ir tujos šakos.Apart tų mažų obuoliukų ir burbulų-kitos žaliavos natūralios. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lock @ 2007 12 08, 11:40)
Ačiū už pagyrimus  4u.gif
Šakos dirbtinės. Nusipirkau iš Jysk eglišalių girliandą, ji yra 2,7 metro, ir kainuoja 15 lt. Tai ta girliandą padalinau į 3 dalis, 2 dalis panaudojau (matot fotkėse), o 1 nebedėsiu niekur.

Žvakių aš irgi ant palangių nedėjau, turiu čia tokią lentyną. O tą advento vainiką su žvake ant komodos padėjau.

šian buvau, jau nėra tų girliandų, tik yra 2,7 metro arba 1,2 metro bet su konkorėžiais. Atitinkamai kainuoa 19,90 ir 9,9. tai tą trumpą nusipirkau ir bandysiu kanors kurti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vixiuke @ 2007 12 09, 22:56)
šian buvau, jau nėra tų girliandų, tik yra 2,7 metro arba 1,2 metro bet su konkorėžiais. Atitinkamai kainuoa 19,90 ir 9,9. tai tą trumpą nusipirkau ir bandysiu kanors kurti  smile.gif

Hm. Tai aš ir pirkau tą 2,7 metro, tik kainavo 14,99 atrodo. Bet va visur tų girliandų pilna, net Norfoj mačiau, tik nežinau, kaip kokybė... Tik tą išlgą girliandą aš sukarpiau į tris mažesnes dalis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lock: 09 gruodžio 2007 - 22:25
QUOTE(light blue @ 2007 12 08, 12:39)
Schetelige  - šis pavadinimas man nieko nesako sad.gif Ar KAUNE toji parduotuvė yra?


Jei neklystu Kaune si parduotuve bent jau buvo Jonavos g. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Zaneta75 @ 2007 12 10, 12:21)
Jei neklystu Kaune si parduotuve bent jau buvo Jonavos g. g.gif


nesu kauniete, bet ju puslapyje tai suprasciau kad parduotuve yra Savanoriu pr. Schetelig
Atsakyti
QUOTE(rositina @ 2007 12 10, 12:31)
nesu kauniete, bet ju puslapyje tai suprasciau kad parduotuve yra Savanoriu pr. Schetelig

ačiū 4u.gif dar kartą įsitikinu, kad kartai būnu akla kaip kurmis doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Lock @ 2007 12 08, 12:31)
Na pasidemonstruosiu, kaip aš namus pasipuošiau  4u.gif
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

O iš kur pirkote tokius kaspinėlius? Apelsinus pati džiovinote?
Atsakyti