Įkraunama...
Įkraunama...

Help! Siuvinejimo pradžiamokslis

Sveikos, darbštuolės ! Labai labai prašau atsiųsti siuvinėjimo pradžiamokslį: rasajan76@gmail.com 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jurci)
sveikos. labai labai prasau imeskite ir man. labai sudominot


Siunčiau, bet laiškai sugrįžo. Matyt dėžutė per maža g.gif



QUOTE(RASAJAN @ 2009 02 17, 23:29)
Sveikos, darbštuolės ! Labai labai prašau atsiųsti siuvinėjimo pradžiamokslį: rasajan76@gmail.com  4u.gif


Išsiunčiau drinks_cheers.gif
Atsakyti
Sveiki, labai noriu ir as ismokti graziai siuvineti, gal galite ir man si pradziamoksli imesti blush2.gif ax.gif gintavin@gmail.com Is anksto labai labai aciu!
Atsakyti
Tik atkreipkit demesi, kad tas pradziamokslis yra orientuotas i grazia blogaja puse. Ta prasme, jis moko kaip siuvineti, kad siuvinio kita puse butu svari ir lygi. BET, netgi sito "meno" profesionales sutinka, kad tai ne visada imanoma (t.y. tinka ne visoms schemoms) ir jei per sunku taip siuvineti, geriau taip nedaryti visai. Taciau, jei siuvinejate staltiese ar kazka panasaus, blogosios puses isvaizda yra labai svarbi.
Atsakyti
QUOTE(Labutuliukas @ 2009 02 19, 11:42)
Tik atkreipkit demesi, kad tas pradziamokslis yra orientuotas i grazia blogaja puse. Ta prasme, jis moko kaip siuvineti, kad siuvinio kita puse butu svari ir lygi. BET, netgi sito "meno" profesionales sutinka, kad tai ne visada imanoma (t.y. tinka ne visoms schemoms) ir jei per sunku taip siuvineti, geriau taip nedaryti visai. Taciau, jei siuvinejate staltiese ar kazka panasaus, blogosios puses isvaizda yra labai svarbi.


Aciu uz pamokymus, bet siame pradziamokslyje gal galima rasti atsakymus i klausimus-kaip pradeti ar uzbaigti kryzeli, kad graziau viskas gautusi ir panasiai?
Kol kal man ne viena darbstuolyte neimete sio pradziamokslio schmoll.gif , gal galiu dar karta JUSU visu paprasyti blush2.gif blush2.gif blush2.gif mano pastas: gintavin@gmail.com
Atsakyti
Aciu 4u.gif gavau gavau, dabar mokinsiuos!!!!!! bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikos,
nusimezgiau aplikaciją geromis akimis, dabar reikėtų apsiuvinėti kontūrus. Norėčiau kad siuvinėjimas gautųsi kaip geroji akis, bet pagal šią schemą

user posted image
user posted image
niekaip man neišeina. Gal kas galėtų padėti, pamokinti unsure.gif sėdėjau pora valandų ir nieko doh.gif verysad.gif
norisi gražiai užbaigti darbelį. Bandžiau virvele - nesižiūri schmoll.gif

Būsiu labai dėkinga, jei kas pagelbėsit 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(astute_k @ 2009 02 18, 21:23)
Išsiunčiau  drinks_cheers.gif

LABAI LABAI AČIŪ !!! drinks_cheers.gif
Atsakyti
Sveikos merginos ax.gif gal kuri galėtų ir man mestėlt pradžiamokslį?
jaguarkas@gmail.com
nes man ta blogoji pusė itin svarbi..smile.gif dėkui labai bigsmile.gif
Atsakyti
Gaudyk smile.gif
Atsakyti
Pagavau, didelis dėkui drinks_cheers.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Ir as noreciau pradziamokslio blush2.gif jei galima tai i kristakacinskaite@yahoo.com
Atsakyti