Įkraunama...
Įkraunama...

Help! Siuvinejimo pradžiamokslis

QUOTE(nefertite2007 @ 2010 03 28, 16:28)
Vat as ir sakau, internetinej parduotuvej man atrodo jos visiskai vienodos, o kaina skiriasi labai. g.gif

aš rinkčiausi firminę... mirksiukas.gif verta...

Donalita - nieko, visi kažką naujo sužinome ir išmokstame... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Nimukas @ 2010 03 28, 20:02)
aš rinkčiausi firminę...  mirksiukas.gif  verta...

Labai labai aciu, taip ir padariau 4u.gif
Atsakyti
sveikos,
norejau paklaust ar kas perka gatavus siuvinejimo rinkinius ar pacios viska darot, medziagos ieskot, piesinuku, siulu ir t.t. Uzsisakiau du rinkinukus, vienas apie 5 eurai, mazdaug 12X15cm dydzio kiekvienas, su siuliukais ir piesinukais jau gatavais. kazin as cia permokejau ar normaliai?
Atsakyti
Sveikos, kol kas siuvinejau tik 2 gijom, 3 neteko, gal kas galetu paaiskint kaip reikia isiverti siula ir graziai pradeti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Renata1986 @ 2010 09 30, 23:00)
Sveikos, kol kas siuvinejau tik 2 gijom, 3 neteko, gal kas galetu paaiskint kaip reikia isiverti siula ir graziai pradeti blush2.gif


Aš atsiskiriu giją. Perlenkiu pusiau. Įveriu į adatą. Tą galą, kur perlenkiau palieku ilgesnį. Duriu į audinį, bet neištraukiu iki galo. Tada duriu į kitą skylutę, atsirandu toj pusėj kur pradėjau. Perneriu su adata per gautą kilputę, taip užtvirtinu ir siuvinėju toliau mirksiukas.gif
Atsakyti
Trimis gijomis siuvinėjama ant 14 ir dar stambesnės aidos. Nesupratau tavo klausimo apie siūlo įvėrimą. Visos siuvinėjimui skirtos adatos turi dideles auseles, taip pat dar naudojami siūlo įvėrikliai, jei reikia. Aš pradedu siuvinėti perverdama adatą iš blogosios pusės per keletą medžiagos gijų. Šitaip siūlo galas laikosi pats, o vėliau ant jo užsisiuvinėja kryžiukai. Taip pat ir užbaigiu - kaip ir kur patogiau, ten ir užkišu. Žinau, kai kurios merginos palieka galus laisvai kaboti, bet man asmeniškai nepatinka, nes juos dažnai "pagauna" adata ir ištempia į gerąją siuvinio pusę.

user posted image
Atsakyti
Labai aciu, supratau thumbup.gif
Atsakyti
Labukas ,

noreciau paprasyti pagalbos, gal kas is siuveju ar net ik, turetumete schema kaip pasiuti paprasta bantuka- kastineli is silkenes juosteles, kuri galima butu segti i drabuzi?

labai buciau dekinga uz pagalba. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(nurija @ 2010 10 07, 10:09)
Labukas ,

noreciau paprasyti pagalbos, gal kas is siuveju ar net ik, turetumete schema kaip pasiuti paprasta bantuka- kastineli is silkenes juosteles, kuri galima butu segti i drabuzi?

labai buciau dekinga uz pagalba.  4u.gif

Nurija, čia yra siuvinėtojų tema, ne siuvėjų.
Atsakyti
QUOTE(Donalita @ 2010 10 07, 14:37)
Nurija, čia yra siuvinėtojų tema, ne siuvėjų.


Labai atsiprasau susimaisiau ax.gif
Atsakyti
sveikutes gal galit pasakyti kuo juos susibraizote aida, kai siuvinejate( turiu galvoje tuos langelius). dekoju is anksto.
Atsakyti
QUOTE(raganiuke52 @ 2010 10 08, 23:38)
sveikutes gal galit pasakyti kuo juos susibraizote aida, kai siuvinejate( turiu galvoje tuos langelius). dekoju is anksto.


Siuvinėjimo reikmenų parduotuvėj galima nusipirkti išplaunamą markerį. Baigus siuvinėti, beliks tik trumpam pamerkti į šaltą vandenį. Akimirksniu išnyks thumbup.gif
http://www.kasiulai....ris-p-3480.html
Atsakyti