Įkraunama...
Įkraunama...

Help! Siuvinejimo pradžiamokslis

Aš irgi noriu pradžiamokslio bigsmile.gif
suneringa@gmail.com
Ačiū mirksiukas.gif
Atsakyti
noriu išsiuvinėti savo vaikiukui krikštynų proga kokį darbelį, mokytis laiko dar turiu, tai jei kam nesunku norėčiau pradžiamokslio ax.gif

lietus71@gmail.com
Atsakyti
sveiki, as noriu ismokti siuvineti kryzeliu, gal kas galit padeti, gal kas turit pradziamoksli?aciu labai
Papildyta:
prasau siuvinejimo kryzeliu pradziamokslio aciu labai vaidulee@bamba.lt
Atsakyti
Aušrinės puslapyje yra aiškiai nupasakota kaip pradėti siuvinėti:
Ausrines puslapis
Aš iš čia ir mokinausi smile.gif
Atsakyti
Laba diena smile.gif gal kas galite ir man atsiusti pradziamoksli?is anksto didelis dekui 4u.gif
nerimante@inbox.lt
Atsakyti
Sveikos, aš taip pat labai norėčiau, kad man kas nors atsiųstų siuvinėjimo pradžiamokslį, būčiau labai dėkinga, mano dukrytė pradėjo siuvinėti, na mokosi siuvinėti ir labai norisi taisyklingai ją išmokyti tai daryti.
Ačiū iš anksto smile.gif
lunatikas.13@gmail.com
Atsakyti
mergaites 4u.gif man irgi reikia pradziamokslio rolleyes.gif
laurin22@gmail.com
Atsakyti
QUOTE(Šyršė @ 2008 05 06, 16:49)
Laba diena smile.gif gal kas galite ir man atsiusti pradziamoksli?is anksto didelis dekui 4u.gif
nerimante@inbox.lt



QUOTE(himera @ 2008 05 07, 16:03)
Sveikos, aš taip pat labai norėčiau, kad man kas nors atsiųstų siuvinėjimo pradžiamokslį, būčiau labai dėkinga, mano dukrytė pradėjo siuvinėti, na mokosi siuvinėti ir labai norisi taisyklingai ją išmokyti tai daryti.
Ačiū iš anksto smile.gif
lunatikas.13@gmail.com



QUOTE(laurin22 @ 2008 05 07, 18:21)
mergaites  4u.gif  man irgi reikia pradziamokslio  rolleyes.gif 
laurin22@gmail.com

nu blem... negi skaityt nemokat ar goss.gif tik 248 zinutej parasyta pasiskaitykit, ar jus cia suteikiat tokia laime kad kazkas jum atsiustu
Atsakyti
rugsėjė ner ko isterikuot tongue.gif
gal kas turi ne vien siuvinejimo kryzeliu pradziamoksli (bent temos pavadinimas man su ivairiais siuvinejimo budais asocijuojas), o ir kitokiu siuvinejimo budu pradziamoksliu? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(laurin22 @ 2008 05 08, 15:58)
rugsėjė ner ko isterikuot  tongue.gif 
gal kas turi ne vien siuvinejimo kryzeliu pradziamoksli (bent temos pavadinimas man su ivairiais siuvinejimo budais asocijuojas), o ir kitokiu siuvinejimo budu pradziamoksliu?  rolleyes.gif

nieks neisterikuoja, tik kai ideta kelios nuorodos ir daugybe paaiskinimu ir po poros zinuciu atsiusk... doh.gif nu sori, toks vaizdas kad skaityt nemoka ar kokia labdara dalinama
Atsakyti
QUOTE(rugsėjė @ 2008 05 08, 16:19)
nieks neisterikuoja, tik kai ideta kelios nuorodos ir daugybe paaiskinimu ir po poros zinuciu atsiusk... doh.gif nu sori, toks vaizdas kad skaityt nemoka ar kokia labdara dalinama



1. Ne visos nuorodos veikia.
2. Kazkur buvo parasyta, kad turi ir gali issiusti.
3. Visoms, kad praso, kas nors atsiuncia.
Atsakyti
Norėjau paklausti ar tame pačiame siuvinyje galima naudoti skirtingų firmų siūlus? Kokių firmų siūlus jūs naudojate? Aš šiuo metu gyvenu užsienyje ir pastebėjau, kad DMC firmos siūlai kur kas brangesni nei kitų, ar tai reiškia, kad jie geresni? Ačiū 4u.gif
Atsakyti