Įkraunama...
Įkraunama...

Help! Siuvinejimo pradžiamokslis

Norinčioms išmokti daryti "French knot" labai rekomenduoju pažiūrėti video:
http://www.needlenth...o-tutorial.html
Atsakyti
Sveikos supermamos. NBorėčiau ir aš pradžiamokslio, jei galima mdangira@yahoo.com Iš anksto dėkoju.

Ir dar turiu kalusimą, pedėkit: noriu išsiuvinėti pavienius kryželius - kaip paslėpti siulo pradžią ir galą? g.gif
Atsakyti
ir aš norėčiau pradžiamokslio blush2.gif ax.gif
rutuliukas06@gmail.com 4u.gif
Atsakyti
ačiū už laiškutį user posted image
Atsakyti
QUOTE(Hilda @ 2008 01 26, 13:41)
Ir dar turiu kalusimą, pedėkit: noriu išsiuvinėti pavienius kryželius - kaip paslėpti siulo pradžią ir galą?  g.gif

Siuvinėdama pavienius kryželius aš darau taip (tikiuosi, bent kiek pagelbės blush2.gif ):

Jei siuvinėji dviem siūliukais, tai perlenki vieną siūlą pusiau ir įveri į adatą. Tą siūlo galą, kuris yra perlenktas, paliekame ilgesnį. Duriant adatą iš blogosios audinio pusės, paliekama maža siūlo kilpelė. Gerojoje pusėje padarome pusinį kryželį ir durdami iš gerosios audinio pusės į blogąją taip, kad adata pervertų blogojoje pusėje esančią kilpelę. Baigę kryželį, užkišame už to pačio išsiuvineto kryželio.

Kitas būdas - pradedant siuvinėti, paliekamas ilgesnis siūlo galas. Siuvinėjant kryželį, stengiamės tą likusį siūlo galą prisiūti siuvinėjamu kryželiu.

Sėkmės siuvinėjant mirksiukas.gif
Atsakyti
Gal man kas nors netycia turedamas laiko imes pradziamoksli 4u.gif 4u.gif
e.mile : aistencija@epastas.lt
Arba jei patogiau aistytekatyte@gmail.com
Atsakyti
Ir aš norėčiau pradžiamokslio 4u.gif akfa@blog.lt
Atsakyti
Ir aš norėčiau:Evanescene1995@gmail.com 4u.gif
Atsakyti
Ir man įmeskit pradžiamokslį į ggrena@gmail.com prašau 4u.gif
Atsakyti
as taip pat labai noreciau suzinoti kaip taisyklingai siuvineti. turiu siokios tokios medziagos, bet gal jusu bus aiskesne smile.gif atsiuskit prasau ir man wilmakawa@gmail.com

is anksto dekoju mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kriziukė @ 2005 05 18, 15:55)
tuoj abiems issiusiu

jei nesunku man taip pat atsiuskit busiu labai dekinga jums ir gal turit kokiu graziu schemu suvinet kryziuku niekur nerandu. verysad.gif ax.gif
Papildyta:
QUOTE(gintare82 @ 2008 02 28, 23:09)
jei nesunku man taip pat atsiuskit busiu labai dekinga jums ir gal turit kokiu graziu schemu suvinet kryziuku niekur nerandu. verysad.gif  ax.gif

mano el. pastas robertas73@gmail.com
Atsakyti
Gal ir aš galėčiau gauti pradžiamokslį kaip taisyklingai siuvinėti? blush2.gif
erika.cingiene@gmail.com
Ačiū 4u.gif
Atsakyti