Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip puošit namus Kalėdoms?

QUOTE(jurgutsiukas @ 2007 12 01, 12:21)
siaubas ana diena maniski susitabdo kaimyne ir sako siemet laiptine reiks jum papauost  doh.gif
taip ji visada saka uzkisa uz elektros skydines ir papuosia ja  blush2.gif o ka mna daryt tai neturiu minciu  doh.gif

as pernai metais ant palangės laiptinėj buvau tokia didelę puokstę padariusi su pušų šakomis, raudonais burbulais, ir raudona šerkšnota žvake viduryje.. niekas nieko nepaėmė, nes kaimynai visi savi... thumbup.gif
šiais metais ant palangės gėlė lovelyje vis dar palikta, tai reikis kažką kitą galvot... gal kokias girliandas... g.gif
Atsakyti
Pernai mano mama vainiką ant durų pasikabino, mygom neliko lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Pas mus niekas neima schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(linuoskytej @ 2007 12 01, 14:46)
Aš tai žadu pasidaryt žvaigždę ir pakabinti ant virtuvės lango.
O kaip laiptinę reikės papuošti, tai net neįsivaizduoju  doh.gif

Iš ko žvaigždę darysi ?
4u.gif
Atsakyti
Sveikutes, as irgi prisiskaiciau ir nutariau namus symet papuosti savo darbeliais ax.gif , pasiemiau pas dukra knygu apie visokius papuosimus sventems ir bandysiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(9daivule @ 2007 12 01, 15:56)
Sveikutes, as irgi prisiskaiciau ir nutariau namus symet papuosti savo darbeliais ax.gif , pasiemiau pas dukra knygu apie visokius papuosimus sventems ir bandysiu biggrin.gif

O kokius darbelius planuoji daryti? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(-=migle=- @ 2007 12 01, 17:03)
O kokius darbelius planuoji daryti?  ax.gif

Bandau daryti eglute su dovanelem prie duru ant sienos, nes vietos mazai koridoriuje, o pasipuosti norisi ax.gif , dar gelyciu radau , desiu ant eglutes 4u.gif

user posted image
Atsakyti
Cia dar toks gana paprastas, bet grazus mirksiukas.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(9daivule @ 2007 12 01, 16:52)
Bandau daryti eglute su dovanelem prie duru ant sienos, nes vietos mazai koridoriuje, o pasipuosti norisi ax.gif , dar gelyciu radau , desiu ant eglutes 4u.gif

user posted image

smile.gif Turėtų gražiai gautis mirksiukas.gif
Atsakyti
Jolita.martyna, Tu tuos tarybinius žaisliukus geriau man parduok, laiptinei puošti per gerai. Aš taip jų visur ieškau biggrin.gif
Šiandien ir aš jau šiek tiek kalėdinės nuotaikos parūpinau ax.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Loretoidas @ 2007 12 01, 19:06)
Šiandien ir aš jau šiek tiek kalėdinės nuotaikos parūpinau  ax.gif

Labai gražūs vaizdai bigsmile.gif O paveikslėliai tavo gamybos? ax.gif 4u.gif Ir gal gali pasakyt kas vazoj, kur su raudonais burbuliukais? blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -=migle=-: 02 gruodžio 2007 - 09:53
Loteroidai......nepatikesi,bet as radau juo ismestus blush2.gif tuos tarybinius zaisliukus,jie visai paprastuciai,.....as nesiau siukles,o jie taip graziai padeti dezuteje prie konteinerio gulejo...............nu kaip nepaimsi blush2.gif
Oi kaip as gailiuosi,kazkada jauna,kvaila ismeciau vyro senus zaisliukus doh.gif cool.gif
Atsakyti
Kažkada ir aš norėjau išmest , bet ranka nekilo ir vyras uzprotestavo.Dabar taip džiaugiuosi ,kad turiu tokių kokių net nematę.Ir šiaip matyt sentimentai biggrin.gif
Atsakyti