Įkraunama...
Įkraunama...

Help! Siuvinejimo pradžiamokslis

QUOTE(Spindulia @ 2011 02 03, 09:30)
Sveikos,

Esu naujoke sitoj sriti, tai pirmiausiai nusipirkau rinkinuka isbandziau ir uzsikabinau  biggrin.gif



Jei tikrai skaitei, tai nieko naujo nepridėsiu - lygaus audimo medžiados gražiai žiūrisi, kai paveiksliuko fonas nesiuvinėjamas, jei siuvinėjama viskas, su Aida tiesiog paprasčiau, mažiau vargo akims, dideli paveikslai gražiau žiūrisi ant smulkaus audinio, kuo smulkesni kryžiukai, tuo gražiau. Kuo didesnis audinio numeriukas, tuo audinys tankesnis. Retai kas renkasi siuvinėjimui stambesnę medžiagą už Aida14 - naujokams ji laikoma pats tas. Mažesniems numeriams tikriausiai jau reikia ir specialių storų siūlų. Vaikiški piešinukai, metrikai dažniausiai siuvinėjami ant aidos, nors jų fonas ir lieka neužsiuvinėtas. Nuotraukai rinkčiausi 18 arba 20 aida, bet jei fonas bus nesiuvinėjamas, tai nežinau, skonio reikalas, ar aida, ar lygus audinys. Kompiuterinei programai reikia užduoti, kiek atspalvių paveiksliukui skirti. Tai priklauso nuo paties paveiksliuko spalvų gamos. Keisčiausias dalykas, kad kompiuteris prikrauna krūvą atspalvių, kur jų atrodo tėra vos keli (mėlyni, raudoni ir kokie tik nori atšvaitai nuo sienų ir drabužių ant kūno), o tamsesnes vietas (plaukuose, šešėliuose) paverčia vienspalve dėme. Jei turi akį ir dailės mokyklos įgūdžių, parinkti tinkamas ir pašalinti nereikalingas spalvas rankiniu būdu išlaikant kūno/veido linijas tau ne bėda. Belieka išmokti naudotis programa tai padaryti. Perleisti gražų paveiksliuką per programą sugeba kiekvienas, o padaryti iš jo kokybišką schemą - vienetai. Internete dabar klaidžioja daugybė gražių paveiksliukų, kuriais susigundo naujokai (ir ne tik), paskui rauda dėl prarasto laiko ir pinigų. Štai čia yra tema apie schemų darymą su programomis, vertėtų pasiskaityti.
http://club.osinka.ru/topic-3069
Atsakyti
QUOTE(Donalita @ 2011 02 03, 15:20)
Jei tikrai skaitei, tai nieko naujo nepridėsiu - lygaus audimo medžiados gražiai žiūrisi, kai paveiksliuko fonas nesiuvinėjamas, jei siuvinėjama viskas, su Aida tiesiog paprasčiau, mažiau vargo akims, dideli paveikslai gražiau žiūrisi ant smulkaus audinio, kuo smulkesni kryžiukai, tuo gražiau.


Aciu uz issamu atsakyma 4u.gif
Ehh tai va kad dauguma ka radau skaityti rusu kalba... o man ji neikandama beveik blush2.gif O anglu kalba ne tiek jau daug tos info doh.gif
Na ka daug maz aisku, reikes padirbeti tuomet su schemute ir imtis darbo 4u.gif
Atsakyti
Sveiki. Gal kas nors turite siuvinėjimo pradžiamokslį, jeigu galite atsiųskite į gmail laurynasm@inbox.lt . Dėkoju iš anksto.
Atsakyti
Sveiki
As irgi noreciau pradžiamoksli, gal kas gali atsiusti, buciau labai dekinga aviete03@gmailcom
Atsakyti
Labas visoms darbstuolems kurios uzsiima siuvinejimu kryzeliu.Susidomejau ir as juo labai ir noriu pasidaryt graziu darbeliu,bet taip pat reiktu pradziamokslio,jei kas atsiustu buciau labai dekinga
jcelkyte@gmail.com
dekoju
Atsakyti
Labutis visoms, mylinčioms siuvinėjimą... Kadangi siuvinėjimą pamilau dar visai neseniai, siuvinėjant darau daug klaidelių, todėl tikrai labai praverstų siuvinėjimo pradžiamokslis... Jei nesunku, gal galite atsiųsti defute@gmail.com

Labai lauksiu! Ačiū jums...
Atsakyti
QUOTE(dziudita @ 2011 03 20, 11:11)
Labas visoms darbstuolems kurios uzsiima siuvinejimu kryzeliu.Susidomejau ir as juo labai ir noriu pasidaryt graziu darbeliu,bet taip pat reiktu pradziamokslio,jei kas atsiustu buciau labai dekinga
jcelkyte@gmail.com
dekoju



Sėkmės mokantis siuvinėti drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(astute_k @ 2011 03 20, 15:57)
Sėkmės mokantis siuvinėti  drinks_cheers.gif

Dideliukas aciukas 4u.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Gal ir aš galėčiau gauti pradžiamokslį, buvau gavusi seniau, bet nesiuvinėjau ir neišsisaugojau, o dabar noriu jau siuvinėti.Ačiū iš anksto.
vilmine.k@gmail.com
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Giedrime71: 21 kovo 2011 - 09:12
QUOTE
Sveiki. Gal kas nors turite siuvinėjimo pradžiamokslį, jeigu galite atsiųskite į gmail laurynasm@inbox.lt . Dėkoju iš anksto.



QUOTE
As irgi noreciau pradžiamoksli, gal kas gali atsiusti, buciau labai dekinga aviete03@gmailcom


QUOTE
kas atsiustu buciau labai dekinga
jcelkyte@gmail.com
dekoju



QUOTE
Jei nesunku, gal galite atsiųsti defute@gmail.com


QUOTE
Gal ir aš galėčiau gauti pradžiamokslį, buvau gavusi seniau, bet nesiuvinėjau ir neišsisaugojau, o dabar noriu jau siuvinėti.Ačiū iš anksto.
vilmine.k@gmail.com






aisku ne mano reikalas ax.gif bet ar nezinot kaip naudotis asmeninemis zinutemis,beveik visas psl vien prasymai.kazkoks turgus blink.gif

tai idekit ta pradziamoksli kad visos galetu atsisiusti,o dabar prasymai da prasymai g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 22 kovo 2011 - 13:35
Prašau visų nebesiųsti man žinučių dėl siuvinėjimo pradžiamokslio. Jei atkreiptumėt dėmesį, tai buvo 2005 metais ir jau seniai tuo neužsiimu. Norint tikrai galima susirasti kaip išmokti wink.gif Ačiū 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kriziukė: 06 balandžio 2011 - 13:42
Mergaites, idekite, prasau nuoroda i pradziamoksli, ir nudziuginkit visas, to ieskancias... mirksiukas.gif 4u.gif

Dar noriu patarimu: dabar siuvineju principu "po viena spalva" ir man tas napatinka schmoll.gif Gal turite kokiu "gamybiniu" patarimu/filmuku, etc. kaip siuvinejama keliom spalvom vienu metu, kai gaunasi lygus grazus issiuvinetas plotas, o ne padrikais spalvotais plemais po audini... ACIU 4u.gif
Atsakyti