Įkraunama...
Įkraunama...

Help! Siuvinejimo pradžiamokslis

Sveikutes! As ir labai noreciau gauti pamokeles siuvinejimu kryziuku. Mano pastas spirga@yahoo.com Aciu labai!
Atsakyti
spirga78, jau siunčiu smile.gif
Atsakyti
Aciu labai labai 4u.gif
Atsakyti
Issiuvinejau jau kelis darbelius, bet vis svarstau isigyti flomasteri. Tikiu, kad su juo daug lengviau siuvineti, nereikia pastoviai skaiciuoti. Bet...
Mano darbeliai beveik buna svarus, nes kiekvina karta prisedus nusiplaunu rankas, todel ir plauti pabaigus nedaug krastus tereikia g.gif
Tai va klausimas, o kaip tada su tuo flomasteriu? Jis gi matysis tarp langeliu ir tose vietose, kur balta blush2.gif Kaip ji panaikinti?
Man truputi baisu, nes nenoriu po to darbo ismesti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Rufi @ 2007 12 28, 14:37)
Issiuvinejau jau kelis darbelius, bet vis svarstau isigyti flomasteri. Tikiu, kad su juo daug lengviau siuvineti, nereikia pastoviai skaiciuoti. Bet...
Mano darbeliai beveik buna svarus, nes kiekvina karta prisedus nusiplaunu rankas, todel ir plauti pabaigus nedaug krastus tereikia g.gif
Tai va klausimas, o kaip tada su tuo flomasteriu? Jis gi matysis tarp langeliu ir tose vietose, kur balta blush2.gif  Kaip ji panaikinti? 
Man truputi baisu, nes nenoriu po to darbo ismesti ax.gif



Tas flomasteris turi išnykti pamerkus audinį į šaltą vandenį. Bet kartais visai išnyksta, o kartais lieka tokios gelsvos dėmelės.

Gal geriau neisbraižyk:)
Atsakyti
Būna markerių kurie išnyksta patys, persibraižyti reikia kiekvieną dieną. O tas, kuris išlieka, naikinamas pamerkus medžiagėlę šaltame vandenyje. Bet nėra jokios garantijos, kad nuo jų neliks jokios dėmės. Man išnykstantis markeris paliko dėmes, darbo dar neploviau, nežinau ar išsiplaus.
Atsakyti
Sveikos visos.Meginsiu ir as stot i jusu buri blush2.gif Uzsinorejau savo pupai metrikos siuvinetos,pasiklausinejau kainas-na brangoka.Suprantu,kad ranku darbas,bet...Ir nusprendziau,kad "ne sventieji puodus lipdo"Turiu rankas, turiu noro,su laiku problema,bet kaip nors...Taigi tikiuosi,kad padesit ir prireikus pagelbesit,atsakysit i pradedancios klausimus,kai tokiu kils.Dabar delioju sarasa ko reikia uzsipirkt blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(winia @ 2007 12 28, 13:41)
Tas flomasteris turi išnykti pamerkus audinį į šaltą vandenį. Bet kartais visai išnyksta, o kartais lieka tokios gelsvos dėmelės.

Gal geriau neisbraižyk:)


QUOTE(saliuky @ 2007 12 28, 13:42)
Būna markerių kurie išnyksta patys, persibraižyti reikia kiekvieną dieną. O tas, kuris išlieka, naikinamas pamerkus medžiagėlę šaltame vandenyje. Bet nėra jokios garantijos, kad nuo jų neliks jokios dėmės. Man išnykstantis markeris paliko dėmes, darbo dar neploviau, nežinau ar išsiplaus.


Braizyti patariu, daug greiciau darbas juda ir patogiau nei sudaigscius. Markerio zymes naikinamos saltu/drungnu vandeniu arba isnyksta po kurio laiko (kartais rekomenduoja palyginti, kad isliktu ilgesniam laikui). Jei liko geltonos demes, tai greiciausiai nyksta markeris, jei tos demes neissiplauna, tai arba markeris nekokybiskas, arba dar kazkuom sutepta buvo bebraizant. Pvz., as liniuotes gerai nenuvaliau ir kartu su markeriu persikele grafitas.
Atsakyti
QUOTE(Labutuliukas @ 2007 12 28, 17:31)
jei tos demes neissiplauna, tai arba markeris nekokybiskas, arba dar kazkuom sutepta buvo bebraizant.

Markerio kokybiškumo nepatikrinsi, kol ant medžiagos neišbandysi, o dėmės paliko nuo išnykstančio, žymėjau kvadrato kampus tik taškeliais. Taip, kad nieko kito kartu neprikabinau. Braižymo išvis atsisakiau. Ant schemos lapo, geltonu markeriu užbraukau išsiuvinėtus langelius. Labai patogu ir nė kiek neprasčiau nei braukytis medžiagą. Gal tik siuvinėjant ant juodos kanvos, kažkokio langelių dygsniavimo reikėtų.
KIEKVIENAI SAVO, KAIP PATOGIAU, TAIP IR DARYKITE.
Atsakyti
QUOTE(saliuky @ 2007 12 28, 19:52)
KIEKVIENAI SAVO, KAIP PATOGIAU, TAIP IR DARYKITE.


Pritariu
Atsakyti
Aciu visoms uz nuomones.
Susidariau ispudi bigsmile.gif
Kol siuvineju mazus darbelius galiu apsieiti, o veliau ziuresiu rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikutės. Aš irgi norėčiau to pradžiamokslio

Jurate0111@marinet.lt
Atsakyti