Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip puošit namus Kalėdoms?

Mes jau irgi po truputį kalėdinės nuotaikos inešam į namus newyear.gif
Vakar ant židinio savo rankų darbo kalėdines kojnaites pakabinau ir vainiką su keturiom žvakėm. wub.gif O šiandien Urtė išsiprašė eglutes tai reikės tikriausiai biški kiemą apravėt, kadangi gyvename nuosavame name tai gal turit idėjų kaip papuošti kiemą? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Fidzi @ 2007 12 02, 11:23)
Mes jau irgi po truputį kalėdinės nuotaikos inešam į namus newyear.gif
Vakar ant židinio savo rankų darbo kalėdines kojnaites pakabinau  ir vainiką su keturiom žvakėm. wub.gif O šiandien Urtė išsiprašė eglutes tai reikės tikriausiai biški kiemą apravėt, kadangi gyvename nuosavame name tai gal turit idėjų kaip papuošti kiemą? g.gif

O kas kieme? g.gif Jei medžiai, galima bandyt puošt juos, (lemputėmis ar girliandomis), Ant tvoros ar ant namo sienos galima pritvirtinti tokių kaip šviečiančių plokščių briedžių (jų pakraštys apvyniotas lemputėmis, labai gražu tamsoje). Esu mačius prie vieno namo tokių milžiniškų žvakių, (tokios kaip daug kartų padidintos "kapsulės"), atrodo įspūdingai, deja, nežinau kur galima jų įsigyti. O eglę puošit viduj ar lauke? ax.gif
Beje, gal gali įkelt židinio su kojinėmis nuotrauką? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -=migle=-: 02 gruodžio 2007 - 14:48
labai grazus paveiksliukai galima is kokio grazaus popieriaus issikarpyti ir ant lagu ussiklijuoti graziai atrodytu arba trafareta pasidaryt ir ispurksti.
Atsakyti
QUOTE(raganaite2005 @ 2007 12 02, 16:07)
labai grazus paveiksliukai galima is kokio grazaus popieriaus issikarpyti ir ant lagu ussiklijuoti graziai atrodytu arba trafareta pasidaryt ir ispurksti.

Galima dar su stiklo dekoro dažais padaryt tokius piešinius (matyt žinai, "glass deco") mirksiukas.gif Pas mane taip ir yra ax.gif
Atsakyti
QUOTE(-=migle=- @ 2007 12 02, 10:52)
Labai gražūs vaizdai  bigsmile.gif O paveikslėliai tavo gamybos?  ax.gif  4u.gif Ir gal gali pasakyt kas vazoj, kur su raudonais burbuliukais?  blush2.gif

Ačiū, paveikslėliai mano siuvinėti ax.gif O vazoj šakos su raudonom ir baltom uogom iš šalia esančio miškelio biggrin.gif
Jolita.martyna, pavydžiu Tau, kad tokius žaisliukus radai. Ir aš norėčiau kur rasti (nors nusipirkti) ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Loretoidas @ 2007 12 02, 17:33)
Ačiū, paveikslėliai mano siuvinėti  ax.gif O vazoj šakos su raudonom ir baltom uogom iš šalia esančio miškelio  biggrin.gif
Jolita.martyna, pavydžiu Tau, kad tokius žaisliukus radai. Ir aš norėčiau kur rasti (nors nusipirkti) ax.gif

Išsiuvinėti? bigsmile.gif Aš galvojau, kad jie nupiešti ax.gif Matosi, kiek daug darbo, kruopštumo ir meilės į juos įdėta wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Loretoidas @ 2007 12 02, 16:33)
Ačiū, paveikslėliai mano siuvinėti  ax.gif O vazoj šakos su raudonom ir baltom uogom iš šalia esančio miškelio  biggrin.gif
Jolita.martyna, pavydžiu Tau, kad tokius žaisliukus radai. Ir aš norėčiau kur rasti (nors nusipirkti) ax.gif

O as galvoju,juk daug kas ismeta tokius ar ne...gal laiptinese salia prie duru parasyti skelbima,kad surenku/superku tokius zaisliukus lotuliukas.gif
Loteroidai....LABAI GRAZIAI GYVENI.....gal imestum dar savo namo/buto (nezinau kur gyveni blush2.gif ) foto...pasigrozejimui blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jolita.martyna: 02 gruodžio 2007 - 18:58
QUOTE(Fidzi @ 2007 12 02, 11:23)
Mes jau irgi po truputį kalėdinės nuotaikos inešam į namus newyear.gif
Vakar ant židinio savo rankų darbo kalėdines kojnaites pakabinau  ir vainiką su keturiom žvakėm. wub.gif O šiandien Urtė išsiprašė eglutes tai reikės tikriausiai biški kiemą apravėt, kadangi gyvename nuosavame name tai gal turit idėjų kaip papuošti kiemą? g.gif

Gal žinote tą keturių žvakių reikšmę?
Sako jas lyg po vieną reikia deginti kiekvieną sekmadienį, o penktą per vidurį uždegti Kūčių vakarą? Ar taip?
Ir dar esu girdėjusi, kad net spalvos turi būti atitinkamos tų žvakių? unsure.gif
Gal kas žino ir galėtų pakomentuoti? ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Loretoidas @ 2007 12 02, 17:33)
Ačiū, paveikslėliai mano siuvinėti  ax.gif O vazoj šakos su raudonom ir baltom uogom iš šalia esančio miškelio  biggrin.gif
Jolita.martyna, pavydžiu Tau, kad tokius žaisliukus radai. Ir aš norėčiau kur rasti (nors nusipirkti) ax.gif

Gal žinote kaip šis augalas vadinasi? 4u.gif
Atsakyti
Keturios zvakes simbolizuoja keturias Advento savaites, jos turetu buti trys violetines(atgailos spalva) ir viena rozine(dziaugsmas)-cia pagal baznycia, bet nuo seno pas mus dedavo baltas arba naturalias(vasko sp.) Turi jos ir pavadinimus, tik nelabai prisimenu-kazkaip pirma pranaso, antra Betliejaus, paskui piemeneliu ir angelu(nebezinau kuri pirmiau). Bet skirtingose salyse tie pavadinimai skiriasi, o ir spalvos savitos zvakiu buna. Vis po nauja uzdegti reikia sekmadieniais, o per Kucias dega jau visos keturios(penkta nepriklauso)
Atsakyti
na va pasidariau as peliuka biggrin.gif user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Endži @ 2007 12 03, 13:44)
na va pasidariau as peliuka biggrin.gif user posted image
user posted image

kiek maždaug laiko darote tuos peliukus? Ir kur perkat karoliukus?
Atsakyti
QUOTE(vixiuke @ 2007 12 03, 13:52)
kiek maždaug laiko darote tuos peliukus? Ir kur perkat karoliukus?

na man kazkur valanda iseina, nes turiu jau ilgokus nagus, tai sunku sugrabaliuot karoliukus lotuliukas.gif blush2.gif karoliukus pirkau universilinei parduotuvei 4u.gif
Atsakyti