Įkraunama...
Įkraunama...

Help! Siuvinejimo pradžiamokslis

QUOTE(Jurate0111 @ 2007 12 30, 21:47)
Sveikutės. Aš irgi norėčiau to pradžiamokslio

Jurate0111@marinet.lt


Tuoj atsiųsiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(astute_k @ 2007 12 31, 10:55)
Tuoj atsiųsiu 4u.gif

Ačiū labai 4u.gif gavau
Atsakyti
laba,
gal ir man pradziamokslis ikristu i pasto dezute? 4u.gif (kpetrauskiene@gmail.com)

bus diiiidelis aciu mirksiukas.gif
Atsakyti
diiidelis aciu rolleyes.gif
Atsakyti
Turiu dar viena klausima ax.gif
Mano lankelis, kur siuvineju nera labai didelis, na bet ir ne mazas, kitaip sakant vidutinis paveiksliukas telpa visas rolleyes.gif
Sugalvojau ateinanciu laiku siuvineti didesni, bet bijau, kad toj vietoj, kur uzsispaudzia lankelis issikraipys kryziukai. Didesniu lankeliu, kaip ir nemaciau pirkti, o stovui pinigu gaila blush2.gif
Ka jus tokiais atvejais darot? Zinau, kad kai kas siuvineja be lankelio, bet man taip nesigautu schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Rufi @ 2008 01 04, 11:39)
Turiu dar viena klausima ax.gif
Mano lankelis, kur siuvineju nera labai didelis, na bet ir ne mazas, kitaip sakant vidutinis paveiksliukas telpa visas rolleyes.gif
Sugalvojau ateinanciu laiku siuvineti didesni, bet bijau, kad toj vietoj, kur uzsispaudzia lankelis issikraipys kryziukai. Didesniu lankeliu, kaip ir nemaciau pirkti, o stovui pinigu gaila  blush2.gif
Ka jus tokiais atvejais darot? Zinau, kad kai kas siuvineja be lankelio, bet man taip nesigautu  schmoll.gif


Jei nerandi didesnio lankelio, gali tiesiog siuvini isimti is lankelio kai nesiuvineji.
Pabandyk paieskoti Q-Snap lankeliu-remeliu (http://www.stitchingframe.com/servlet/Categories?category=Q-Snap+Frames). Gana patogu didesniems siuviniams. Vienas minusas taupancioms medziaga - reikia sonuose palikti daugiau medziagos.
Atsakyti
Baigus siuvinėti reikia medžiagą iš lankelio spąstų išimti. Po keik laiko pati pamatysi, gadinasi kryžiukai ar ne. Pati neseniai siuvinėjau taip, kad reikėjo lankelį dėti ant išsiuvinėtos vietos, tai nieko baisaus nepastebėjau. Bet ir darbas buvo nedidelis ir tarp spąstų trumpai pabuvojo.
Atsakyti
QUOTE(astute_k @ 2007 12 31, 09:55)
Tuoj atsiųsiu 4u.gif


Labas supermamos
gal ir man galite pradžiamokslį? (rena123ta@yahoo.com) Labai noriu
Atsakyti
sveikutes,
as taip pat labai noreciau to pradziamokslio ax.gif indre.but@gmail.com
aciukas 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes,
klausiau apie juoda kanva siuvinejimo temoje, bet taip atsakymo ir negavau doh.gif
Ateinanciu metu planuoju siuvineti:
http://public.fotki....s/38283458.html

Tik nieko nenusimanau apie juoda kanva blush2.gif
Is tikruju as apie jokia kanva nenusimanau. Nusipirkau kazkada metra baltos kanvos audiniu parduotuvej, ja ir naudoju iki siol. blink.gif
O sita paveiksleli noreciau padovanoti, todel noriu, kad kuo graziau gautusi. Schemoje apie kanva nera nieko parasyta, tik paveikslelio dydis. Taip pat nieko ir apie siulu skaiciu nera blink.gif
Gal galima butu tiketis keleto patarimu..... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rufi @ 2008 01 10, 17:29)
Sveikutes,
klausiau apie juoda kanva siuvinejimo temoje, bet taip atsakymo ir negavau doh.gif
Ateinanciu metu planuoju siuvineti:
http://public.fotki....s/38283458.html

Tik nieko nenusimanau apie juoda kanva blush2.gif
Is tikruju as apie jokia kanva nenusimanau. Nusipirkau kazkada metra baltos kanvos audiniu parduotuvej, ja ir naudoju iki siol. blink.gif
O sita paveiksleli noreciau padovanoti, todel noriu, kad kuo graziau gautusi. Schemoje apie kanva nera nieko parasyta, tik paveikslelio dydis. Taip pat nieko ir apie siulu skaiciu nera  blink.gif
Gal galima butu tiketis keleto patarimu.....  4u.gif


Pradziai suskaiciuok kiek kryziuku telpa i 1 cm
Atsakyti
QUOTE(Labutuliukas @ 2008 01 10, 18:32)
Pradziai suskaiciuok kiek kryziuku telpa i 1 cm


Cia kur? 4u.gif
Ant schemos ar ant kanvos blush2.gif
As kanvos dar nenusipirkau 4u.gif
O jei ant schemos, tai viename kvadratuke yra po 5 simbolius. Tik ar tas kvadratelis reiskia 1cm nezinau doh.gif blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rufi: 10 sausio 2008 - 17:43