Įkraunama...
Įkraunama...

Help! Siuvinejimo pradžiamokslis

Labas 4u.gif
užtikau parduotuvėj "Siuvinėju kryželiu" numerį, kiek ten daug mielų kalėdinių schemučių thumbup.gif

tik va iškilo klausimas.. aš dar menkai gaudausi šitam reikale, tai gal kas iš žinančių pasakys blush2.gif
Jei noriu priklijuoti išsiuvinėtą darbelį prie tarkim atvirutės, kaip geriau daryti?
Ar apkirpti tiesiai kaip čia: user posted image
Ar palikti kutukus kaip čia: user posted image
Nes abiem atvejais nesuprantu kaip nepabėga siūlai? blush2.gif
arba kaip apvaliai apkerpa?
nepanašu, kad ten plastikinė kanva būtų g.gif
Ar kažkaip nematomai apsiūti reikia?
Atsakyti
QUOTE(tyli_tyla @ 2008 11 11, 10:11)
Labas  4u.gif
užtikau parduotuvėj "Siuvinėju kryželiu" numerį, kiek ten daug mielų kalėdinių schemučių  thumbup.gif

tik va iškilo klausimas.. aš dar menkai gaudausi šitam reikale, tai gal kas iš žinančių pasakys  blush2.gif


Labas, aš šiuo klausimu nelaibai galiu padėti, bet siuvinėjimo kryželiu temoje merginos kaip tik aptarinėja atvirukų gamybą smile.gif Pabandyk ten pasiteirauti, pagelbės mergaitės profesionalės supermama.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo milka@: 11 lapkričio 2008 - 12:44
QUOTE(milka@ @ 2008 11 11, 13:44)
Labas, aš šiuo klausimu nelaibai galiu padėti, bet siuvinėjimo kryželiu temoje merginos kaip tik aptarinėja atvirukų gamybą  smile.gif  Pabandyk ten pasiteirauti, pagelbės mergaitės profesionalės  supermama.gif

Ačiū. pamėginsiu 4u.gif
Atsakyti
mergaites, ir as labai noreciau ismokti siuvineti 4u.gif
gal galetumete ir man imesti ta pradziamoksli book.gif
eglecesnuliene@yahoo.com
Atsakyti
as taip pat labai noreciau ismokti,tai jei galite atsiuskite ir man pradziamoksli blush2.gif busiu labai dekinga hi.gif zipke@marinet.lt
Atsakyti
Siunčiu smile.gif
Atsakyti
Sveikutes, as taip pat prisidedu prie norinciu ismokti ir labai lauksiu pradziamokslio 4u.gif ingasato@yahoo.com
Atsakyti
labutis.
dabar vis daugiau ir daugiau laiko leidziu namie, ir labai noriu ismokti siuvineti kryzeliu....
Prasyciau ir man atsiusti pradziamoksli, nes neturiu supratimo, kaip tai daryti...
Ir gal kas galite patarti, ka reikia tureti is darbo priemoniu pradziai???kur geriausia visko ieskoti?

adresiukas: dinka@anet.lt

Aciu labai is anksto 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dinka78 @ 2008 11 24, 23:37)
labutis.
dabar vis daugiau ir daugiau laiko leidziu namie, ir labai noriu ismokti siuvineti kryzeliu....
Prasyciau ir man atsiusti pradziamoksli, nes neturiu supratimo, kaip tai daryti...
Ir gal kas galite patarti, ka reikia tureti is darbo priemoniu pradziai???kur geriausia visko ieskoti?

adresiukas: dinka@anet.lt

Aciu labai is anksto  4u.gif


Sveika,
pradžiai manau užteks ir šių pamokėlių http://ausrines.puslapiai.lt/abc.php
Na, norint siuvinėt raikia: adatos, siūlų ir medžiagytės. Apie audinius mano nurodytame puslapyje yra viskas išdėstyta. Jei yra noras - lankelį dar galima naudoti. Čia kaip kam patogiau. Ir, aišku, reiktų schemutės siuvinėjimo mirksiukas.gif
P.S. Dar prireiks kantrybės ir atidumo rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo milka@: 24 lapkričio 2008 - 23:37
QUOTE(milka@ @ 2008 11 24, 23:36)
Sveika,
pradžiai manau užteks ir šių pamokėlių http://ausrines.puslapiai.lt/abc.php
Na, norint siuvinėt raikia: adatos, siūlų ir medžiagytės. Apie audinius mano nurodytame puslapyje yra viskas išdėstyta. Jei yra noras - lankelį dar galima naudoti. Čia kaip kam patogiau. Ir, aišku, reiktų schemutės siuvinėjimo  mirksiukas.gif
P.S. Dar prireiks kantrybės ir atidumo  rolleyes.gif


cia turbut reikes visko ieskoti specialioje parduotuveje, net bet kokie siulai netiks...
na del lankelio cia jau kiekvieno individualus reikalas...vaikystej kai siuvinejau- lankeli naudojau. Kantrybes tikiuosi uzteks lotuliukas.gif
Aciu labai uz patarimus... 4u.gif
Atsakyti
as irgi noreciau ismokti siuvineti kryzeliu biggrin.gif smile.gif

ir jei galite ir man atsiuskite tas pamokeles i liobe@kli.lt wub.gif
Atsakyti
gal galeciau ir as gaut ta pradziamoksli 4u.gifjelenalencik@yahoo.com
Atsakyti