Įkraunama...
Įkraunama...

Help! Siuvinejimo pradžiamokslis

QUOTE(astute_k @ 2009 05 31, 14:28)
Išsiunčiau smile.gif




labukas, ir as noreciau blush2.gif n_edita@yahoo.com
Atsakyti
Tikrinkite pašto dėžutę victory.gif
Atsakyti
QUOTE(astute_k @ 2009 06 04, 18:53)
Tikrinkite pašto dėžutę  victory.gif

Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(astute_k @ 2009 06 04, 15:53)
Tikrinkite pašto dėžutę  victory.gif



ir as viena is tu, kuri labai nori prtadziamokslio.. blush2.gif ax.gif , gal galetum man atsiusti i emeila escape_simute@yahoo.com
aciu is anksto 4u.gif
Atsakyti
Jau siunčiu victory.gif
Atsakyti
QUOTE(astute_k @ 2009 06 06, 20:00)
Jau siunčiu  victory.gif

Aciu tau begalo Astut 4u.gif 4u.gif
kai pamaciau vakar tavo darbelius tai ti seile istyso ir viskas...nori nenori pavydziu tau...jau koks grozis..reiks bandyti ir man...saunuole tikra esi.. mirksiukas.gif aciu tau dar karteli, uz informacija kuria atsiuntei.. rolleyes.gif
Atsakyti
as irgi noreciau pradziamokslio ax.gif siuvineti lyg ir moku ale noriu paziureti ar gerai ten darau smile.gif
beje gal kuri galite patarti kaip reikia issiuvineta darbeli plauti ir lyginti?
is anksto labai aciu 4u.gif
vaida.naudz@gmail.com
Atsakyti
Ir as noreciau paprasyti pradziamokslio 4u.gif Mano baltai palaidinei nelaime nutiko, padzioviau ant radiatoriaus ir liko rudziu demes keliose vietose nedidutes... Galvoju, kad uzsiuvinedama paslepciau tas demes ax.gif Labai dekoju 4u.gif
Mano el. pastas: ausra000@yahoo.com
Atsakyti
Sveiki.
Pati siuvineju ja 5 metus. Dabar drauge sugalvojo irgi pabandyti siuvineti, paprase, kad pamokyciau. Tik va nezinau kaip ir nuo ko pradeti, kad aiskiau butu. Gal galima butu gauti ''Siuvinejimo pradziamoksli''?
Mano adresas: vaida_sukiene@yahoo.co.uk
Atsakyti
QUOTE(astute_k @ 2009 06 06, 21:00)
Jau siunčiu  victory.gif

As taip pat noreciau gauti pradziamoksli. El. pastas: lina.osi@gmail.com Isanksto didelis aciu tam kas atsius clap_1.gif .

Ir nezinau ar galima, bet noreciau pasiklausti dar kai kuriu dalyku:
1. Dabar salia paveiksliuku nurodo ne tik siulu spalva, bet ir numerius, ir zinau, kad kitos cia siuvinejancios paneles naudoja tokias programeles, kurios tuos numeriu pritaiko prie ju turimu siulu. Neissiplecinat, nusipirkau nebrangius siuliukus, kurie vadinas, kaip suprantu, "Best embroidery thread". Va tokius kai0p sioje temoje: siuliukai, tai kaip man suzinoti, kurie numeriai atitinka siulukus, siam siuvinejimui paveiksliukas

Tikiuosi suprasit, ko klausiu ir nepasivarginsit atsakyti wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naktine_plastake: 18 birželio 2009 - 14:12
Pamokėles išsiunčiau 4u.gif

QUOTE(naktine_plastake @ 2009 06 18, 15:08)
Ir nezinau ar galima, bet noreciau pasiklausti dar kai kuriu dalyku:
1. Dabar salia paveiksliuku nurodo ne tik siulu spalva, bet ir numerius, ir zinau, kad kitos cia siuvinejancios paneles naudoja tokias programeles, kurios tuos numeriu pritaiko prie ju turimu siulu. Neissiplecinat, nusipirkau nebrangius siuliukus, kurie vadinas, kaip suprantu, "Best embroidery thread". Va tokius kai0p sioje temoje: siuliukai, tai kaip man suzinoti, kurie numeriai atitinka siulukus, siam siuvinejimui paveiksliukas
Tikiuosi suprasit, ko klausiu ir nepasivarginsit atsakyti wink.gif


Parenkančių siūlus programų nežinau, yra tokios lentelės internete, kur galima pačiai derinti. Gali pasižvalgyti čia arba čia arba čia
Jei siūliukai neturi numerių, tai sudėtinga bus priderinti. Todėl perkant brangesnius siūliukus, būsi garantuota už jų kokybę, spalvas ir panašiai.
Pažiūrėjau tavo pasirinktą paveikslėlį, tai kadangi jame palyginti nedaug spalvų, tai gali pabandyti derinti. g.gif Kaip manau reiktų 4 geltonų spalvų: šviesios, vidutinės, tamsios ir labai tamsios-beveik rudos. Paskui 2 mėlynų spalvų: šviesios ir tamsesnės. Dar juodos ir "koričnevy"-nesuprantu kokia spalva. Ir manau drąsiai gali siuvinėti thumbup.gif Bet žvelgiant į ateitį, jei planuosi toliau siuvinėti didesnius darbelius, tai geriau pirkti žinomų firmų siūlus: DMC, Anchor ir kt. tuomet pagal numerius lengviau atsirinkti ir galutinis rezultatas nenuvils thumbup.gif
Atsakyti
Dar norejau truputi pasiklausti. Žadu siuvineti si paveiksleli:
paveiksliukas

1. Pavyzdiniame paveikslelyje fonas, atrodo juodas (arba tamsiai melynas), o schemuteje, jei as teisingai suprantu fona liepia siuvineti sviesiai zydra spalva. Nu kaip jie taip neaiskiai viska surase...

2. Kaip panele is forumo ir patare noriu nusipirkti siulukus tu garsesniu firmu. Bet, kad ir paveikslelyje nera spalvu numeriai nurodyti. Kaip zinot, kokius pirkt? Ar irgi is akies rinktis?

Jauciu bloga paveiksleli pasirinkau....
Atsakyti