Įkraunama...
Įkraunama...

Help! Siuvinejimo pradžiamokslis

QUOTE(astute_k @ 2008 01 19, 23:02)
Išsiunčiau smile.gif


dekui aciuks.gif , gavau
Atsakyti
QUOTE(myletoja @ 2008 01 19, 21:09)
Gal ir as galeciau gauti pradziamoksli ? prasau. megstusunis@yahoo.com  4u.gif


Aš irgi norėčiau blush2.gif jei galima į ronetam@gmail.com
Atsakyti
Esu siuvinėjusi, bet nežinau kaip tai daryti teisingai. Gal ir man kas nors, kokį pradžiamokslį įmestumėte i vilmark2005@yahoo.com? smile.gif
Atsakyti
Sveikutes,

as dar toki klausimeli turiu... ten pradziomokslyje rodo, kad siuliukus reikia geroje puseje paslepti per 3 kryziukus, na kad grazi blogoji puse butu, o taip pertraukus tikrai nesimato g.gif
Nepabandzius nepamatysi, man kolkas teoriniai klausimai.. gal kuri kitu siuliuku galu paslepimo budu turi? Kazkur internete ziurejau, tai apie paslepima isviso nekalba...
Atsakyti
Aciu gavau biggrin.gif ,bet mano nelaimej nemoku rusu kalbos schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Ritulia123 @ 2008 01 21, 18:24)
Sveikutes,

as dar toki klausimeli turiu... ten pradziomokslyje rodo, kad siuliukus reikia geroje puseje paslepti per 3 kryziukus, na kad grazi blogoji puse butu, o taip pertraukus tikrai nesimato  g.gif
Nepabandzius nepamatysi, man kolkas teoriniai klausimai.. gal kuri kitu siuliuku galu paslepimo budu turi? Kazkur internete ziurejau, tai apie paslepima isviso nekalba...


Na gerojoje pusėje tikrai nerizikuočiau paslėpti siūlų galo. Žinau, kad kai kas taip daro, bet tada kam skirta blogoji pusė g.gif Šis būdas gal ir tinka, kai imamas didelius siūlelių skaičius, pavyzdžiui, ant 14 Aidos siuvinėjama 3 siūlais. Bet jei ant 14 Aidos siuvinėsi tik 2, tai tie galiukai tikrai matysis.
Aš visada siūlo galelius ir užtvirtinimus darau tik blogoje pusėje ir man taip patinka tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Ausrine666 @ 2008 01 22, 13:00)
Na gerojoje pusėje tikrai nerizikuočiau paslėpti siūlų galo. Žinau, kad kai kas taip daro, bet tada kam skirta blogoji pusė  g.gif Šis būdas gal ir tinka, kai imamas didelius siūlelių skaičius, pavyzdžiui, ant 14 Aidos siuvinėjama 3 siūlais. Bet jei ant 14 Aidos siuvinėsi tik 2, tai tie galiukai tikrai matysis.
Aš visada siūlo galelius ir užtvirtinimus darau tik blogoje pusėje ir man taip patinka tongue.gif


Ausrine, dekui, skaiciau ir tavo puslapiukyje apie siuvinejimo pradziamoksli, todel ir susibalamutinau (truputi blush2.gif ), tai bandysiu slept blogoje puseje, man taip irgi priimtiniau biggrin.gif
Atsakyti
O man net smalsu pasidare kas per pradziamokslis kur siulo siulus slepti gerojoje puseje. Mestelkit i liepsna@yahoo.com
Atsakyti
Ir as noriu ir as thumbup.gif Prasau prasau prasau bigsmile.gif
isdykele20@one.lt Is anksto aciuks mirksiukas.gif
Papildyta:
As visai zalia siuvinejime. verysad.gif bet lb susidomejau.Bet turbut daug visko reikia pirkti ane?Gal kas galetu pavardint nuo ko pradeti? ax.gif
Atsakyti
Sveikos,

Gal žinote kokie siūlai pagal numerius tiktų siuvinėjimui, naudojant PCStitch7 programėlę ir kur pigiai tokių siūlų būtų galima nupirkti, nes man reikia apie 150 spalvų...
Atsakyti
QUOTE(XMamaX @ 2008 01 24, 13:11)
Sveikos,

Gal žinote kokie siūlai pagal numerius tiktų siuvinėjimui, naudojant PCStitch7 programėlę ir kur pigiai tokių siūlų būtų galima nupirkti, nes man reikia apie 150 spalvų...


Man atrodo ten gali pasirinkti kokios firmos spalvas naudoti. O 150 spalvu stipriai per daug vienam paveiksliukui.
Atsakyti
QUOTE(XMamaX @ 2008 01 24, 14:11)
Gal žinote kokie siūlai pagal numerius tiktų siuvinėjimui, naudojant PCStitch7 programėlę ir kur pigiai tokių siūlų būtų galima nupirkti, nes man reikia apie 150 spalvų...

Kiek pamenu, šioj programoj galima rinktis DMC arba Anchor siūlus {gal dar kokios firmos...nepamenu}. Spalvų kiekis priklauso nuo paveikslo dydžio ir kas jame pavaizduota. Tas 150 spalvų daug, bet nesakyčiau, kad ''stipriai per daug''.
DMC siūlus galiu nupirkti su nuolaida, jei sudomino rašyk į PM.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saliuky: 24 sausio 2008 - 23:41