Įkraunama...
Įkraunama...

Help! Siuvinejimo pradžiamokslis

TAip, tikrai priklauso nuo medziagos tankumo. As po savo siuvinetu zyrafu ant Aida14 taip pat siuvineju 3 gijom, nes zirafas siuvinejau 2 ir gavosi nelabai kaip doh.gif
Atsakyti
PRADŽIAMOKSLIS
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ssamantaa: 27 birželio 2009 - 17:30
Aciu Ssamantaa smile.gif
Atsakyti
O čia dar visai "žaliems" 4u.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
Ačiūūūūūūūūūūūū thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
Labukas 4u.gif Labai noriu ismokti siuvineti kryzeliu,labai susidomejau siuo dalyku,nusipirkau zurnala,bet nieko ten nesuprantu nuo ko ka praderti ir kas ka reiskia unsure.gif gal galite man patarti kur rasti kokynors pradziamoksly unsure.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ridma @ 2009 07 21, 20:18)
Labukas 4u.gif Labai noriu ismokti siuvineti kryzeliu,labai susidomejau siuo dalyku,nusipirkau zurnala,bet nieko ten nesuprantu nuo ko ka praderti ir kas ka reiskia unsure.gif gal galite man patarti kur rasti kokynors pradziamoksly unsure.gif  4u.gif


Jei pirkot siuvineju kryželiu žurnala ir ten nieko nesupratot,nemanau kad aiškiau kurnors bus parašyta, ten geriausias pradžiamokslis mirksiukas.gif
Atsakyti
Ridma skaitykit ČIA
Ausrine pasistenge sukurti gera pradziamoksli 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(joolantuukas @ 2009 07 22, 00:43)
Ridma  skaitykit ČIA
Ausrine pasistenge sukurti gera pradziamoksli  4u.gif

Aciukas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ssamantaa @ 2009 06 27, 15:23)


Ar čia ir yra tas pradžiamokslis, kurio visos prašo jau nuo temos pradžios? Jei galima, labai norėčiau, kad kas nors jį atsiųstų į pašto dėžutę jutelienej@gmail.com Tiesiog labai mėgstu viską susitempti į savo urvelį blush2.gif - niekada nežinai, kada internete paveiksliukai pašalinami, svetainės užsidaro, o internetas mano nesuperinis...
Labai prašau, aaa? blush2.gif
Atsakyti
SVEIKOS IESKAU KAS SIUVINEJA NE TIK KRYZELIU.REIKTU APIE 1O DARBELIU 15*15 DYDIS.

JEI GALIT PADETI PARASYKIT MAN I PASTA,PAAISKINSIU SMULKIAU.AČIŪ 4u.gif 4u.gif 4u.gif

liubsig@gmail.com......
Atsakyti
Merginos, o kokios Lietuvoje siuvinėjimo siūlų ir kanvos kainos? Minėjot, kad bus brangu, bet nesitikėjau, kad šitiek. Už Aida 14 metrą Airijoje sumokėjau 29 eurus. galvojau, kad permokėjau, bet pasiknisus amzon.co.uk radau kad mažus gabaliukus labai pigiai pardavinėja, bet kai paskaičiavau, kiek jų sudaro metrą, tai gavosi, kad dar ir sutaupiau gerokai, tiek, kad daug pinigų per kartą išleidau. Parduotuvėse Anchor siūliukai kainuoja po 1,10-1,20 euro, O DMC angliškame puslapyje 0,69 angliško sterlingo. Pridėjus siuntimo išlaidas, panašiai apie eurą ir gautųsi. Aš nusipirkau kažkokių neaiškių net 150 siuvinėjimo siūlų už 30 eurų. O kokios kainos Lietuvoje, iš kur jūs siunčiatės siūlus?
Atsakyti