Įkraunama...
Įkraunama...

Help! Siuvinejimo pradžiamokslis

QUOTE(zuzanele @ 2010 10 09, 07:27)
Siuvinėjimo reikmenų parduotuvėj galima nusipirkti išplaunamą markerį. Baigus siuvinėti, beliks tik trumpam pamerkti į šaltą vandenį. Akimirksniu išnyks thumbup.gif
http://www.kasiulai....ris-p-3480.html

dekui, as zymedavau su paprastu piestuku, kuris kartais isjuoduoja audini.O cia pamaciau, kad toki grazus kvadratukai.
Atsakyti
QUOTE(raganiuke52 @ 2010 10 09, 09:40)
dekui, as zymedavau su paprastu piestuku, kuris kartais isjuoduoja audini.O cia pamaciau, kad toki grazus kvadratukai.


Aš patį pirmą darbą ir žymėjausi su paprastu pieštuku, bet man jis labai sunkiai išsiplovė doh.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2010 10 09, 09:51)
Aš patį pirmą darbą ir žymėjausi su paprastu pieštuku, bet man jis labai sunkiai išsiplovė doh.gif


o man ir neišsiplovė gerai doh.gif liko tokios nežymios juostelės... O šiaip dabar visai niekuo nežymiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(medlink @ 2010 10 09, 09:56)
o man ir neišsiplovė gerai  doh.gif  liko tokios nežymios juostelės... O šiaip dabar visai niekuo nežymiu  ax.gif


Viena forumietė sakė, kad ji visada braižo su paprastu pieštuku ir jai puikiai išsiplauna su ūkišku muilu. Man nepavyko tai padaryti, matyt per gerą pieštuką naudojau biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzanele: 09 spalio 2010 - 08:14
QUOTE(zuzanele @ 2010 10 09, 10:14)
Viena forumietė sakė, kad ji visada braižo su paprastu pieštuku ir jai puikiai išsiplauna su ūkišku muilu. Man nepavyko tai padaryti, matyt per gerą pieštuką naudojau biggrin.gif


Aš ploviau ūkišku muilu su tulžimi... jis jau tipo visas dėmes išima... nė velnio schmoll.gif pieštuko žymės tikrai liko... gal kai nezinai tai ir nesimato, bet man labai gerai matosi tongue.gif
Atsakyti
Aš kai rėmindama paskutinę sekundę pamačiau tušinio žymę ant kanvos, ačiū dievui, ne ant paties siuvinio, pamirkiau dantų krapštuką Ace ir patepiau. Žymė per minutę dingo. Manau pieštukas taip pat lengvai dingtų, tik darbo nepalyginamai daugiau.
Atsakyti
Mergaites, norejau paklausti, ar gipiura paciai galima pasidaryti, tarkim, su siuvinejimo masina? (atsiprasau uz diletantiska klausima) blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(kuzia-nafania @ 2010 11 28, 19:53)
Mergaites, norejau paklausti, ar gipiura paciai galima pasidaryti, tarkim, su siuvinejimo masina? (atsiprasau uz diletantiska klausima)  blush2.gif


kuzia-nafania, si tema yra siuvinejimo pradziamokslis, ne siuvimo.
Atsakyti
QUOTE(Donalita @ 2010 11 28, 22:33)
kuzia-nafania, si tema yra siuvinejimo pradziamokslis, ne siuvimo.

Atsiprasau, bet is ten meta i siuvinejima, tai pasimeciau ir nebezinau kur ieskot biggrin.gif
blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(kuzia-nafania @ 2010 11 29, 09:35)
Atsiprasau, bet is ten meta i siuvinejima, tai pasimeciau ir nebezinau kur ieskot biggrin.gif
blush2.gif


Tada aš nežinau, kas tas gipiūras yra, nes perskaičiusi apie siuvimo mašiną ir nusiunčiau pas siuvėjas biggrin.gif Taip jau gavosi, kad šiame forume karaliauja siuvinėjimas kryželiu, visų kitų siuvinėjimo rūšių labai mažai (arba buvo labai mažai prieš du metus, kai aš dar tik pradėjau tuo domėtis ir čia knistis). Yra kažkur viena tema apie siuvinėjimą su siuvimo mašinomis arba paieškok gipiūro su paieška.
Atsakyti
QUOTE(Donalita @ 2010 11 29, 12:07)
Tada aš nežinau, kas tas gipiūras yra, nes perskaičiusi apie siuvimo mašiną ir nusiunčiau pas siuvėjas  biggrin.gif  Taip jau gavosi, kad šiame forume karaliauja siuvinėjimas kryželiu, visų kitų siuvinėjimo rūšių labai mažai (arba buvo labai mažai prieš du metus, kai aš dar tik pradėjau tuo domėtis ir čia knistis). Yra kažkur viena tema apie siuvinėjimą su siuvimo mašinomis arba paieškok gipiūro su paieška.

aciu, bandysiu 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,

Esu naujoke sitoj sriti, tai pirmiausiai nusipirkau rinkinuka isbandziau ir uzsikabinau biggrin.gif
Dabar noriu darytis su programyte nuotrauka ir siuvineti. Bet iskilo daug klausimu renkantis medziagas doh.gif Gal padetumet susigaudyt? Nes permeciau temuke, bet labai mazai info verysad.gif


Viska bandau ziuretis is KaSiulai...
1. Kiek zinau visos medziagos Aida, Linas ir t.t. turi numerius 14, 18 ir t.t. Kaip zinoti kokia pasirinkti? (zinau kad Linas daug graziau ziuris, galvoju apie ji, bet kuri numeri ir spalva unsure.gif )
2. Kai pasiverciu paveiksliuka duoda atspalviu ~80-90 vienam paveiksliukui, bet ar is tiesu tiek reikia? Koki max. kieki reiktu nusistatyti, kad atrodytu graziai toks siuvinys?
3. Na ir dar paskutinis klausimelis siam kartui ax.gif Kokius siulus rinktis Anchor ar DMC?

Labai labai aciu 4u.gif
Atsakyti