Įkraunama...
Įkraunama...

Help! Siuvinejimo pradžiamokslis

QUOTE(sandva @ 2009 11 18, 08:20)
doh.gif Siaubas kaip brangu.
reikia tada bent siulu is cia prisipirkti  ax.gif
remeliai kolkas nedomina manes  ax.gif tik medziagytes.siuvineju serveteles , staltiesias ir patalyne.  unsure.gif


Teisigai Donalita sako-visko nesusipirksi. Persikraustysite, issiimsite kreditine kortele ir pirkite Internetu-ir gerokai pigiau, ir pasirikinkimas nepalyginamai didelis. Siaip Airijoje siuvinejimas nera populiarus, o kai nera paklausos, nera ir pasiulos. Daznas airis neturi jokio zalio supratimo, kas tas cross-stitching, net ir moterys.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Toli: 18 lapkričio 2009 - 08:49
QUOTE(Toli @ 2009 11 18, 09:47)
Teisigai Donalita sako-visko nesusipirksi. Persikraustysite, issiimsite kreditine kortele ir pirkite Internetu-ir gerokai pigiau, ir pasirikinkimas nepalyginamai didelis. Siaip Airijoje siuvinejimas nera populiarus, o kai nera paklausos, nera ir pasiulos. Daznas airis neturi jokio zalio supratimo, kas tas cross-stitching, net ir moterys.


pirmai pradziai bent apsirupint viskuom..o ir internetu reikia zinoti is kur pirkti. g.gif
Atsakyti
QUOTE(sandva @ 2009 11 18, 09:58)
pirmai pradziai bent apsirupint viskuom..o ir internetu reikia zinoti is kur pirkti.  g.gif


mes cia nuo temos nukrypom. blush2.gif Jei ka, per AZ galim susirasyti. mirksiukas.gif Bus viena sedusia ant adatos daugiau Airijoje. biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
gal kas nors gales man patarti. Bandysiu pirma karta gyvenime siuvineti kryzeliu. Turiu raksluosti, kuriame yra tokia "plika" juosta ir noreciau toje juostoje issiuvineti uzrasa. Kaip suprantu, reikia nusipirkti specialia siuvinejio medziaga, ant jos issiuvineti uzrasa ir paskui kazkaip ja pritvirtinti prie raksluoscio. Tik klausimas kaip? Piklijuoti? Prisiuti?
Labai lauksiu Jusu patarimu smile.gif gal apskritai tas procesas turetu kitaip atrodyti g.gif Tiesa, maciau, kad internete galima isigyti jau paruostu ranksluosciu su aidos juosta, bet kad noriu butent turima ranksluosti dkoruoti.
Atsakyti
QUOTE(kaledukas @ 2009 12 18, 14:02)
Sveikos 4u.gif
gal kas nors gales man patarti. Bandysiu pirma karta gyvenime siuvineti kryzeliu. Turiu raksluosti, kuriame yra tokia "plika" juosta ir noreciau toje juostoje issiuvineti uzrasa. Kaip suprantu, reikia nusipirkti specialia siuvinejio medziaga, ant jos issiuvineti uzrasa ir paskui kazkaip ja pritvirtinti prie raksluoscio. Tik klausimas kaip? Piklijuoti? Prisiuti?
Labai lauksiu Jusu patarimu  smile.gif gal apskritai tas procesas turetu kitaip atrodyti  g.gif Tiesa, maciau, kad internete galima isigyti jau paruostu ranksluosciu su aidos juosta, bet kad noriu butent turima ranksluosti dkoruoti.

Gali nusipirkt tirpstančią vandenyje kanvą, ją užsiųt ant norimo rankšluosčio ir tada siuvinėt.. Baigus pamerksi į vandenį ir kanva ištirps, o liks tik tas siuvinys ant rankšluosčio... Yra dar tokia išpesiojama kanva, ją taip pat užsiūni ant norimos medžiagos ir siuvinėji, o baigus išpešioji.... Šitų kanvų yra pirkt siuvinėjimo magijos parduotuvėse mirksiukas.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(čiolė @ 2009 12 18, 14:18)
Gali nusipirkt tirpstančią vandenyje kanvą, ją užsiųt ant norimo rankšluosčio ir tada siuvinėt.. Baigus pamerksi į vandenį ir kanva ištirps, o liks tik tas siuvinys ant rankšluosčio... Yra dar tokia išpesiojama kanva, ją taip pat užsiūni ant norimos medžiagos ir siuvinėji, o baigus išpešioji.... Šitų kanvų yra pirkt siuvinėjimo magijos parduotuvėse  mirksiukas.gif  mirksiukas.gif


o.. bigsmile.gif ir man pravers.
aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(čiolė @ 2009 12 18, 14:18)
Gali nusipirkt tirpstančią vandenyje kanvą, ją užsiųt ant norimo rankšluosčio ir tada siuvinėt.. Baigus pamerksi į vandenį ir kanva ištirps, o liks tik tas siuvinys ant rankšluosčio... Yra dar tokia išpesiojama kanva, ją taip pat užsiūni ant norimos medžiagos ir siuvinėji, o baigus išpešioji.... Šitų kanvų yra pirkt siuvinėjimo magijos parduotuvėse  mirksiukas.gif  mirksiukas.gif

Aciu labai 4u.gif
Atsakyti
Labas vakarėlis,

Noriu išsiuvinėti šitą tigrą, tik nesuprantu kaip siuvinėti? blush2.gif Gal yra galinčių man padėti? 4u.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
Kaip matau, piešinukas atspausdintas ant kanvos. Imi rudą spalvą ir kryžiuoji rudus plotus, imi morkinę ir.... Arba aš nesupratau tavo klausimo. Ten tikrai turėtų būti instrukcijos, o jei jų nepakanka, tai pasižiūrėk youtube filmukus kryželius pradedantiesiems. Komentarai aišku angliški, bet viskas akivaizdžiai rodoma:
http://www.youtube.c...cross stitching

4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Donalita @ 2009 12 28, 23:43)
Kaip matau, piešinukas atspausdintas ant kanvos. Imi rudą spalvą ir kryžiuoji rudus plotus, imi morkinę ir.... Arba aš nesupratau tavo klausimo. Ten tikrai turėtų būti instrukcijos, o jei jų nepakanka, tai pasižiūrėk youtube filmukus kryželius pradedantiesiems. Komentarai aišku angliški, bet viskas akivaizdžiai rodoma:
http://www.youtube.c...cross stitching

4u.gif


Čia ne kryželiu siuvinėjama, o kažkaip kitaip. Vėliau ikelsiu instrukcijos nuotraukas. Iš instrukcijos man niekas neaišku rolleyes.gif
Atsakyti
Instrukcija, kaip siuvinėti, bet man nelabai aišku unsure.gif Ar čia siuvinėjimas kryželiu? blush2.gif

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(joolantuukas @ 2009 07 22, 01:43)
Ridma  skaitykit ČIA
Ausrine pasistenge sukurti gera pradziamoksli  4u.gif


Superinis puslapiukas smile.gif
jau noriu viska susipirkti, bet kad vis klausimu begales blush2.gif As paziurejau kainas, tai po 1,8 Lt nieko nera, viskas virs 2 Lt ar dar brangiau... ar as ne taip kur ziurejau? g.gif Vaikystej siuvinejau kryziuku ir tikrai moku, bet kai dabar reikia viska susipirkti tai neziniuku pasijutau lotuliukas.gif
Atsakyti