Įkraunama...
Įkraunama...

Help! Siuvinejimo pradžiamokslis

QUOTE(astute_k @ 2008 09 24, 13:09)
Kas prašė, pamokėles išisunčiau  flirt.gif


Laba diena, norėčiau ir aš paprašyti pamokėlių ax.gif Siuvinėju, bet dar yra niuansų, kuriuos reikia tobulinti. aassttaa1@gmail.com Iš anksto dėkoju hi.gif
Atsakyti
QUOTE(milka@ @ 2008 10 16, 10:31)
Laba diena, norėčiau ir aš paprašyti pamokėlių  ax.gif  Siuvinėju, bet dar yra niuansų, kuriuos reikia tobulinti. aassttaa1@gmail.com  Iš anksto dėkoju  hi.gif


Bendravardei nieko negaila drinks_cheers.gif Išsiunčiau thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(astute_k @ 2008 10 16, 13:07)
Bendravardei nieko negaila  drinks_cheers.gif Išsiunčiau  thumbup.gif



Labai ačiū, Astute mirksiukas.gif
Peržiūrėjau aš tą pradžiamokslį ir apakau bigsmile.gif O jau kokios ten mandrybės. Jūs visos norit pasakyti, kad 100 % vadovaujatės juo g.gif Ten viskas man buvo naujiena blush2.gif Na, beveik viskas.
Atsakyti
Tiksliai vadovautis, tai ne... bet pagrindai parodyti.
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif ,

Kaip savamokslė norėčiau gauti ir aš pagalbos. Ačiukas 4u.gif rotolija@gmail.com
Atsakyti
ir as dar karta paprasysiu 4u.gif nors irgi siuvineju, bet visada idomu paziureti pamokymus. galima ir kai ko naudingo rasti smile.gif
4metulaikai@gmail.com


isanksto aciu!
Atsakyti
sveiki,
jungiuos i jusu bureli.siaip jau siuvineju kuri laika,bet kai kur dar stipriai stringu,gal butu galima ir man pamokeles pesiust?buciau labai dekinga 4u.gif azuolinezasis@gmail.com
Atsakyti
Mur mur, vgtu vvn, išsiunčiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(astute_k @ 2008 10 18, 16:52)
Mur mur, vgtu vvn, išsiunčiau smile.gif

gal ir man imestum, smalsu pasidare. Etaetastar(eta)gmail.com
Atsakyti
thumbup.gif va cia tai schemutes!!!! kita kart net sunku nupasakot, kas neiaisku, kaip graziai ir ekonomiskai nugryzavot blush2.gif o cia keliai parodyti.

Astute, as tau siulyciau tau tuos lapus sudeti i savo psl. nes tiek siuntineti kiekviena kart doh.gif bet tu saunuole, kad taip visomis pasirupini 4u.gif

Etaeta,
persiunciu, ka man Astute siunte!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mur mur: 18 spalio 2008 - 18:11
QUOTE(Mur mur @ 2008 10 18, 19:07)


Etaeta,
persiunciu, ka man Astute siunte!

dekui hi.gif
Atsakyti
oi dekui,astute,tu tikra saunuole.
Atsakyti