Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip puošit namus Kalėdoms?

QUOTE(light blue @ 2007 12 08, 12:39)
Schetelige  - šis pavadinimas man nieko nesako sad.gif Ar KAUNE toji parduotuvė yra?

http://www.schetelig....php?page_id=18
Čia rašo, kad yra ir Kaune. Gal ne tokia didelė parduotuvė, bet manau, kad visko rastum smile.gif
Papildyta:
QUOTE(*Bitutė* @ 2007 12 08, 12:41)
labai gražu rolleyes.gif  wub.gif
o kas ten per lazdelė papuošta ax.gif

Čia vamzdį aš papuošiau biggrin.gif blush2.gif Nesimato fotkėje, bet ir ta juostelė yra kalėdiška - žaliai raudonai dryžuota. O tie žaisliukai veltiniai iš Jysko.
Atsakyti
QUOTE(Lock @ 2007 12 08, 11:43)

Čia vamzdį aš papuošiau  biggrin.gif  blush2.gif Nesimato fotkėje, bet ir ta juostelė yra kalėdiška - žaliai raudonai dryžuota. O tie žaisliukai veltiniai iš Jysko.

nu kaip fainai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lock @ 2007 12 08, 10:31)

Man papuošimai į kažką panašūs lotuliukas.gif lotuliukas.gif tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Makarončikė @ 2007 12 08, 12:57)
Man papuošimai į kažką panašūs  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  tongue.gif

Taigi rašiau, kad tu manei įkvėpei biggrin.gif Buvo taip gražu, kad pirmą kartą gyvenime namus puošti užsinorėjau ax.gif
Atsakyti
LOCK, ačiū už info. Bet nedasiprotėjo tame puslapyje parašyti adreso, kur Kauno parda randasi doh.gif. Maždau spėk iš trijų kartų.
Atsakyti
QUOTE(Lock @ 2007 12 08, 12:03)
Taigi rašiau, kad tu manei įkvėpei  biggrin.gif Buvo taip gražu, kad pirmą kartą gyvenime namus puošti užsinorėjau  ax.gif

Pražioplinau ax.gif Kaip smagu ,kai kažką įkvėpi tokiam šventiškui darbui bigsmile.gif
Atsakyti
tiek daug grozybiu prisiziurejau... idedu ir musu eglutes nuotrauka ax.gif
user posted image

beje, Schetelig parduoduve ir man labai patiko wub.gif prisipirkau visokiu dalykeliu kadangi veliau ruosiuos dar ir kompozicija daryt is saku ant stalo ax.gif
Atsakyti
sakykit, o kaip jūs pritvirtinat vainikus ant lauko durų? nesinori nei klijuot, nei kalt, kad neliktų žymės poto smile.gif
Atsakyti
QUOTE(light blue @ 2007 12 08, 12:28)
LOCK, ačiū už info. Bet nedasiprotėjo tame puslapyje parašyti adreso, kur Kauno parda randasi doh.gif. Maždau spėk iš trijų kartų.



Kažkuriam forume skaičiau, kad Kaune yra V.Krėvės pr. 43, t.y. "Dainavos" prekybos centre. Nors pati netoli gyvenu, bet niekaip neprisiruošiu nueiti. O be to, su leliuku nelabai ten ir užkopsime. Jei tu pirma nueisi, parašyk įspūdžius.
Atsakyti
QUOTE(jurasili @ 2007 12 09, 14:54)
Kažkuriam forume skaičiau, kad Kaune yra V.Krėvės pr. 43, t.y. "Dainavos" prekybos centre. Nors pati netoli gyvenu, bet niekaip neprisiruošiu nueiti. O be to, su leliuku nelabai ten ir užkopsime. Jei tu pirma nueisi, parašyk įspūdžius.


g.gif "Dainavoj" siuo metu dirba tik vaistine ir Rimi. Sale gyvenu, tai zinau.



Prisiziurejau visokiu grozybiu. Ir man siandien uzejo ikvepimas puost namus. Tik kad va Lietuvoj nelabai ka idomaus randu nusipirkt, dekoraciju kokiu. Visai nesenai buvau islekus uz musu Lietuveles ribu, tai dabar baigiu nagus nusigrauzt, kad nieko neparsiveziau. Kokiu grozybiu prisiziurejau, bet gi ne... ai, ir Lietuvoj rasiu! doh.gif Pasirodo pas mus visai visai nieko nera ir labai viskas brangu blink.gif
O cia mano kuklus darbelis is to ka turejau nuo anksciau:
Puokste
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rrr?: 09 gruodžio 2007 - 17:53
QUOTE(rrr? @ 2007 12 09, 17:52)
g.gif "Dainavoj" siuo metu dirba tik vaistine ir Rimi. Sale gyvenu, tai zinau.
Prisiziurejau visokiu grozybiu. Ir man siandien uzejo ikvepimas puost namus. Tik kad va Lietuvoj nelabai ka idomaus randu nusipirkt, dekoraciju kokiu. Visai nesenai buvau islekus uz musu Lietuveles ribu, tai dabar baigiu nagus nusigrauzt, kad nieko neparsiveziau. Kokiu grozybiu prisiziurejau, bet gi ne... ai, ir Lietuvoj rasiu!  doh.gif Pasirodo pas mus visai visai nieko nera ir labai viskas brangu  blink.gif
O cia mano kuklus darbelis is to ka turejau nuo anksciau:
Puokste



man labai patiko thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(*Aušrė* @ 2007 12 09, 20:52)
man labai patiko  thumbup.gif

Aš irgi pradėjau puošti namelius.Stengiuosi papuošti "visus kampus".aišku tam reikia nemažai laiko tai procesas ilgai trunka.Šiandien tuom užsiėmiau beveik visą dieną,bet paskui užtai pačiai smagu,kai namai pagražėja.Nors dar procesas nebaigtas biggrin.gif My Webpage
Atsakyti