Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip puošit namus Kalėdoms?

QUOTE(paukščiukas @ 2007 12 04, 14:36)

o gal galetum parasyt adresa kur aprasyta ar daugiau paaiskinta kaip ta angeliuka daryt? blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
Graz*Kia, tos sekleles, tai kazkoks seklyciu misinys papugoms, arba ziurkenams mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Endži @ 2007 12 04, 15:47)
o gal galetum parasyt adresa kur aprasyta ar daugiau paaiskinta kaip ta angeliuka daryt? blush2.gif  4u.gif

aš turiu tik tokią schemą, be jokių užrašų
Atsakyti
QUOTE(Essexgirls @ 2007 12 04, 15:43)
man atrodo cia seklos t.y sezamo ir kt  ax.gif 
QUOTE(Egle 22 @ 2007 12 04, 15:50)
Graz*Kia, tos sekleles, tai kazkoks seklyciu misinys papugoms, arba ziurkenams  mirksiukas.gif 

doh.gif O aš dar ir pagalvojau "džiaugsmas būtų mano papūgoms" lotuliukas.gif O radau per google vaizdų paiešką įvedus christmas tree decorations doh.gif Čia man už tai,kad prastai moku anglų k. ax.gif Bet mintis nebloga g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Graž*Kia: 04 gruodžio 2007 - 17:01
Kadangi Kalėdas švęsti pradedu ne gruodžio pradžioje, tai kol kas pasipuošiau Advento vainikėliu ir uždegiau štai tokią žvakę smile.gif (tik kokybė nekokia, nesigavo)
user posted image
user posted image
Atsakyti
Langučiai, (necituosiu posto, nes nuotraukos vietos daug užims), dievinu žvakes wub.gif , man iš vis su Advento žvakutėm labai graži tradicija atrodo. Labai gražu wub.gif (aš irgi jau žvakėm ir žvakidėm apsiginklavau biggrin.gif )
Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2007 12 04, 16:09)
aš turiu tik tokią schemą, be jokių užrašų

o gal gali paaiskint kaip daryt?kaip supratau nuo apcios pradedi,o kaip su tom rakytems ir galva? g.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(linuoskytej @ 2007 12 01, 13:46)
Aš tai žadu pasidaryt žvaigždę ir pakabinti ant virtuvės lango.
O kaip laiptinę reikės papuošti, tai net neįsivaizduoju  doh.gif


as irgi neisivaizduoju g.gif noreciau kazka grazaus laiptinei bet kas tai galetu but tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Pumpuryte @ 2007 12 04, 13:49)
labai grazu  thumbup.gif
tik as buciau vietoj baltu karoliu dejus auksinius  ax.gif


Ačiū 4u.gif
viskas ekspromtu gavosi, ką turėjau tą ir sudėjau blush2.gif
Atsakyti
as siemet namuose nesipuosiu nieko tokio, nes isskrendam 19 i Lietuva thumbup.gif tikpraeita savaitygali pasidejau ta pacia kaledine advento puokste ir pasikabinsiu lempuciu, nes mano mazasisi labai jau megsta i jas ziureti wub.gif
Atsakyti
QUOTE(*gidryte* @ 2007 12 05, 09:35)
as siemet namuose nesipuosiu nieko tokio, nes isskrendam 19 i Lietuva  thumbup.gif  tikpraeita savaitygali pasidejau ta pacia kaledine advento puokste ir pasikabinsiu lempuciu, nes mano mazasisi labai jau megsta i jas ziureti  wub.gif

ir mes isvyksim i Lietuva tik mes 20 diena. As truputi pasipuosiu kad ta sventine nuotaika butu sugalvojau ant lango ir zaliuziu papuosimu kabinti ir lempuciu. Vakar mazu dovaneliu padariau nuo pernai turiu mazyciu raudonu kojnyciu tai viska graziai sukabinsiu.
Atsakyti
pasakykit,ko cia dar truksta? g.gif g.gif
user posted image
Atsakyti