Įkraunama...
Įkraunama...

Help! Siuvinejimo pradžiamokslis

QUOTE(naktine_plastake @ 2009 06 19, 10:13)
Dar norejau truputi pasiklausti. Žadu siuvineti si paveiksleli:
paveiksliukas

1. Pavyzdiniame paveikslelyje fonas, atrodo juodas (arba tamsiai melynas), o schemuteje, jei as teisingai suprantu fona liepia siuvineti sviesiai zydra spalva. Nu kaip jie taip neaiskiai viska surase...

2. Kaip panele is forumo ir patare noriu nusipirkti siulukus tu garsesniu firmu. Bet, kad ir paveikslelyje nera spalvu numeriai nurodyti. Kaip zinot, kokius pirkt? Ar irgi is akies rinktis?

Jauciu bloga paveiksleli pasirinkau....

Man rodos šiame paveikslėlyje fonas nesiuvinėtas. O tamsus jis todėl, kad ant tamsios medžaigos siuvinėta 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(naktine_plastake @ 2009 06 19, 10:13)
Dar norejau truputi pasiklausti. Žadu siuvineti si paveiksleli:
paveiksliukas
1. Pavyzdiniame paveikslelyje fonas, atrodo juodas (arba tamsiai melynas), o schemuteje, jei as teisingai suprantu fona liepia siuvineti sviesiai zydra spalva. Nu kaip jie taip neaiskiai viska surase...
2. Kaip panele is forumo ir patare noriu nusipirkti siulukus tu garsesniu firmu. Bet, kad ir paveikslelyje nera spalvu numeriai nurodyti. Kaip zinot, kokius pirkt? Ar irgi is akies rinktis?
Jauciu bloga paveiksleli pasirinkau....


1. Man taip pat atrodo, kad ten imta tamsi medžiaga ir fonas nesiuvinėjamas. Tik schemoje fonas nepažymėtas tamsiai, nes sunku būtų atsirinkti.
2. Kartais schemose nebūna surašyti spalvų numeriukai, nes firmos siekia, kad pirktumėme jų rinkinius, o ne siuvinėtume iš interneto rastomis schemomis. Jų rinkiniuose būna sudėti paruošti siūliukai, tai ir numeriai todėl nesurašyti. Va radau įdėtus prie schemos buvusius siūliukus ČIA Teks derinti pačiai mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveiki,
norėčiau ir aš per atostogas pabandyt išmokt taisyklingai siuvinėt.
gal galėtumėt ir man pradžiamokslį atsiųst: matilionyte@yahoo.com
Ačiū 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Urtica: 21 birželio 2009 - 23:54
Man taipat reikia pasitikslinti igudžius wink.gif
Gal kas pradžemoksli atsiustumet ?
ssamantaa999@gmail.com
Atsakyti
Siūlyčiau kažkuriai vienai įdėti vieną sykį tą nuorodą, kad visos, kurioms reikia bet kada rastų, o čia rašyti kilusius klausimus... 000189.gif kaip manot?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo joolantuukas: 22 birželio 2009 - 17:20
Pritariu blush2.gif nes visa tema tik ir susideda iš to pradžiamokslio atsiuntimo, kurio, atpkitko man reiktu blush2.gif blush2.gif blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
Mergaites atsiuskit ir man pradziamoksli siuvinejimo, labai aciu jums.Mano pastas mamyte-myte@ya.ru
Atsakyti
Sveikutės. Mergaitės, tikrai, gal kuri įkelkit tą pradžiamokslį į internetą ir visoms būtų aiškiau..Noriu ir aš siuvinėjimais užsiimti...
Atsakyti
kas gali paaiškint kas yra priekaklis ir išėmos rankoms?

čia iškirptė ir angos rankovėms??
Atsakyti
QUOTE(ramiai! @ 2009 06 25, 19:40)
kas gali paaiškint kas yra priekaklis ir išėmos rankoms?

čia iškirptė ir angos rankovėms??

šioje temoje kalbama apie siuvinėjimo, o ne apie siuvimo pradžiamokslį.
Atsakyti
Mergatės, gal ne čia reiktu klausti, bet keliais jūs siūlais siuvinėjat? unsure.gif
gėda net klaust, bet kaip -iuriu visi skirtingai verysad.gif
Nepykit jei ne i tema blush2.gif
Atsakyti
ssamantaa, keliais siuliukais siuvineti priklauso nuo medziagos tankumo. Ant retesnes aidos naudoji daugiau giju ant tankesnes - maziau. As ant 14 aidos siuvinedama dazniausiai naudoju 3 gijas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo guge: 26 birželio 2009 - 21:49