Įkraunama...
Įkraunama...

Plungės darželiai

Sveikos, nuo rugsėjo mano sūnus pradeda lankyt darželį "Saulute". Pasirinkau vien dėl to, kad pati ten lankiau ir arčiausiai namų. Nors netoli yra ir "Rūtele", bet ten ne kokie atsiliepimai buvo. Viena mama pasakojo, kad jos mergaite dar budama su pampersai tenai labai issusdavo, ir nieks nesirenge keist. Tipo kai ateidavo pasiimti tik tada auklėtojos sakydavo, kad nepastebejo ir t.t. Aisku mums jau pampersai praeitis, bet tada buvo argumentas ten nevest.
Atsakyti
Labutis 4u.gif

Dičkiai ėjo į Rūtelę, mažyli užsirašę irgi ten turim, nors mums jau gana toli. Kol ėjo vyresnėliai lygtai viskas buvo normoj, daug priklauso nuo auklėtojų, o ne nuo paties darželio. Tikiuosi, kad viskas gerai bus kai pradės mažylis lankyti doh.gif
Atsakyti
mes tai lankom Vytureli ir esam labai patenkintos,aukletojos labai geros,o ir auklyte superine sukuosenas kokias padaro mano panai thumbup.gif dziaugiuos kad vaikas patenkinta eina
Atsakyti
sveikos mamytes 4u.gif planuojam kita rudeni ir mes savo maze i darzeli leist,uzrasem i rutele,kadangi arciau namu.gal zinot kaip ten,kokios auklytes?
Atsakyti
sveikos
o mes einame i L/D Nykstukas ir mano merginai ten labao patinka net i namus nebenori eiti bet vistiek ir as pasakysiu kad daug kas priklauso ne nuo darzelio o nuo paciu aukletoju Pvz mano mrginai labiau patinka auklyte ir ta pamainine aukletoja net nezinau kodel gal kad jos jaunesnes o gal kad ta pagrindine aukletoja su jais uzsimima dazniau na ta prasme kad ji daugiau imasi veiklos nei ta pamainine nes ji ten kas trecia ar ketvirta diena teateina g.gif ir ta pamainine aukletoja kiekviena ryta vaikus pasitinka ateina prie duru o ta pagrindine ne
Atsakyti
idomu labai paskaityti visokiausiu nuomoniu,nes savo mergyte uzrasiau i pasaka bet mes tik porai savaiciu nes esame is uzsienio,noriu paziureti kaip vaikas reguos,kaip bendraus su vaikais mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(editalč11 @ 2008 06 15, 23:35)
sveikos plungiskes mamytes,manau kiek mamyciu tiek ir nuomoniu apie skirtingus darzelius,vienai vienas darzelis gali buti pats superiskiausias, o kitai tas pats darzelis gali buti netinkamas schmoll.gif ,labai daug kas priklauso ir nuo vaiko ,prie kokiu aukletoju jam lengviau adaptuotis. jeigu aukletoja ir vaikas per ilga adaptavimosi laika nesuranda bendros kalbos tai manu kad visas darzelis tada praranda autoriteta, ir pasidaro nemielas.mano vaikuciai lanko pasakos darzeli,nes turejome ortopediniu problemu,ir mane suviliojo sporto valandele su kineziterapeute.taciau mano vaikuciai lab sirgo , verysad.gif tai nespejome net i tas pamokeles papulti verysad.gif ,keturias dienas palankydavom darzeli ,o paskui menesiu menesiai namuose reabilitacijos.bet noriu papasakoti viena atveja, del ko viena aukletoja vienai mamytei patinka ,o kitai ne. schmoll.gif .kadangi mes darzeli del ligu lankydavom retai ,tai mano vaikuciams budavo labai sunkus atsisveikinimas su mama.viena ryta isgirdau vienos aukletojos pamokyma,kaip reikia pasielgti su vaiku kai jis labai verkia per issiskyrima su mama,jos zodziai buvo tokie: REK DOUTĖ I SOBĖNĖ I VĖSI OZE PRAES.man jos zodziai buvo labai skaudus,nes netik mano vaikui buvo sunku iskesti ta issiskyrima bet ir man paciai,ir kodel ir taip stresuojanciam vaikui prie kitu vaiku ir aukletoju as turiu suduoti i s....... tam kad ji svetimoje aplinkoje pazeminti ,kad jis butu ramesnis ar kazkos paklusnesnis(kaip suniukas),zinoma as to nepadariau ir iki tokio lygio nenusileidau,zodis po zodelio ir as ji nuraminau ir issiskyrem visai normalei.bet šešėlis ant tos aukletojos mano akyse krito.kiek as ja sutinku tiek ji man palieka nemalonu ispudi.O mano sesei atvirksciai,pas ja veda savo dukryte ir jai ta aukletoja viena is geriausiu,nes nera saldi prie tevu akiu ir nelenda vaikui i sikna, kai tuo tarpu yra ateje tevai,o elgiasi lab naturalei. Bet mane jos naturalus elgesys labai izeide  g.gif .Stai kaip susidaro skirtingos nuomones apie viena ir ta pacia aukletoja. smile.gif

Sveikutes Plunges mamytes smile.gif Man labai patiko isreiksta mintis mamytes...editalč...Visiskai pritariu jos nuomonei. kad viena ir ta pati aukletoja gali buti kiekvienai mamytei skirtingai. As vaikucius vedziau i 'Vyturelio'darzeli. Man tas darzelis labai patiko, apie kitu grupiu aukletojas labai nesigilinau, gal, kad man neaktualu buvo. Bendrai apie si darzeli galiu pasakyti, kad man jis saunus ir smagus. Aukletojas turejome dvi ir plius auklyte. Viena is ju buvo labai rami , jai vaikai pastoviai buvo geri ir paklusnus jos nuomone, o kita , kuri buvo pagrindine aukletoja, ji buvo tokia, kad jei reikedavo , pasakydavo be jokiu uzuomenu sviesiai tiesiai . Ji buvo reikli supratinga. Padedavo ne tik vaikams, bet ir pacios mamytes galedavo gauti is jos patarimu , bei paguodzianciu zodeliu..Todel apie 'Vyturelio' darzeli galiu pasakyti tik gera...Kai pasiklausau, jog kituose darzeliuose pvz. Nykstukas, viena aukletoja vaikus gasdina su policija tai jau ne kas, tai ne pedagogiska aplamai..Vaikai paskui bijo net namo eiti, bijo gatve pravaziuojanciu policijos masinu. Tai nenormalu....Labai daug priklauso nuo aukletoju, o tik paskui manau nuo darzelio vidaus tvarkos, nuo vedeju...
Papildyta:
QUOTE(ausrita @ 2008 10 20, 21:32)
mes tai lankom Vytureli ir esam labai patenkintos,aukletojos labai geros,o ir auklyte superine sukuosenas kokias padaro mano panai thumbup.gif dziaugiuos kad vaikas patenkinta eina

Dar karteli labutis mamytes mirksiukas.gif Sveikute ausrita 4u.gif Noriu ir as pritarti tau, kad istiesu mielas 'Vyturelio darzelis..Saunios aukletojos, uzsiima su daugybe ivairiausiais renginiais, mano dukra niekada nepareidavo is darzelio nesusisukavus, visada isdarydavo ivairiausias sukuosenas thumbup.gif Ir dabar dar mano dukra eina aplankyti po pamoku savo buvusias aukletojas i Vyturekio darzeli Mano dukrta jau sestoke, bet vis pasiilgsta aukletoju. O kai sutinkame mieste kur, tai jos is tolo sypsosi vaikams, vaikai su dziaugsmu mielai pasisveikina wub.gif Visoms mamytems linkiu sutikti tokias saunias aukletojas, , lankyti saunius darzelius, kad ilgai vaikams tas vaikystes jausmas butu mielas, su siltais prisiminimais wub.gif
Atsakyti
Mes irgi uzsirasem i Vytureli savo berniuka, nieko nezinojau apie ji, tiesiog mums jis patogiausias, arciausias. Labai smagu, kad yra geru atsiliepimu apie ji, jau drasiau bus truputeli vest kita rudeni smile.gif
Atsakyti
Sveikos mamytės, mano dukrytė paskutinius metus keliauja į darželį ,,Raudonkepuraitė" ir jei kas paklaustų patarimo kokį darželį pasirinkti, tai tik ,,Raudonkepuraitę", mes esam ėję į ,,Saulutę" tai antrą dieną vaikas klykė kaip nenorėjo ten grįžti, perėjom Į,,Nykštuką" metus lankėm , bet kai pamačiau kaip ten bendrauja su vaikais tai atsiėmiau neiškentusi, o į šitą darželį vaikas tiesiog veržiasi, čia auklėtojos kaip mamos, o kiek išmoko, kokios įdomios pamokėlės, kaip laisvai vaikai bendrauja su auklėtojom
. Jei turėčiau dar vaikutį tai iškart keliautumėm į ,,Raudonkepuraitės" darželį. smile.gif
Atsakyti
Mes jau trys savaites lankom L/D Rutele smile.gif pagrindine aukletoja ir labai miela(apie pamainine negaliu to pasakyti-tiesiog nuo pirmos dienos ji man paliko ne koki ispudi) praedom visas stadijas-pirmom dienom issinesdavom su asarom. antra savaite ateidavom su asarom, ir aukletojos rankose palikdavau verkiancai(klausydavau uz duru-verkdavo ne ilgai. girdedavau kaip aukletoja su ja kalba, uzsiima) dabar noriai keliaujam i darzeli-nors dukryte maziausia grupej su ja elgiamasi daug maz vienodai: ja taippat vedasi i spektaklius, i sporto sale ir dainavimo pamokeles. taciau atsizvelgia ir i tai kad ji mazesne ir kai reikia padeda pavalgyti, paded jai piesti ir kitaip su ja uzsiima. ne karta atejus dar pastoviu rubinej-pasiklausau, ar nera taip kad prie akiu tik gera....neteko nusivilti thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes 4u.gif Atkeliauju gyventi i Plunge, tai ir man aktuali si tema smile.gif
Mano vaikas yra daznai sergantis, tai nuo rudens lopseli vos palanke, jei ne aukletojos atsidavimas vaikams, tai ne tiek nebutume paeje, verysad.gif visu primiausia, labai irzlus vaikas, su juo buti ir dirbti reikia labai daug kantrybes ir pastangu, o kai grupeje tokie keli vaikai,tai aukletoja begiodavo nusilusi iki pat koju pirstu galiuku. Bet svarbiausia, kad rasdavo tinkama sprendima, nuosirduma ir pagalba kiekvienam vaikui. Ta tikiuosi rasti ir Plungeje 4u.gif Mintys vis krypsta i Saulute ir Rutele pagal gyvenamaja vieta 4u.gif Bet aplankysiu artimiausius visus darzelius, aukletojas, ir tik tada pasirinksiu is pasiulomu, kas vaikui tinkamiausia. 4u.gif
Atsakyti
mes jau nuo rudens noretume lankyti darzeli, bet vis neapsisprendziu koki darzeli pasirinkt g.gif rutele butu labai patogu, bet sako kad nelabai ten...aukletojos nekokios, daznai "reketuoja", nejaukus darzelis...bet kiek zmoniu tiek nuomoniu.... kazkaip visi saulute giria...tai galvoju gal ten bandysim...
Atsakyti