Įkraunama...
Įkraunama...

Help! Siuvinejimo pradžiamokslis

QUOTE(giluze @ 2007 08 20, 13:18)
Aš pasigirsiu savo rėmu  biggrin.gif . Kaip tik iš Giedrės gavau ir labai jais džiaugiuosi. Pasaka!  4u.gif

nesigirk bo uzpavydesiu schmoll.gif ... nu nieko, iki tortadienio lankstau ranku ir koju pirstus reiks pas brangiausiaji uzsiprasyt dovanu tongue.gif
gal gali inmest nuotraukytes kaip atrodo su medz. ir be jos wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liudnute: 20 rugpjūčio 2007 - 12:55
gal kam cia pravers, visi siuvinejo budai mirksiukas.gif man labai praverte thumbup.gif
http://www.tindirind...php?id=3221&p=1
Atsakyti
QUOTE(libaja @ 2007 08 18, 20:59)
Skalbiu irgi neglamžydama,o delnuose trindama, su skystu muilu. Paskkui nusausinu rankšluostyje, lyginu ant frotinio per merliuką.
Išskalbus siūliukai "randa" savo vietą geriau.


Aš tai skalbiu be jokių ceremonijųsmile.gif
Dabar greitai baigsiu Golden Ice, tai jį išvis ketinu skalbyklėj skalbti.
DMC siūlus galima skalbti iki 90 laipsniųsmile.gif
Atsakyti
praskalbiau jau ne viena darbeli su skysta skalbimo priemone, feiriu, bet geriausia man tiko paprastas lietuviskas baltas skalbimo muilas, kekviena atrandam sau geriausia ir tinkamiausia buda mirksiukas.gif
tik pirma kart skalbiant buvo baisu kad nenudazytu ax.gif
Atsakyti
noriu pasipuosti ka nors aplikacijom, gal zinot kur gauti iskarpas, pvz. boruzes, ar obuoliuko..? ax.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif

Noriu pabandyti siuvineti ir as blush2.gif , kazkada vaikystej labai patiko, tai sakau gal ir dabar "uzsikabinsiu" smile.gif

Tik gal kas galit patart kur Siauliuose butu galima isigyt visu siuvinejimo reikmenu ax.gif 4u.gif
Atsakyti
Giriama Šiauliuose esanti parduotuvė "AUKSO GIJA". Mickeviciaus g. 3 .
Atsakyti
QUOTE(saliuky @ 2007 11 16, 19:13)
Giriama Šiauliuose esanti parduotuvė  "AUKSO GIJA". Mickeviciaus g. 3 .

4u.gif ACIU
Atsakyti
QUOTE(edita81 @ 2007 11 16, 18:50)
Sveikutes 4u.gif

Noriu pabandyti siuvineti ir as  blush2.gif  , kazkada vaikystej labai patiko, tai sakau gal ir dabar "uzsikabinsiu" smile.gif

Tik gal kas galit patart kur Siauliuose butu galima isigyt visu siuvinejimo reikmenu  ax.gif  4u.gif

bandyk kaip jau sake i Aukso gija nueit arba salia Darzininko esancia siuliu parduotuve 4u.gif
Atsakyti
Meistrės, papasakokit kaip "gimsta" pusinis kryželis blush2.gif Jau kiek laiko siuvinėju, bet iki šiol niekad neprireikė šito čiūdo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ciocė @ 2007 11 19, 16:43)
Meistrės, papasakokit kaip "gimsta" pusinis kryželis  blush2.gif  Jau kiek laiko siuvinėju, bet iki šiol niekad neprireikė šito čiūdo  ax.gif

pasiskaityk temoje Siuvinejimas, ten kelios merginos kaip tik apie tai diskutavo 4u.gif
Atsakyti
Ciocei :
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saliuky: 19 lapkričio 2007 - 22:28