Įkraunama...
Įkraunama...

Help! Siuvinejimo pradžiamokslis

QUOTE(kriziuke @ 2005 05 18, 15:55)
tuoj abiems issiusiu


O man cry.gif . aš ir prašiau iingri@omni.lt
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo iingri: 18 gegužės 2005 - 20:24
QUOTE(iingri @ 2005 05 18, 20:23)
O man  cry.gif . aš ir prašiau  iingri@omni.lt


ir tau issiunciau 4u.gif

jei dar kam reikes, issisaugokit is cia:
1. Pradziamokslis 1
2. Pradziamokslis 2
3. Pradziamokslis 3

tikiuos niekas nesupyks, kad taip padariau.. blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kriziuke: 19 gegužės 2005 - 09:27
kriziuke, labai gerai sugalvojai mirksiukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
ax.gif jei kam dar reikes..tai taip zymiai patogiau, nei kiekviena kart atsidarinet pasta ir siust..
Atsakyti
Esu naujoke siame puslapelyje, taciau jau anxciau perskaitydavau temas siuvinejimo skyrelyje, kluris neapasakomai mane suzavejo smile.gif Buvo kalbama apie kazkokias siuvinejimo kryziuku pamokeles smile.gif Gal mnetyciukais as kaip nors galeciau jas gauti smile.gif? Buciau be galo dekinga!!!
Atsakyti
QUOTE(Lakstute @ 2005 07 04, 09:12)
Esu naujoke siame puslapelyje, taciau jau anxciau perskaitydavau temas siuvinejimo skyrelyje, kluris neapasakomai mane suzavejo smile.gif Buvo kalbama apie kazkokias siuvinejimo kryziuku pamokeles smile.gif Gal mnetyciukais as kaip nors galeciau jas gauti smile.gif? Buciau be galo dekinga!!!


Šiek tiek aukščiau yra trys nuorodos - PRADŽIAMOKSLIAI (1,2,3).
Ačiū, kriziuke, aš irgi imsiuos adatos, nes iki šiol tai tik seilę varvindavau jūsų skyreliuose 4u.gif
Atsakyti
Ačiū labai labai, kriziuke. Bandysiu ir aš užsikrėst šita "liga". 4u.gif
Atsakyti
Puikios siuvinėjimo pamokėlės! Net man siuvinėjančiai pora metų įdomu paskaityti ir panagrinėti thumbup.gif
Gal kas nori parsisiųsti video medžiagą apie siuvinėjimą? Čia parodyta vaizdžiai kaip siuvinėti reikia ax.gif :
archyvas:
http://www.51szx.com...titch_movie.zip
Windows Media failas:
http://www.51szx.com...titch_movie.wmv

Abiejuose tas pats. Čia tik dėl patogumo siųstis. Dydis apie 9 Mb.
drinks_cheers.gif
Atsakyti
astute_k - -> kazkodel negalima parsisiust g.gif cry.gif
Atsakyti
Dovute, man taip pat nesiseka. Bet aš maniau, kad tai dėl mano labai lėto interneto.... bet gal tikrai neleidžia... man tai pradeda siųsti, bet po to ryšys nutrūksta... Gal kam pasiseks?
Atsakyti
Noriu pasigirti. Radau puikias siuvinėjimo pamokėles. Deja rusų kalba. bet manau pagal paveikslėlius galima suprasti ir be komentarųsmile.gif
Nuoroda: http://www.7ya.ru/ph...brid=88459&ob=0
Manau čia daug išsamiau paaiškinta nei tame pražiamokslyje kur anksčiau čia dalino. Prašau visas pažiūrėti ir manau nenusivilsite.
Daug paaiškinimų kaip siuvinėti, kad išliktų blogoji pusė graži ir neprimazgyta.
Atsakyti
Labai prasau jusu man pagelbeti smile.gif Gal kas gali man i pasta atsiusti siuvinejimo pamokeles, kurias nurode astute_k. Na is tos paskutines nuorodos rusu kalba. Man pakrauna ta puslapi, bet paveiksliuko nerodo, nors ir 100 kartu perkraudineju cry.gif Adresiukas lakstute@erdves.lt
Atsakyti