Įkraunama...
Įkraunama...

Help! Siuvinejimo pradžiamokslis

Sveikos siuvinėjimo megėjos 4u.gif

noriu kryžiuku siuvinėti paveikslėlį, kurį vėliau rėminsiu.Kiek maždaug reikia palikti apačioje ir šone medžiagytes, kad po to gražiai įsirėmintų? g.gif Niekada to nedariau, tai klausiu jūsų patarimo blush2.gif
Atsakyti
Sakykit mielosios... gal kur galima rasti lentele konvertavimo is Anchor ar Dmc i Adriana siulus. nesijuokit siulai prastoki ale kazkaip nesinori is kart brangiu... o jei nepatiks veliau metysis kampuose blush2.gif

Jau ir pati radau assa.gif
konvertavimo lentele DMc, Anchor, Madiera, Adriadna
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Frekė: 30 liepos 2008 - 09:50
labai prasau atsiuskit ir man pradziamoksly 4u.gif dindale@one.lt is anksto aciu
Atsakyti
QUOTE(dindale @ 2008 08 26, 10:24)
labai prasau atsiuskit ir man pradziamoksly 4u.gif  dindale@one.lt  is anksto aciu


Parašiau laiškutį 4u.gif Bet į one dėžutę netelpa pradžiamokslis ax.gif
Atsakyti
sveikos darbstuoles wink.gif

man irgi lb patinka pasiuvienti, kai laiko turiu, taciau butu kur kas lengviau, jei zinociau kaip is tiesu reiketu taisyklingai siuvineti. todel buciau labai dekinga, jei galetumet ir man atsiusti jusu pagalbininka pradziamoksli smile.gif

viskas_dangui@yahoo.com
Atsakyti
Simkaa, išsiunčiau smile.gif
Atsakyti
panorau ir as pasiuvinet. gal kas zinot kokia parduotuve klaipedoj kurioj butu visko ko reikia galima gaut? ir kiek kainuoja medziaga? ir koki plota eina issiuvinet tarkim su 5m siulo? acius.
Atsakyti
QUOTE(Lazdyniete @ 2008 05 19, 23:18)
Norėjau paklausti ar tame pačiame siuvinyje galima naudoti skirtingų firmų siūlus? Kokių firmų siūlus jūs naudojate? Aš šiuo metu gyvenu užsienyje ir pastebėjau, kad DMC firmos siūlai kur kas brangesni nei kitų, ar tai reiškia, kad jie geresni? Ačiū  4u.gif


Niekur neparašyta, kad negalima biggrin.gif Tik žiūrėk, kad būtų medvilniniai. Yra daug vardų, kaip Anchor, Ariadna, Madeira, etc. DMC nemanau, kad geresni, gal tiesiog jų spalvų įvairovė yra gera. Anchor spalvos, mano akiai, būna vos vos šaltesnės. Taigi, jei nebijai privelti spalvų ir atspalvių, maišyk ką tik nori. Bet dažniausiai stengiamasi vieną darbą siuvinėti tos pačios firmos siūlais.


QUOTE(Forget-me-not @ 2008 05 23, 11:45)
Sveikos siuvinėjimo megėjos  4u.gif

noriu kryžiuku siuvinėti paveikslėlį, kurį vėliau rėminsiu.Kiek maždaug reikia palikti apačioje ir šone medžiagytes, kad po to gražiai įsirėmintų?  g.gif Niekada to nedariau, tai klausiu jūsų patarimo  blush2.gif


Žiūrint koks paveikslėlis ir kaip planuoji jį rėminti. Tipiška, kad jei siuvinėji ant lino, gali norėti palikti daugiau medžiagos iš kraštų, taigi atitinkamai daugiau ir reikia palikti. Jei tarkim darbas pilnai užpildomas ir tik siuvinėta dalis bus rėme, nebūtina palikti daug medžiagos, tokiu atveju pakanka 5 cm. Kai siuvinėju ant lino, palieku 10 cm ir daugiau. Geriau jau nukirpt nereikalingą, nes jei bus per mažai, tai nepridursi.
Papildyta:
QUOTE(tvikse @ 2008 09 16, 16:06)
ir koki plota eina issiuvinet tarkim su 5m siulo? acius.


Aš maždaug su tiek išsiuvinėjau darbelį, kurio schema buvo 70x70 langučių. Gali pasižiūrėti mano puslapyje - naujausias mano quaker sampleris.
Atsakyti
Sveikutės auksarankės 4u.gif

Labai norėčiau ir aš išmokti siuvinėti tad prašau jūsų pagalbos gal galėtumėt atsiųsti ir man pradžiamokslį.Labai didelis ačiū wub.gif
pusadriana@gmail.com
Atsakyti
labai prasau ir as sauleq@gmail.com
Atsakyti
yahoo.gif yahoo.gif yahoo.gif jau turiu iš ko mokintis didelis ačiū Astai oro_buckis.gif
Atsakyti
Pumpurėli,

Apsilankiau Jūsų puslapyje. Negaliu susilaikyti nepasakiusi, kad turbūt dar nemačiau tokio moteriško, tvarkingo, net per monitorių dvelkiančio švara, skoniu ir išbaigtumu, puslapio. Jūsų darbai nuostabūs. wub.gif Esu sužavėta wub.gif
Atsakyti