Įkraunama...
Įkraunama...

Help! Siuvinejimo pradžiamokslis

Pradžiamokslį rasite čia - http://www.siuvineji...ziamokslis.html mirksiukas.gif
Atsakyti
AČIŪ 4u.gif Gal ir man patiks siūvinėt g.gif
Atsakyti
Labuka... as cia wisai naujoke... ir ieskau kokios nors informacijos apie siuwima, siuvinejima bei nerima,,, bet kolkas dar nieko tinkamo neradau... tiu wisiems pagelbsti tai gal ir mano dukrytei pagelbesi,,,? blush2.gif jinai darbams projekta ruosia, ir iekur tinkamos informacijos neranda,,, gal koki puslapiuka zinai? o informacija turetu buti apie tai kaip zmones siuvinejo, siuwo ir nere senoweje,,, kokius irankius naudojo,, kaip wiskas keitesi.... labai labai labai labai labai prasau pagelbekit,,, 4u.gif jei prireiks mano: Razzza@one.lt
Stengsiuos kaip nors atsilyginti smile.gif
Atsakyti
sveikos
o pradziamokslis ir tos pamokeles, apie kurias buvo kalbeta pradzioje, tas pats?
gal galetumet man pamokeles atsiusti ax.gif labai, labai noreciau ismokti siuvineti kryzeliu blush2.gif

renatag@one.lt
-----------------------
dar klausimukai:
1. Kiek siuvinejimui reikia siulu isimti is to .... (nezinau kaip pavadinti)? 1 ar daugiau blush2.gif turbut labai kvailas klausimas blush2.gif
2. Ir kaip ta siula uztvirtinti g.gif Pradziamokslyje rasoma, kad ji reikia uztvirtinti uz kojeliu g.gif O jos susidaro kai jau pradedame siuvineti, ar kaip jos daromos blush2.gif
Atleiskit uz kvailus klausimus, bet as visiskai zalia blush2.gif nerti, megzti moku, o siuvineti schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rege: 20 lapkričio 2005 - 21:54
astute_k, buciau pati laimingiausia pasaulyje, jei ir man atsiustum visas tas pamokeles. Suprantu, kaip tau nusibodo, bet gal... ax.gif
megami@dtiltas.lt

ACIUUU ax.gif
Atsakyti
Man visai nesunku. Turiu kopiją pašto dėžutėje, tai tik adresą įrašau ir viskas smile.gif
Nusiunčiau.
Atsakyti
Jau esu laimingiausia pasaulyje tongue.gif
Visas pamokeles gavau smile.gif
Aciukas tongue.gif
Atsakyti
Ir aš gavau thumbup.gif Ačiū 4u.gif
Tik įtariu, kad trečias laiškas nebetilpo. Pasididinau pašto dėžutės apimtį ax.gif
Atsakyti
gal ir man galima būtų gauti alora@iti.lt bigsmile.gif ačiū iš anksto 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Benske @ 2005 11 18, 13:39)
As irgi tu pamokeliu noriu blush2.gif , nes niekaip nei vieno puslapiuko neatidaro ax.gif
benitele@gmail.com
ACIU smile.gif

as labai prasau,imeskit ir man siuvinejimo pamokeles,maniau,kad moku,bet kai pamaciau kiek norinciu,suabejojau ar tikrai.Plys vzvrikis@one.lt g.gif
Atsakyti
QUOTE(dragon @ 2006 01 17, 13:06)
as labai prasau,imeskit ir man siuvinejimo  pamokeles,maniau,kad moku,bet kai pamaciau kiek norinciu,suabejojau ar tikrai.Plys vzvrikis@one.lt g.gif

Ieškok pamokėlių savo emeile mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikutes:) Jau seniai varvinu seile ziuredama i nuostabius darbelius, issiuvinetus kryzeliu. Mokykloje truputi siuvinejau, bet ne kryzeliu. Tad dabar labai labai noreciau ismokti ir siuo budu siuvineti. Buciau labai dekinga, jeigu kuri nors galetumete atsiusti pradziamoksli ausra.stankute@gmail.com. ACIU is anksto:)
Atsakyti