Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip puošit namus Kalėdoms?

Aš tai dar kol nebuvo sniego,miške tokių ilgų kankorėžių prisirinkau.Nupurškiau auksine spalva,kai kuriuos sniegu netikru tongue.gif Ir galvoju kabinti ant eglutės, taip pat prisipirkau raudonų kaspinėlių bei elniukų, irgi kabinsiu juos ant eglutės. Po pačia eglute taip pat kankorėžių pridėsiu ax.gif Ant langų priklijuosiu snaiges ir žvaigždutes,kur pačios prilimpa iš gelinės kažkokios medžiagos,ir aišku vainiką iš netikrų eglučių ant stalo padėsiu, o jo viduryje didelę žvakę. Vaiko kambaryje eglutę mažytę netikrą jau papuošiau savo ilgais spalvotais karoliais ax.gif Manau bus gerai blush2.gif daugiau nelabai ką sugalvoju
Atsakyti
QUOTE(jurgyte111 @ 2007 11 30, 08:43)
Ačiū už visas pagyras  ax.gif  Vakar dar vieną nuvėriau. Šiek tiek mažesnis gavosi, nes karoliukai mažesni. Dabar pas mane kol kas yra ūpo, tai varau non - stopu  biggrin.gif Bet tuoj karoliukai baigsis.
Pernai dariau eglutę  iš vatos diskelių, tai irgi visai įdomiai gavosi. Visi galvojo, kad valgoma  biggrin.gif

na nusipirkau ir as karoliuku, ziuresim ar man kazkas nors iseis unsure.gif o ar sunku jas daryt?turiu schema kaip daryt, bet tikiuosi iseis, butu labai miela smulkmena draugams bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lialia26 @ 2007 11 30, 12:12)
Aš tai dar kol nebuvo sniego,miške tokių ilgų kankorėžių prisirinkau.Nupurškiau auksine spalva,kai kuriuos sniegu netikru  tongue.gif  Ir galvoju kabinti ant eglutės, taip pat prisipirkau raudonų kaspinėlių bei elniukų, irgi kabinsiu juos ant eglutės. Po pačia eglute taip pat kankorėžių pridėsiu  ax.gif  Ant langų priklijuosiu snaiges ir žvaigždutes,kur pačios prilimpa iš gelinės kažkokios medžiagos,ir aišku vainiką iš netikrų eglučių ant stalo padėsiu, o jo viduryje didelę žvakę. Vaiko kambaryje eglutę mažytę netikrą jau papuošiau savo ilgais spalvotais karoliais  ax.gif  Manau bus gerai  blush2.gif  daugiau nelabai ką sugalvoju

kokios ten snaigės gelinės kur pačios prilimpa? g.gif kankorėžių ir aš prisirinkau thumbup.gif
Atsakyti
Galvoju ant kai kurių žaisliukų apsiklijuoti stambią druską. Gal galit patarti kokius klijus reikia naudoti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Zaneta75 @ 2007 11 29, 22:44)
Kucios ir Kaledos turi kvepeti spanguolemis, cinamonu, apelsinais... kad zvakes butinos ant sventinio stalo - sutinku; bet tik ne aromatines  doh.gif jos skirtos SPA proceduroms mirksiukas.gif , o pas mus jas kisa kaip stalo dekoracijas  doh.gif
Papildyta:
Galiu ivertinti tik pati darba  thumbup.gif
bet as bijau peliu  blush2.gif net butaforiniu  doh.gif
Ziuresim kokie man bus ateinantys metai  g.gif zada lyg ir neblogi but pagal menulio kalendoriu  g.gif

drinks_cheers.gif ir as taip manau,kad ant sventinio stalo turi degti avke...paprasta,o ne kokia ten aromatine smile.gif
Atsakyti
Gal galėtumėte patarki kuo apipurksti konkorėžius kad gražiai atrodytų g.gif
mačiau pas viena moteriškę apipurkštą aukso spalvos dažais taip patiko bet kažkaip nepaklausiau kuo ji purškė.
gal jūs žinosite kuo geriausiai purkšti ir kur to gėrio nusipirkti ax.gif
Atsakyti
Tai pries sventes atsiras ivairiausiu spalvu graziausia tai zinoma aukso ar sidabro spalvos flakoneliuose pirk geriausia bus purkst kaip ir sniegas purskemas. As tai puosybai kartais ir kosmetikos panaudoju ka nors pablizginu su blizguciais pateplioju.
O kurioj vietoj senukuose ieskoti sautuvo floristinio ir ar jis ne vienkartinis bus?
Atsakyti
QUOTE(Zaneta75 @ 2007 11 30, 00:44)
Kucios ir Kaledos turi kvepeti spanguolemis, cinamonu, apelsinais... kad zvakes butinos ant sventinio stalo - sutinku; bet tik ne aromatines  doh.gif jos skirtos SPA proceduroms mirksiukas.gif , o pas mus jas kisa kaip stalo dekoracijas  doh.gif


Labai teisingai drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(raganaite2005 @ 2007 11 30, 13:28)
Tai pries sventes atsiras ivairiausiu spalvu graziausia tai zinoma aukso ar sidabro spalvos flakoneliuose pirk geriausia bus purkst kaip ir sniegas purskemas. As tai puosybai kartais ir kosmetikos panaudoju ka nors pablizginu su blizguciais pateplioju.
O kurioj vietoj senukuose ieskoti sautuvo floristinio ir ar jis ne vienkartinis bus?

ir mane domina tie sautuvai su klijais rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(jolita.martyna @ 2007 11 30, 14:58)
ir mane domina tie sautuvai su klijais rolleyes.gif


eisiu ir as jo ieskot,nes ziuriu kad su juo daug galima dalyku pasipuosimui sukonstruot thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(kosemanai @ 2007 11 30, 14:24)
Gal galėtumėte patarki kuo apipurksti konkorėžius kad gražiai atrodytų  g.gif
mačiau pas viena moteriškę apipurkštą aukso spalvos dažais taip patiko bet kažkaip nepaklausiau kuo ji purškė.
gal jūs žinosite kuo geriausiai purkšti ir kur to gėrio nusipirkti  ax.gif

Būna pirkt purškiamų ir aukso, ir sidabro spalvos
Atsakyti
QUOTE(Lialia26 @ 2007 11 30, 12:12)
Aš tai dar kol nebuvo sniego,miške tokių ilgų kankorėžių prisirinkau.Nupurškiau auksine spalva,kai kuriuos sniegu netikru  tongue.gif  Ir galvoju kabinti ant eglutės, taip pat prisipirkau raudonų kaspinėlių bei elniukų, irgi kabinsiu juos ant eglutės. Po pačia eglute taip pat kankorėžių pridėsiu  ax.gif  Ant langų priklijuosiu snaiges ir žvaigždutes,kur pačios prilimpa iš gelinės kažkokios medžiagos,ir aišku vainiką iš netikrų eglučių ant stalo padėsiu, o jo viduryje didelę žvakę. Vaiko kambaryje eglutę mažytę netikrą jau papuošiau savo ilgais spalvotais karoliais  ax.gif  Manau bus gerai  blush2.gif  daugiau nelabai ką sugalvoju

O kur elniukus pirkai ir kaip jie atrodė? ax.gif
Atsakyti